Чемпіонат



Інші сезони:


Команда І В Н П М О
1 Арсенал Арсенал 18 14 4 0 35-10 46
2 Полтава Полтава 18 13 2 3 29-11 41
3 Десна Десна 18 11 4 3 33-8 37
4 Геліос Геліос 18 11 3 4 24-13 36
5 Інгулець Інгулець 18 9 6 3 22-11 33
6 Колос Колос 18 10 2 6 22-16 32
7 Авангард Авангард 18 9 3 6 24-21 30
8 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 18 8 1 9 13-19 25
9 Балкани Балкани 18 5 7 6 14-17 22
10 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 18 5 5 8 11-17 20
11 Миколаїв Миколаїв 18 5 5 8 23-31 20
12 Рух Рух 18 4 6 8 14-19 18
13 Жемчужина Жемчужина 18 5 3 10 22-33 18
14 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 18 3 8 7 11-17 17
15 Волинь Волинь 18 4 3 11 13-23 15
16 Суми Суми 18 4 3 11 14-27 15
17 Кремінь Кремінь 18 4 3 11 13-30 15
18 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 18 3 2 13 13-27 11


Дата Канал Господарі Рах Гості фото відео статистика
Тур №34
19.05, 00:00 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро ? : ? Суми Суми
19.05, 00:00 Рух Рух ? : ? Полтава Полтава
19.05, 00:00 Жемчужина Жемчужина ? : ? Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
19.05, 00:00 Арсенал Арсенал ? : ? Кремінь Кремінь
19.05, 00:00 Авангард Авангард ? : ? Миколаїв Миколаїв
19.05, 00:00 Балкани Балкани ? : ? Інгулець Інгулець
19.05, 00:00 Десна Десна ? : ? Геліос Геліос
19.05, 00:00 Колос Колос ? : ? Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта
19.05, 00:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт ? : ? Волинь Волинь
Тур №33
12.05, 00:00 Полтава Полтава ? : ? Колос Колос
12.05, 00:00 Геліос Геліос ? : ? Гірник-Спорт Гірник-Спорт
12.05, 00:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта ? : ? Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро
12.05, 00:00 Волинь Волинь ? : ? Рух Рух
12.05, 00:00 Суми Суми ? : ? Арсенал Арсенал
12.05, 00:00 Кремінь Кремінь ? : ? Жемчужина Жемчужина
12.05, 00:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар ? : ? Авангард Авангард
12.05, 00:00 Миколаїв Миколаїв ? : ? Балкани Балкани
12.05, 00:00 Інгулець Інгулець ? : ? Десна Десна
Тур №32
06.05, 00:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт ? : ? Інгулець Інгулець
06.05, 00:00 Колос Колос ? : ? Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро
06.05, 00:00 Рух Рух ? : ? Геліос Геліос
06.05, 00:00 Арсенал Арсенал ? : ? Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта
06.05, 00:00 Жемчужина Жемчужина ? : ? Суми Суми
06.05, 00:00 Авангард Авангард ? : ? Кремінь Кремінь
06.05, 00:00 Балкани Балкани ? : ? Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
06.05, 00:00 Десна Десна ? : ? Миколаїв Миколаїв
06.05, 00:00 Полтава Полтава ? : ? Волинь Волинь
Тур №31
02.05, 00:00 Геліос Геліос ? : ? Полтава Полтава
02.05, 00:00 Інгулець Інгулець ? : ? Рух Рух
02.05, 00:00 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро ? : ? Арсенал Арсенал
02.05, 00:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта ? : ? Жемчужина Жемчужина
02.05, 00:00 Суми Суми ? : ? Авангард Авангард
02.05, 00:00 Кремінь Кремінь ? : ? Балкани Балкани
02.05, 00:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар ? : ? Десна Десна
02.05, 00:00 Волинь Волинь ? : ? Колос Колос
02.05, 00:00 Миколаїв Миколаїв ? : ? Гірник-Спорт Гірник-Спорт
Тур №30
28.04, 00:00 Полтава Полтава ? : ? Інгулець Інгулець
28.04, 00:00 Рух Рух ? : ? Миколаїв Миколаїв
28.04, 00:00 Колос Колос ? : ? Арсенал Арсенал
28.04, 00:00 Жемчужина Жемчужина ? : ? Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро
28.04, 00:00 Авангард Авангард ? : ? Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта
28.04, 00:00 Балкани Балкани ? : ? Суми Суми
28.04, 00:00 Десна Десна ? : ? Кремінь Кремінь
28.04, 00:00 Волинь Волинь ? : ? Геліос Геліос
28.04, 00:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт ? : ? Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
Тур №29
22.04, 00:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар ? : ? Рух Рух
22.04, 00:00 Миколаїв Миколаїв ? : ? Полтава Полтава
22.04, 00:00 Арсенал Арсенал ? : ? Жемчужина Жемчужина
