08:00, 19 Тра 2014

„Дніпро” може бути сіяним у плей-офф Ліги чемпіонів

Після перемоги 3:1 над донецьким «Металургом» дніпряни посіли друге місце і тепер візьмуть старт з 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів. У цій стадії на шляху нНайсильніших стартують 10 клубів розбиті навпіл посівом. Чотири «сіяних» за рейтингом щасливчика вже визначені.

Це команди Росії («Зеніт»), Бельгії («Стандарт» або «Андерлехт»), Франції («Лілль») і Туреччини («Бешикташ»). Всі ці клуби мають більший рейтинг, ніж «Дніпро», причому команді Коломойського ще й пощастило: фанати в Чемпіонаті Греції кидали в суддів рибу, і тому більш рейтинговий ПАОК отримав в таблицю штраф у вигляді «-3» балів і пропустив до Ліги Чемпіонів «Панатінаїкос», чий рейтинг менше дніпровського.

А ось доля 5го місця при жеребкуванні визначиться між Україною та Кіпром. Але вже не на полі, а в кабінетах Кіпрської Федерації Футболу. Справа в тому, що фінальний матч чемпіонату Кіпру між «АЕЛом» (Лімассол) і «АПОЕЛем» (Нікосія) було перервано після потрапляння піротехнічного виробу в одного з футболістів.

Зустріч була зупинена на 52 -й хвилині за рахунку 0:0. Арбітр вивів команди з поля після того, як захисник «АПОЕЛа», Кака, отримав травму в результаті попадання в нього піротехнічного виробу, кинутого з трибуни уболівальників «АЕЛа». Через 50 хвилин по тому було прийнято рішення не відновлювати матч.

У разі, якщо Кіпрська футбольна асоціація не призначила перегравання зустрічі, то «АЕЛу» буде присуджено технічну поразку.

Перед фінальним туром АЕЛ займав перше місце в турнірній таблиці чемпіонату країни, набравши 81 очко. У «АПОЕЛа», що йде на другому місці, 78 очок. У разі тех.поразки «АЕЛу» команди зрівняються за очками, але за особистими зустрічами титул чемпіона Кіпру завоює «АПОЕЛ», відправивши у кваліфікацію менш рейтинговий «АЕЛ», що і дозволить «Дніпру» отримати посів у Лізі Чемпіонів. На даний момент 3 кваліфікація виглядає так:

"Мідтьюлланд" Данія 6.760

У разі якщо АПОЕЛ з рейтингом 37.650 замінить АЕЛ (7.650) «Дніпро» при жеребкуванні 3-го раунду кваліфікації, яка пройде 18 липня, буде серед сіяних команд.

• 30.04.24 Вацко: Перемога Динамо над Дніпром-1 була показовою
  • 29.04.24 Дніпро-1 може орендувати Супрягу
  • 27.04.24 Дніпро-1 - Динамо - 1:2 (ВІДЕО)

14 Верес Верес 26 20
    15 Минай Минай 26 19