ВІДЕО, Українці за кордоном » Українець забив свій перший м`яч за "Платаніас" (ВІДЕО)

14:00, 09 Січ 2017 від Rostyslav
Український захисник грецького "Платаніаса" Віталій Приндета забив дебютний гол за грецький клуб.

Повідомляє сайт Футбол Україна.

Приндета вийшов в стартовому складі на матч чемпіонату Греції проти "Лариси" (3: 2) і 54-й хвилині зробив рахунок 2: 0.

Додамо, що українець зумів відзначитись вже в 3 матчі за новий клуб.

Щодо команди "Платаніас" займає 9-е місце в турнірній таблиці, відстаючи від зони єврокубків на два очки.

Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.