22.04, 00:00 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро ? : ? Авангард Авангард
22.04, 00:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта ? : ? Балкани Балкани
22.04, 00:00 Суми Суми ? : ? Десна Десна
22.04, 00:00 Геліос Геліос ? : ? Колос Колос
22.04, 00:00 Кремінь Кремінь ? : ? Гірник-Спорт Гірник-Спорт
22.04, 00:00 Інгулець Інгулець ? : ? Волинь Волинь
Тур №28
18.04, 00:00 Авангард Авангард ? : ? Арсенал Арсенал
18.04, 00:00 Балкани Балкани ? : ? Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро
18.04, 00:00 Десна Десна ? : ? Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта
18.04, 00:00 Геліос Геліос ? : ? Інгулець Інгулець
18.04, 00:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт ? : ? Суми Суми
18.04, 00:00 Волинь Волинь ? : ? Миколаїв Миколаїв
18.04, 00:00 Рух Рух ? : ? Кремінь Кремінь
18.04, 00:00 Полтава Полтава ? : ? Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
18.04, 00:00 Колос Колос ? : ? Жемчужина Жемчужина
Тур №27
14.04, 00:00 Жемчужина Жемчужина ? : ? Авангард Авангард
14.04, 00:00 Арсенал Арсенал ? : ? Балкани Балкани
14.04, 00:00 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро ? : ? Десна Десна
14.04, 00:00 Інгулець Інгулець ? : ? Колос Колос
14.04, 00:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта ? : ? Гірник-Спорт Гірник-Спорт
14.04, 00:00 Миколаїв Миколаїв ? : ? Геліос Геліос
14.04, 00:00 Суми Суми ? : ? Рух Рух
14.04, 00:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар ? : ? Волинь Волинь
14.04, 00:00 Кремінь Кремінь ? : ? Полтава Полтава
Тур №26
06.04, 00:00 Полтава Полтава ? : ? Суми Суми
06.04, 00:00 Колос Колос ? : ? Авангард Авангард
06.04, 00:00 Балкани Балкани ? : ? Жемчужина Жемчужина
06.04, 00:00 Десна Десна ? : ? Арсенал Арсенал
06.04, 00:00 Інгулець Інгулець ? : ? Миколаїв Миколаїв
06.04, 00:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт ? : ? Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро
06.04, 00:00 Геліос Геліос ? : ? Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
06.04, 00:00 Рух Рух ? : ? Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта
06.04, 00:00 Волинь Волинь ? : ? Кремінь Кремінь
Тур №25
01.04, 00:00 Авангард Авангард ? : ? Балкани Балкани
01.04, 00:00 Жемчужина Жемчужина ? : ? Десна Десна
01.04, 00:00 Миколаїв Миколаїв ? : ? Колос Колос
01.04, 00:00 Арсенал Арсенал ? : ? Гірник-Спорт Гірник-Спорт
01.04, 00:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар ? : ? Інгулець Інгулець
01.04, 00:00 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро ? : ? Рух Рух
01.04, 00:00 Кремінь Кремінь ? : ? Геліос Геліос
01.04, 00:00 Суми Суми ? : ? Волинь Волинь
01.04, 00:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта ? : ? Полтава Полтава
Тур №24
25.03, 00:00 Волинь Волинь ? : ? Балкани Балкани
25.03, 00:00 Полтава Полтава ? : ? Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро
25.03, 00:00 Колос Колос ? : ? Балкани Балкани
25.03, 00:00 Десна Десна ? : ? Авангард Авангард
25.03, 00:00 Миколаїв Миколаїв ? : ? Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
25.03, 00:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт ? : ? Жемчужина Жемчужина
25.03, 00:00 Інгулець Інгулець ? : ? Кремінь Кремінь
25.03, 00:00 Рух Рух ? : ? Арсенал Арсенал
25.03, 00:00 Геліос Геліос ? : ? Суми Суми
Тур №23
18.03, 00:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта ? : ? Геліос Геліос
18.03, 00:00 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро ? : ? Волинь Волинь
18.03, 00:00 Арсенал Арсенал ? : ? Полтава Полтава
18.03, 00:00 Балкани Балкани ? : ? Десна Десна
18.03, 00:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар ? : ? Колос Колос
18.03, 00:00 Авангард Авангард ? : ? Гірник-Спорт Гірник-Спорт
18.03, 00:00 Кремінь Кремінь ? : ? Миколаїв Миколаїв
18.03, 00:00 Жемчужина Жемчужина ? : ? Рух Рух
18.03, 00:00 Суми Суми ? : ? Інгулець Інгулець
Тур №22
18.11, 00:00 Інгулець Інгулець ? : ? Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта
18.11, 00:00 Геліос Геліос ? : ? Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро
