НОВИНИ
00:35, 19 Бер 2018

Бельгійські ЗМІ відзначили українця

Бельгійські ЗМІ високо оцінили українського півзахисника "Гента" Руслана Маліновського після фінального матчу кубку Бельгії. Повідомляє сайт Футбол Україна.

Незважаючи на поразку його команди від "Стандарта", саме українця було визнано найкращим гравцем поєдинку в складі обох команд.

Зокрема, газетярі відзначили його участь в атакувальних діях команди і класну роботу з м'ячем.

Додамо, в результаті перемогу в овертаймі святкував клуб зі "Стандарту" за який виступає український футболіст Валерій Лучкевич.

Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.

Новини по темі:
  • 22.04.18 Безус відзначився у Бельгії
  • 21.04.18 Ярмоленко: Хочу відзначити повернення на поле забитим голом
  • 20.04.18 Німецька преса оцінила перспективи Ярмоленка в "Боруссії"
  • 20.04.18 Український легіонер в Іспанії: Я вже почуваюсь тут своїм

• НОВИНИ

НОВИНИ КЛУБІВ

КАДР ДНЯ

До вашої уваги яскраві миттєвості з матчу "Шахтар" - "Ворскла", котрий завершився на користь "гірників" - 4:2. Повідомляє сайт Футбол Україна.