21:00, 10 Лют 2013

Marbella Cup 2013. "Динамо" - "Торпедо" (Кутаїсі, Грузія) 4:2

Marbella Cup 2013. "Динамо" - "Торпедо" (Кутаїсі, Грузія) 4:2.

Голи: Ярмоленко, 26, Мехмеді, 37, Безус, 57, Кранчар, 62 - Датунаішвілі, 72, Сабанадзе, 84

«Динамо»: Коваль, Віда (Сидорчук, 58), Михалик (Гармаш, 68), Люлька, Тайво, Гусєв (Безус, 46), Гармаш (Кранчар, 33, Кравець, 76), Мехмеді (Рубен, 46), Аруна (Богданов, 58), Велозу (Вукоєвич, 58), Ярмоленко (Цуріков, 62)

«Торпедо»: Мігінейшвілі, Табатадзе, Гурулі, Беріашвілі, Кухіанідзе, Челідзе (Сабанадзе, 73), Грігалашвілі, Оніані, Долідзе (Датунаішвілі, 46), Рігвава, Тугуші

Попереджений: Аруна, 54

Сьогодні в рамках поєдинку за третє місце Marbella Cup 2013 київське «Динамо» зустрілося з «Торпедо» з Кутаїсі. Віце-чемпіон України протягом більшої частини гри диктував свої умови і володів перевагою. Кияни розслабилися тільки в кінці матчу, дозволивши грузинській команді уникнути поразки з великим рахунком.

Вже на перших хвилинах гри біля воріт «Торпедо» було дуже гаряче: Велозу зі штрафного ледь не закрутив м'яч у ворота, а після удару Мехмеді, який підтримав атаку другим темпом, за грузинську команду зіграла штанга.

І все ж в середині першого тайму динамівці втілили свою перевагу в гол. Після триходівки Аруна - Мехмеді - Ярмоленко, останньому тільки й залишалося, що не промахнутися у ворота з кількох метрів - 1:0. За сім хвилин до кінця першої половини гри кияни подвоїли перевагу. Велозу в який вже раз в сезоні класно виконав передачу зі штрафного, після якої Мехмеді, вискочивши з-за спини захисників, ногою переправив м'яч у ворота - 2:0.

У другій 45-хвилинці підопічні Олега Блохіна продовжили вправлятися в результативності. Безус вдало підключився до розіграшу штрафного і після передачі Кранчара холоднокровно переправив м'яч у ворота - 3:0. Проходить ще п'ять хвилин і вже відзначився сам Кранчар, що зважився на удар з середньої дистанції - 4:0!

Мабуть, таке велика перевага, виражена у великому рахунку, розслабила динамівців, які зменшили оберти, дозволивши торпедівцам спочатку забити гол престижу (після удару Датунаішвілі за грузинську команду зіграв рикошет, дезорієнтувавши Коваля), а потім і уникнути розгромної поразки (Сабанадзе реалізував вихід один на один з голкіпером). У підсумку перемога «Динамо» з рахунком 4:2.

Це була восьма гра підопічних Олега Блохіна у рамках підготовки до другої частини сезону. У четвертий раз «Динамо» відсвяткувало перемогу. Наступного разу кияни вийдуть на поле вже в офіційному матчі - 14 лютого проти французького «Бордо» в рамках плей-офф Ліги Європи.

14 Верес Верес 26 20
    15 Минай Минай 26 19