18.11, 00:00 Волинь Волинь ? : ? Арсенал Арсенал
18.11, 00:00 Полтава Полтава ? : ? Жемчужина Жемчужина
18.11, 00:00 Колос Колос ? : ? Десна Десна
18.11, 00:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар ? : ? Кремінь Кремінь
18.11, 00:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт ? : ? Балкани Балкани
18.11, 00:00 Миколаїв Миколаїв ? : ? Суми Суми
18.11, 00:00 Рух Рух ? : ? Авангард Авангард
Тур №21
11.11, 00:00 Арсенал Арсенал ? : ? Геліос Геліос
11.11, 00:00 Жемчужина Жемчужина ? : ? Волинь Волинь
11.11, 00:00 Авангард Авангард ? : ? Полтава Полтава
11.11, 00:00 Кремінь Кремінь ? : ? Колос Колос
11.11, 00:00 Десна Десна ? : ? Гірник-Спорт Гірник-Спорт
11.11, 00:00 Суми Суми ? : ? Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
11.11, 00:00 Балкани Балкани ? : ? Рух Рух
11.11, 00:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта ? : ? Миколаїв Миколаїв
11.11, 00:00 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро ? : ? Інгулець Інгулець
Тур №20
04.11, 00:00 Інгулець Інгулець ? : ? Арсенал Арсенал
04.11, 00:00 Геліос Геліос ? : ? Жемчужина Жемчужина
04.11, 00:00 Волинь Волинь ? : ? Авангард Авангард
04.11, 00:00 Полтава Полтава ? : ? Балкани Балкани
04.11, 00:00 Кремінь Кремінь ? : ? Суми Суми
04.11, 00:00 Колос Колос ? : ? Гірник-Спорт Гірник-Спорт
04.11, 00:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар ? : ? Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта
04.11, 00:00 Рух Рух ? : ? Десна Десна
04.11, 00:00 Миколаїв Миколаїв ? : ? Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро
Тур №19
29.10, 00:00 Арсенал Арсенал ? : ? Миколаїв Миколаїв
29.10, 00:00 Жемчужина Жемчужина ? : ? Інгулець Інгулець
29.10, 00:00 Балкани Балкани ? : ? Волинь Волинь
29.10, 00:00 Суми Суми ? : ? Колос Колос
29.10, 00:00 Десна Десна ? : ? Полтава Полтава
29.10, 00:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт ? : ? Рух Рух
29.10, 00:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта ? : ? Кремінь Кремінь
29.10, 00:00 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро ? : ? Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
29.10, 00:00 Авангард Авангард ? : ? Геліос Геліос
Тур №18
20.10, 17:00 Інгулець Інгулець 0 : 0 Авангард Авангард фото відео статистика
20.10, 18:00 Волинь Волинь 0 : 2 Десна Десна фото відео статистика
21.10, 14:00 Суми Суми 1 : 0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта фото відео статистика
21.10, 15:00 Кремінь Кремінь 1 : 0 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро фото відео статистика
21.10, 15:00 Колос Колос 2 : 1 Рух Рух фото відео статистика
21.10, 15:00 Полтава Полтава 3 : 0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
21.10, 15:30 Миколаїв Миколаїв 4 : 1 Жемчужина Жемчужина фото відео статистика
21.10, 16:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1 : 5 Арсенал Арсенал фото відео статистика
22.10, 14:00 Геліос Геліос 2 : 1 Балкани Балкани фото відео статистика
Тур №17
15.10, 15:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 2 : 1 Колос Колос фото відео статистика
15.10, 15:00 Полтава Полтава 1 : 0 Рух Рух фото відео статистика
15.10, 15:00 Кремінь Кремінь 1 : 1 Арсенал Арсенал фото відео статистика
15.10, 15:30 Миколаїв Миколаїв 2 : 2 Авангард Авангард фото відео статистика
15.10, 16:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0 : 0 Жемчужина Жемчужина фото відео статистика
15.10, 16:00 Інгулець Інгулець 1 : 0 Балкани Балкани фото відео статистика
16.10, 14:00 Суми Суми 3 : 2 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро фото відео статистика
16.10, 15:00 Геліос Геліос 0 : 0 Десна Десна фото відео статистика
16.10, 18:00 Волинь Волинь 0 : 1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
Тур №16
11.10, 14:00 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 0 : 0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта фото відео статистика
11.10, 14:30 Арсенал Арсенал 3 : 1 Суми Суми фото відео статистика
11.10, 15:00 Колос Колос 1 : 0 Полтава Полтава фото відео статистика
