12:43, 16 Чер 2012

Україна-Франція - 0:2, Як вболівали так і грали...

6818_441101-300.jpgДобрий вечір, шановні любителі футболу! Ну ось, дочекалися. Кілька хвилин - і збірна Україна знову в бою. На це раз - з грізними "галльськими півнями" - так називають збірну Франції, з якою всього через кілька хвилин належить схрестити зброю нашим хлопцям. І заодно переписати історію взаємин з цим дуже вже непростим суперником. Яку поки ніяк не назвеш приємною - жодного разу збірної України ще не вдавалося обіграти французів. Але коли ще ламати традиції, як не на домашньому Євро і не на одному з кращих стадіонів Європи - "Донбас Арені"?

Дика спека охопила Донецьк в останні дні. Але якось язик не повертається сказати, що небесна канцелярія зглянулася над футболістами і глядачами.
Цілий день небо натякало на дощ. А в даний момент небо так затягнуло, що того гляди - поллє як з відра. Втім, загроза небесної канцелярії стає реальною - небо затягнуло по повній.

Склади команд:

Україна: Пятов, Селін, Хачеріді, Михалик, Тимощук, Ярмоленко, Коноплянка, Гусєв, Назаренко, Воронін, Шевченко

Франція: Льоріс, Рамі, Кліши, Дебюші, Мексес, Менез, Насрі, Кабайе, Рібері, Діарра, Бензема

Команди ось ось вийдуть на поле

Збірна Україна виходить з підтрибунних приміщень. Весь стадіон стоячи вітає її.

Лунає гімн Франції. Фонограму гімну перервав раптовий гімн. Да, погода сьогодні не жартує
Матч тривав буквально 2 хвилини. Після чого арбітр зупинив гру й вивів гравців із поля в підтрибунне приміщення. Причиною цього стала величезна гроза й злива.
Нині дощ триває, на полі вже утворилися калюжі води та град. На небі грім і блискавка, вода намочила технічні прилади й апаратуру.

Команди знову вийшли на поле. Арбітр готується розпочати гру.
ГРА ВІДНОВИЛАСЯ
Важко в таких умовах сподіватися на технічний футбол. Ноги у гравців роз'їжджаються, м'яч слизький
8-Бензема завдав удар по воротах з кута штрафного - Пятов на місці
13-Гусєв прострелив зправа майже с лицьової лінії, але ніхто з партнерів замкнути простріл не зумів
Ініціатива на боці гостей. Нашим доводиться грати другим номером
16-Менез таки забиває українцям, але з офсайду
Стадіон синхронно скандує: "Україно, вперед!"
Схоже, команди адаптувалися до слизького поля, є натяки на комбінаційну гру
24-Ярмоленко низом пробиває з лінії штрафного, але м'яч пройшов поруч зі стійкою
27-Рібері обікрав Назаренка і відпасував на Менеза, але той пробив вище воріт
28-І знову Менез. Відверто пробачає нашу оборону за неузгоджені дії, влучивши у П'ятова
34-Який момент у Шевченка! Після діагоналі зліва увірвався в штрафний, але сходу влучив прямо в Льоріса. І, звичайно, респект асистенту Селіну
Останні кілька хвилин перевага на боці синьо-жовтих
39-Браво, П'ятов! Насрі зліва елегантно навісив зі штрафного на Мексеса, той головою розстрілював голкіпера, але Андрій зробив блискучий сейв.
49-Мяч летить вище воріт після удару Тимощука
53-ГОЛ! Не забиваєш ти - забиває Менез. Таки дочекався француз свого шансу, накрутив біля кута штрафного Селіна і з під захисника влучно пробив у ближній від П'ятова кут
55-Жовта картка Селіну
56-ГОЛ! На цей раз Кабайе. На жаль. Нічого не зміг вдіяти Гусєв, з під якого француз пробив у ближній від П'ятова кут
60-Знову заміна в України: Мілевський замість Назаренка
Стадіон знітився, команда теж. Конструктива в атаці українців не спостерігається
65-Кабайе вистрілив з-за штрафного - штанга рятує синьо-жовтих від ще більших проблем
69-У французів заміна: Мвіла виходить замість Кабайе
70-Одразу ж заміна в збірній України: Алієв замість Ярмоленка
73-Рібері зі штрафного майже по центру - вище воріт
74-Заміна у французів: Мартен замість Менеза
Щось українці грають так, ніби вони виграють 2:0, перепасовують один одному, стадіон свистить
Арбітр додав три хвилини
МАТЧ ЗАВЕРШЕНО. Збірна України не змогла вдруге поспіль подарувати радість своїм уболівальникам. Сподіваємося на останній матч з Англією і бажаємо шведам відібрати очки у тих же англійців.

Ваш кореспондент особисто побував на матчі в Донецьку, чим був неприємно шокований, починаючи від поведіни фанатів на стадіоні, склалось таке враженнящо 40 тис людей просто заставили прийти на стадіон, закінчуючи атмосферою у місті, точніше її відсутність, про Євро-2012 в Донецьку нагадує лише реклама на тролейбусах.

Нажаль, треба констатувати факт, в Донецьку є лише одна збірна - збірна Ріната Леонідовича, і збірній України тут нічого не світить.... ми б дуже хотіли помилитися...

15 Металіст 1925 Металіст 1925 25 19
    16 Минай Минай 25 16