12:00, 04 Кві 2013

Українці в Росії: Касьян забив землякові, Скепський став героєм

В другому по рангу футбольному дивізіоні Росії були зіграні матчі 25-го та 26-го турів.

В матчі 25-го туру ярославський «Шинник» приймав лідера першості «Томь» на засніженому стадіоні. Можливо фактор поля і дався взнаки, але лідер поступився 1:2. Проте сама гра пройшла напружено. Вже на 4-ій хвилині міг скористатися помилкою захисників Олександр Касьян, але воротар «Шинника» Микола Циган на мить випередив українського форварда «Томі».

Для українського голкіпера залишаться лише негативі враження від зустрічі з земляком. Спочатку Касьян зрівняв рахунок у матчі і не дозволив Цигану записати «сухий» матч у актив. А наприкінці зустрічі Циган був вилучений саме за фол проти Касьяна за межами штрафної.

Касьян був визнаний кращим гравцем матчу у складі томичів. Костянтин Дудченко у складі господарів вийшов на поле лише на 70 хвилині, але нічим не відзначився. Максим Білецький взагалі провів гру га лаві запасних.

В матчі 26-го туру в складі «Шинника» на матч проти «Сибірі» (2:2) вийшов лише Дудченко, але уже в компенсований час.

«Томь» матч 26-го туру грала знову на виїзді. Матч «Урал» - «Томь» був центральним у ФНЛ – зустрічалися лідери. Касьян і в цьому матчі був визнаний кращим у складі своєї команди, але забити йому не вдалося – кураж піймав голкіпер суперника. «Томь» програла 0:2 і опинилась на другій позиції. Касьян же своєю грою збирає лише схвальні відгуки і є однозначно кращим гравцем команди у останніх трьох турах.

Капітан «Ротора» Олександр Малигін провів два непоганих матчі. В першому з них «Ротор» відібрав очки в одного з лідерів – «Уралу». Зігравши 1:1, а у другому поступився «Єнісею» 0:1, хоча намагався всіма силами здобути перемогу. Малигін також пробивав по воротах, але не точно.

Пітерський «Петротрест», який найближчим часом поверне собі історичну назву «Динамо» в 25-му турі програв «Спартаку» з Нальчика. Максим Федорів у тому матчі зіграв 65 хвилин. Після чого був змінений та отримав жовту картку. У переможному виїзному матчі проти «Уфи» Федорів провів на полі усі 90 хвилин. Діяв впевнено та допомагав своєю активністю здобути команді таку необхідну їй перемогу.

В матчі 26-го туру «Хімки» приймали «Нафтохімік», але так і не змогли його переграти. Нічия 0:0. Сергія Даниловського не було навіть в заявці на матч, а Ілля Михалєв вийшов на заключні 10 хвилин і не зміг підсилити гру команди.

Про Тараса Петрівського у складі «Волгаря» починаємо вже потихенько забувати. До Астрахані на гру у складі «СКА-Енергії» приїхав Максим Трусевич, але саму гру розпочав на лаві запасних. На полі він зявився на 58-ій хвилині зустрічі, а на 75-ій отримав попередження і через перебір жовтих пропустить матч наступного туру.

Денис Скепський став героєм зустрічі між московським «Торпедо» на нальчицьким «Спартаком». Він теж розпочав гру на лаві запасних, але вийшовши на поле серйозно посилив атаку «автозаводців». Відразу після виходу на поле він сильно пробив, але повз ворота, потім заробив штрафний удар, а найголовніше наприкінці зустрічі забив красивий гол.

Після подачі від кутового прапорця, Денис прийняв м’яч на груди і наступним дотиком відправив його у ворота. Своїм голом він зрівняв рахунок у зустрічі, яка завершилася нічиєю 1:1.

• 10.05.24 Грозний: Я навіть не хочу бачити Тимощука
  • 09.05.24 Експерт: Довбик дуже подобається наставнику Атлетіко
  • 09.05.24 Іспанський журналіст: Лунін не може залишитися у Валенсії
  • 09.05.24 Леоненко: Який сенс Довбику йти в Атлетіко?

15 Металіст 1925 Металіст 1925 27 22
    16 Минай Минай 27 19