11.10, 15:00 Балкани Балкани 0 : 0 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
11.10, 15:00 Рух Рух 1 : 0 Волинь Волинь фото відео статистика
11.10, 15:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0 : 1 Геліос Геліос фото відео статистика
11.10, 16:00 Десна Десна 0 : 0 Інгулець Інгулець фото відео статистика
11.10, 16:00 Жемчужина Жемчужина 4 : 1 Кремінь Кремінь фото відео статистика
11.10, 17:00 Авангард Авангард 0 : 1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
Тур №15
06.10, 17:00 Волинь Волинь 2 : 0 Полтава Полтава фото відео статистика
06.10, 17:00 Інгулець Інгулець 2 : 0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
06.10, 17:00 Геліос Геліос 0 : 0 Рух Рух фото відео статистика
06.10, 17:00 Суми Суми 2 : 3 Жемчужина Жемчужина фото відео статистика
07.10, 15:00 Кремінь Кремінь 0 : 3 Авангард Авангард фото відео статистика
07.10, 15:00 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 0 : 1 Колос Колос фото відео статистика
07.10, 15:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 0 : 0 Арсенал Арсенал фото відео статистика
07.10, 17:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0 : 1 Балкани Балкани фото відео статистика
07.10, 18:00 Миколаїв Миколаїв 1 : 8 Десна Десна фото відео статистика
Тур №14
29.09, 16:00 Рух Рух 1 : 1 Інгулець Інгулець фото відео статистика
30.09, 15:00 Балкани Балкани 1 : 1 Кремінь Кремінь фото відео статистика
30.09, 16:00 Жемчужина Жемчужина 0 : 0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта фото відео статистика
30.09, 16:00 Колос Колос 1 : 0 Волинь Волинь фото відео статистика
30.09, 16:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 : 0 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
30.09, 16:00 Полтава Полтава 1 : 0 Геліос Геліос фото відео статистика
30.09, 17:00 Авангард Авангард 1 : 0 Суми Суми фото відео статистика
30.09, 17:00 Десна Десна 0 : 0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
01.10, 15:00 Арсенал Арсенал 1 : 0 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро фото відео статистика
Тур №13
24.09, 15:00 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 1 : 0 Жемчужина Жемчужина фото відео статистика
24.09, 15:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1 : 2 Авангард Авангард фото відео статистика
24.09, 15:00 Суми Суми 1 : 1 Балкани Балкани фото відео статистика
24.09, 15:00 Кремінь Кремінь 0 : 1 Десна Десна фото відео статистика
24.09, 17:00 Миколаїв Миколаїв 1 : 1 Рух Рух фото відео статистика
24.09, 18:00 Інгулець Інгулець 1 : 2 Полтава Полтава фото відео статистика
25.09, 16:00 Геліос Геліос 2 : 0 Волинь Волинь фото відео статистика
25.09, 16:00 Арсенал Арсенал 2 : 1 Колос Колос фото відео статистика
25.09, 19:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0 : 1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
Тур №12
15.09, 18:00 Волинь Волинь 1 : 1 Інгулець Інгулець фото відео статистика
15.09, 19:00 Десна Десна 3 : 0 Суми Суми фото відео статистика
16.09, 16:00 Рух Рух 1 : 0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
16.09, 16:00 Полтава Полтава 2 : 0 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
16.09, 16:00 Балкани Балкани 1 : 1 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта фото відео статистика
16.09, 16:00 Колос Колос 1 : 2 Геліос Геліос фото відео статистика
16.09, 16:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 : 0 Кремінь Кремінь фото відео статистика
16.09, 17:00 Жемчужина Жемчужина 0 : 3 Арсенал Арсенал фото відео статистика
16.09, 17:00 Авангард Авангард 2 : 1 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро фото відео статистика
Тур №11
09.09, 15:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 0 : 2 Десна Десна фото відео статистика
09.09, 16:00 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 0 : 0 Балкани Балкани фото відео статистика
09.09, 16:00 Суми Суми 0 : 1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
09.09, 16:30 Арсенал Арсенал 2 : 0 Авангард Авангард фото відео статистика
09.09, 17:00 Кремінь Кремінь 1 : 1 Рух Рух фото відео статистика
09.09, 17:00 Жемчужина Жемчужина 1 : 0 Колос Колос фото відео статистика
