НОВИНИ
09:40, 11 Чер 2019

Шевченко: Ніяких претензій до хлопців немає

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над Люксембургом (1:0). Повідомляє сайт Футбол Україна.

"Почали дуже добре. Якби до 15-ї хвилини забили другий м'яч, думаю, гра багато в чому була б для нас простішою. Люксембург - дуже пристойна команда, вона вміє грати в футбол, є непогані гравці.

Рахунок 1:0 - нервовий. Хлопці втомилися, тому що було віддано дуже багато сил з сербами. Важко нам було робити заміни.

У нас не було правого захисника. Ми бачили, що проблеми більше виходили з їх лівого флангу. Караваєв відпрацював дуже добре з сербами, він втомився. Тим більше він отримав картку. Когось ставити туди - у нас Бутко вилетів.

Коноплянку ми підготували, але два матчі поспіль зіграти дуже важко. Він зіграв відмінний перший тайм, у другому він десь підсів, тому випустили направо Коваленка, Циганкова поставили наліво.

Яремчук відпрацював добре. І в центрі поля потрібна була заміна, але ризикувати в таких матчах...

Люксембург взагалі не боїться виходити з оборони, їй нема чого втрачати. Вони ризикували, в першому таймі помилилися кілька разів. У другому таймі у нас було кілька шансів для взяття воріт, але хлопці втомилися.

До суддів претензій немає. Штрафні ввели якусь нервозність для нас. Там і моментів особливо ніяких не було, тому що Пятов це все легко знімав. Але коли рахунок 1:0, ми розуміємо, що повинні виграти. Вважаю, хлопці з завданням впоралися, ми заробили 3 очка - це було головне завдання.

Ніяких претензій до гравців немає, єдине - реалізація. Реалізуйте, буде вам набагато простіше. Розумію, що хлопці втомилися, вимагати більшого дуже важко.

Як завжди - перша гра з хорошим суперником, віддаємо багато сил, а друга - добре підготовлена ​​команда, з ними грати дуже важко", - сказав Шевченко в ефірі телеканалу "Футбол 1".

Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.

КАДР ДНЯ

Вчора збірна України дала бій нідерландцям, але поступилась. Повідомляє сайт Футбол Україна.

15 Металіст 1925 Металіст 1925 25 19
    16 Минай Минай 25 16