НОВИНИ
06:40, 02 Гру 2023

Оріховський: Хачеріді прийшов до відбуття автобуса за 30 секунд


  
9279_hacheri.jpg (20.35 Kb)

Колишній гравець "Динамо" Павло Оріховський розповів про непунктуальність Євгеном Хачеріді. Повідомляє сайт Футбол Україна.

Як було із дисципліною в команді? Міг хтось запізнитися?

– Особисто я не запізнювався. За іншими також такого не пам’ятаю. Єдине, Хачеріді любив прямо перед від’їздом чи перед початком теорії прийти, але завжди робив це вчасно. Якось ми в Лісабоні повинні були вирушати від готелю на гру із Бенфікою (0:1) у Лізі чемпіонів. Так от Хачеріді прийшов до автобуса лише за 30 секунд до від’їзду на стадіон", - сказав Оріховський.

Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Офіційно. Шахтар отримав технічну перемогу над Олександрією
Шахтар сльозам не вірить. Що варто знати про скандали в грі з Кривбасом
Караваєв сказав усе, що думає про Шовковського

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Мітки: Павло Оріховський, Рух, Колос

Подiлитись посиланням:



Новини по темі:
  • 04.03.24 Бондар: Динамо набрало дуже хорошу форму
  • 04.03.24 Екс-легіонер Динамо підписався в Болгарії
  • 04.03.24 Журналіст: Динамо перемогло завдяки помилці голкіпера Чорноморця
  • 03.03.24 Кабаєв: У мене не було жодної розмови з Луческу




  • НОВИНИ

    НОВИНИ КЛУБІВ

    РЕКЛАМА


    КАДР ДНЯ



    Вчора збірна України дала бій нідерландцям, але поступилась. Повідомляє сайт Футбол Україна.



    РЕКЛАМА




    Партнери

    РЕЗУЛЬТАТИ
    УПЛ , Матчі 20 туру      
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    07.03
    Зоря
    ?:?
    Минай
    07.03
    Верес
    ?:?
    Динамо
    08.03
    Дніпро-1
    ?:?
    Рух
    08.03
    Металіст 1925
    ?:?
    ЛНЗ
    08.03
    Шахтар
    ?:?
    Колос
    09.03
    Чорноморець
    ?:?
    Ворскла
    09.03
    Полісся
    ?:?
    Олександрія
    09.03
    Кривбас
    ?:?
    Оболонь

    Перша ліга. Група Б , Матчі 18 туру      
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    25.11
    Діназ
    1:0
    Металург З
    25.11
    ФСК Маріуполь
    1:0
    Кремінь
    25.11
    Лівий берег
    5:0
    Вікторія М
    25.11
    Інгулець
    1:1
    Гірник-Спорт
    25.11
    Чернігів
    2:2
    Полтава

    ТРИБУНА

    Баварія підписала Харрі Кейна за 100 мільйонів



    ТАБЛИЦЯ
    УПЛ
    Команда І О
    1 Дніпро-1 Дніпро-1 19 38
    2 Шахтар Шахтар 17 37
    3 Кривбас Кривбас 19 37
    4 Динамо Динамо 16 34
    5 Полісся Полісся 19 33
    6 Рух Рух 19 30
    7 Ворскла Ворскла 19 26
    8 Колос Колос 18 24
    9 Чорноморець Чорноморець 18 23
    10 ЛНЗ ЛНЗ 18 23
    11 Олександрія Олександрія 18 17
    12 Зоря Зоря 16 16
    13 Оболонь Оболонь 18 15
    14 Металіст 1925 Металіст 1925 19 15
    15 Верес Верес 18 12
    16 Минай Минай 17 10

    Перша ліга. Група Б
    Команда І О
    1 Інгулець Інгулець 18 42
    2 Лівий берег Лівий берег 18 36
    3 ФСК Маріуполь ФСК Маріуполь 18 31
    4 Вікторія М Вікторія М 18 30
    5 Полтава Полтава 18 29
    6 Металург З Металург З 18 25
    7 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 18 17
    8 Кремінь Кремінь 18 14
    9 Діназ Діназ 18 13
    10 Чернігів Чернігів 18 13

    ІНШІ НОВИНИ
    ВХІД
    Зареєструватися
    Вхід