09.09, 18:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0 : 1 Полтава Полтава фото відео статистика
10.09, 18:00 Інгулець Інгулець 4 : 0 Геліос Геліос фото відео статистика
10.09, 18:00 Миколаїв Миколаїв 1 : 1 Волинь Волинь фото відео статистика
Тур №10
03.09, 17:00 Колос Колос 1 : 0 Інгулець Інгулець фото відео статистика
03.09, 17:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0 : 0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта фото відео статистика
03.09, 17:00 Рух Рух 0 : 1 Суми Суми фото відео статистика
03.09, 17:00 Полтава Полтава 2 : 0 Кремінь Кремінь фото відео статистика
03.09, 17:00 Авангард Авангард 6 : 2 Жемчужина Жемчужина фото відео статистика
03.09, 17:00 Балкани Балкани 1 : 3 Арсенал Арсенал фото відео статистика
03.09, 17:30 Десна Десна 3 : 0 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро фото відео статистика
04.09, 16:30 Геліос Геліос 3 : 1 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
04.09, 18:00 Волинь Волинь 2 : 0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
Тур №9
30.08, 17:00 Кремінь Кремінь 3 : 1 Волинь Волинь фото відео статистика
30.08, 17:00 Жемчужина Жемчужина 2 : 4 Балкани Балкани фото відео статистика
30.08, 17:00 Арсенал Арсенал 1 : 0 Десна Десна фото відео статистика
30.08, 17:30 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 0 : 1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
30.08, 18:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 0 : 2 Рух Рух фото відео статистика
30.08, 18:00 Суми Суми 0 : 4 Полтава Полтава фото відео статистика
30.08, 18:00 Авангард Авангард 0 : 1 Колос Колос фото відео статистика
30.08, 19:00 Миколаїв Миколаїв 1 : 2 Інгулець Інгулець фото відео статистика
31.08, 19:30 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0 : 3 Геліос Геліос фото відео статистика
Тур №8
25.08, 17:00 Балкани Балкани 0 : 1 Авангард Авангард фото відео статистика
25.08, 17:30 Геліос Геліос 0 : 1 Кремінь Кремінь фото відео статистика
25.08, 18:00 Волинь Волинь 1 : 0 Суми Суми фото відео статистика
26.08, 17:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 : 3 Арсенал Арсенал фото відео статистика
26.08, 17:00 Рух Рух 0 : 1 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро фото відео статистика
26.08, 17:30 Полтава Полтава 2 : 2 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта фото відео статистика
26.08, 18:00 Десна Десна 3 : 1 Жемчужина Жемчужина фото відео статистика
26.08, 18:00 Колос Колос 2 : 2 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
26.08, 18:00 Інгулець Інгулець 0 : 0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
Тур №7
19.08, 00:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1 : 0 Волинь Волинь фото відео статистика
19.08, 00:00 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 2 : 3 Полтава Полтава фото відео статистика
19.08, 00:00 Балкани Балкани 1 : 0 Колос Колос фото відео статистика
19.08, 00:00 Авангард Авангард 0 : 0 Десна Десна фото відео статистика
19.08, 00:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 2 : 0 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
19.08, 00:00 Жемчужина Жемчужина 1 : 2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
19.08, 00:00 Кремінь Кремінь 0 : 1 Інгулець Інгулець фото відео статистика
19.08, 00:00 Суми Суми 1 : 1 Геліос Геліос фото відео статистика
20.08, 17:00 Арсенал Арсенал 0 : 0 Рух Рух фото відео статистика
Тур №6
13.08, 17:00 Геліос Геліос 2 : 0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта фото відео статистика
13.08, 17:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 : 2 Авангард Авангард фото відео статистика
13.08, 18:00 Рух Рух 2 : 2 Жемчужина Жемчужина фото відео статистика
13.08, 18:00 Колос Колос 1 : 0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
13.08, 19:00 Інгулець Інгулець 2 : 1 Суми Суми фото відео статистика
13.08, 19:00 Десна Десна 2 : 0 Балкани Балкани фото відео статистика
14.08, 18:00 Полтава Полтава 0 : 1 Арсенал Арсенал фото відео статистика
