19:41, 26 Січ 2014

"Динамо" розгромило "Рієку"

У своєму третьому спаринговому матчі на зборах в Іспанії київське «Динамо» впевнено переграло хорватську «НК Рієку».

Матч розпочався активними діями хорватів, але перший небезпечний момент було створено саме динамівцями – на п’ятій хвилині Мбокані метрів з 15-ти пробивав головою, але м’яч, зачепивши ногу захисника пішов на кутовий.

Далі гру до своїх рук взяли «біло-сині» - наступні 20 хвилин найбільш помітними були Ярмоленко, Гусєв, Мбокані. Комбінації, штрафний, проходи та простріли від Ярмоленка в результаті завершились чудесним за виконанням голом від Мігеля Велозу – 1:0.

Хорвати відповіли неточним ударом зі штрафного з 25-ти метрів від Леона Бєнко. На цьому й завершилася перша 45-ти хвилинка.

Новий склад «Динамо» одразу подвоїв перевагу. Після свого проходу по флангу Ідейє віддав на Безуса і той з дев’яти метрів відправив м’яч в сітку воріт – 2:0.

«Рієка», в обличчі того ж Бєнко, спромоглася на неточний удар – «сфера» пройшла поруч зі штангою. Куди небезпечніше виглядав наступний момент, коли Гармаш, пробиваючи по воротам, нажаль, влучив у Ленса, але той же Джермейн за хвилину «розписався» у воротах «Рієки» - 3:0.

Хорвати спробували відігратися - спромоглися на гол з «положення поза грою» , удар Мойєса Ліми вище воріт і… пенальті. 3:1. Крстановіча збив Віда. Хвилину тому також збили Беланду в карному майданчику, але арбітр промовчав.

Не минуло й десяти хвилин і «Динамо» забило знову. Віда повернув «борг» - 4:1.

Варто зазначити, що в другому таймі «Динамо» мало повну ігрову перевагу – дії проходили на половині поля «Рієки». Добряче насідали Безус, Цуріков. Вукоєвич міг відзначитися, але його встигнули накрити. На цьому й завершився другий тайм. Арбітр зафіксував впевнену перемогу «біло-синіх» - 4:1.

Стартовий склад: 1 Шовковський Олександр (К), 34 Хачеріді Євген, 2 Данило Сілва, 27 Макаренко Євген , 6 Драгович Александар, 20 Гусєв Олег, 25 Аруна Лукман, 4 Мігел, 16 Сидорчук Сергій, 10 Ярмоленко Андрій, 85 Мбокані Дьємерсі.

В ТЕМУ: Лозанський суд відмовив "Динамо"?

14 Верес Верес 28 24
    15 Минай Минай 28 22