14.08, 19:00 Волинь Волинь 3 : 2 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро фото відео статистика
14.08, 19:00 Миколаїв Миколаїв 2 : 0 Кремінь Кремінь фото відео статистика
Тур №5
09.08, 18:00 Суми Суми 0 : 1 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
09.08, 18:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1 : 1 Інгулець Інгулець фото відео статистика
09.08, 18:00 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 1 : 2 Геліос Геліос фото відео статистика
09.08, 18:00 Жемчужина Жемчужина 0 : 1 Полтава Полтава фото відео статистика
09.08, 18:00 Кремінь Кремінь 0 : 3 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
09.08, 18:00 Балкани Балкани 1 : 0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
09.08, 18:00 Авангард Авангард 2 : 1 Рух Рух фото відео статистика
09.08, 18:30 Арсенал Арсенал 2 : 0 Волинь Волинь фото відео статистика
09.08, 19:00 Десна Десна 2 : 3 Колос Колос фото відео статистика
Тур №4
04.08, 19:00 Волинь Волинь 1 : 3 Жемчужина Жемчужина фото відео статистика
05.08, 17:00 Полтава Полтава 3 : 0 Авангард Авангард фото відео статистика
05.08, 17:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0 : 2 Десна Десна фото відео статистика
05.08, 17:00 Рух Рух 0 : 1 Балкани Балкани фото відео статистика
05.08, 17:00 Геліос Геліос 0 : 1 Арсенал Арсенал фото відео статистика
05.08, 18:00 Колос Колос 4 : 1 Кремінь Кремінь фото відео статистика
05.08, 18:00 Миколаїв Миколаїв 2 : 1 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта фото відео статистика
05.08, 19:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 2 : 1 Суми Суми фото відео статистика
05.08, 19:00 Інгулець Інгулець 2 : 0 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро фото відео статистика
Тур №3
30.07, 17:00 Суми Суми 0 : 1 Кремінь Кремінь фото відео статистика
30.07, 17:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0 : 1 Колос Колос фото відео статистика
30.07, 17:00 Арсенал Арсенал 3 : 1 Інгулець Інгулець фото відео статистика
30.07, 17:00 Авангард Авангард 2 : 1 Волинь Волинь фото відео статистика
30.07, 18:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 0 : 0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
30.07, 18:00 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 0 : 2 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
30.07, 18:00 Жемчужина Жемчужина 0 : 1 Геліос Геліос фото відео статистика
30.07, 18:00 Балкани Балкани 1 : 1 Полтава Полтава фото відео статистика
30.07, 19:00 Десна Десна 3 : 0 Рух Рух фото відео статистика
Тур №2
21.07, 17:00 Рух Рух 2 : 3 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
21.07, 19:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1 : 0 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро фото відео статистика
21.07, 19:00 Волинь Волинь 0 : 0 Балкани Балкани фото відео статистика
22.07, 16:30 Геліос Геліос 3 : 1 Авангард Авангард фото відео статистика
22.07, 18:00 Кремінь Кремінь 0 : 2 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта фото відео статистика
22.07, 18:00 Миколаїв Миколаїв 2 : 3 Арсенал Арсенал фото відео статистика
22.07, 18:00 Колос Колос 1 : 1 Суми Суми фото відео статистика
22.07, 18:00 Полтава Полтава 2 : 1 Десна Десна фото відео статистика
22.07, 19:00 Інгулець Інгулець 1 : 0 Жемчужина Жемчужина фото відео статистика
Тур №1
14.07, 18:00 Жемчужина Жемчужина 2 : 1 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
15.07, 16:30 Арсенал Арсенал 1 : 1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
15.07, 17:00 Балкани Балкани 0 : 2 Геліос Геліос фото відео статистика
15.07, 17:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 0 : 1 Суми Суми фото відео статистика
15.07, 17:00 Рух Рух 1 : 0 Колос Колос фото відео статистика
15.07, 17:00 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 3 : 2 Кремінь Кремінь фото відео статистика
15.07, 18:00 Авангард Авангард 0 : 2 Інгулець Інгулець фото відео статистика
15.07, 19:00 Десна Десна 1 : 0 Волинь Волинь фото відео статистика
16.07, 18:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0 : 1 Полтава Полтава фото відео статистика




НОВИНИ КЛУБІВ

РЕКЛАМА



КАДР ДНЯ



Київське "Динамо" у власних стінах не змогло дотиснути непростий швейцарський "Янг Бойз".



РЕКЛАМА



Партнери

ТРИБУНА

Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель привітав Андрія Ярмоленка з переходом українця до складу дортмундської "Борусії". Повідомляє сайт Футбол Україна.



ТАБЛИЦЯ
УПЛ
Команда І О
1 Шахтар Шахтар 13 32
2 Динамо Динамо 13 25
3 Олімпік Олімпік 13 23
4 Ворскла Ворскла 13 20
5 Верес Верес 13 19
6 Зоря Зоря 13 19
7 Маріуполь Маріуполь 13 19
8 Карпати Карпати 13 12
9 Олександрія Олександрія 13 10
10 Зірка Зірка 13 10
11 Чорноморець Чорноморець 13 10
12 Сталь Сталь 13 9

Перша Ліга
Команда І О
1 Арсенал Арсенал 18 46
2 Полтава Полтава 18 41
3 Десна Десна 18 37
4 Геліос Геліос 18 36
5 Інгулець Інгулець 18 33
6 Колос Колос 18 32
7 Авангард Авангард 18 30
8 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 18 25
9 Балкани Балкани 18 22
10 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 18 20
11 Миколаїв Миколаїв 18 20
12 Рух Рух 18 18
13 Жемчужина Жемчужина 18 18
14 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 18 17
15 Волинь Волинь 18 15
16 Суми Суми 18 15
17 Кремінь Кремінь 18 15
18 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 18 11

ІНШІ НОВИНИ
ВХІД
Зареєструватися
Вхід


bigmir)net TOP 100