НОВИНИ
23:41, 27 Тра 2015

"Дніпро" - "Севілья" 2:3. Спасибі за казку!

Українцям одразу ж вдалося забити швидкий м'яч. При цьому контратака дніпрян була блискавичною і показовою: Бойко вкинув на Федецького, той вибив на Калініча, який поборовся і скинув на хід Матеусу.

Бразилець на швидкості вирізав ідеальний навіс-простріл на того ж таки Калініча, котрий головою з ходу забив гол!

"Дніпро" сів на власну половину поля, а "Севілья" методично намагалася розхитувати його захисні порядки. Моменти виникали, і врешті захист дав тріщину.

Розіграш м'яча призвів до того, що на ударній позиції перед воротами опинився Кшиховяк. Бойко був закритий гравцями і початку удару, очевидно, не бачив - 1:1.

Практично одразу ж номінальні гості вийшли вперед. Закидання м'яча з половини поля іспанців, позиційна помилка Чеберячка, який не встиг перехопити пас і застряг при створенні оффсайду - і Бакка вийшов на побачення з Бойком. Воротар був обіграний, а відчайдушний кидок Дугласа не допоміг - 1:2.

До честі дніпрян, вони не знітилися, а почали активніше йти вперед. Удар Коноплянки з-під поперечки витягнув воротар. Однак і він був безсилий, коли Ротань майстерно виконав штрафний - 2:2!

Другий тайм проходив у повільнішому темпі. Можливо, команди дочекалися б додаткового часу, однак незрозумілі дії у захисті призвели до того, що Бакка знову опинився сам перед воротами - 2:3.

А потім була страшна подія: Матеус втратив свідомість, і його вивезли зі стадіону. Удесятьох дніпряни спробували штурмувати ворота суперників, однак удача була не на їхньому боці.

Попри це, слід однозначно подякувати "Дніпру" - і за цей матч, і за цілий сезон.

Ліга Європи. Фінал.

"Дніпро" - "Севілья" 2:3

Голи: Калініч (7 хвилина), Крихов'як (28 хвилина), Бакка (31, 73 хвилина), Ротань (44 хвилина).

"Дніпро": Бойко, Матеус, Федецький, Ротань, Федорчук (Безус 68), Дуглас, Чеберячко, Матос, Коноплянка, Калініч (Селезньов 78), Канкава (Шахов 85)

"Севілья": Ріко, Мбіа, Відаль, Витоло, Банега, Колодзейчак, Антоніо Рейєс (Коку 58), Бакка (Гамейро 82), Каррісу, Кшиховяк, Тремулінас

Попередження: Канкава 17, Калініч 45+1, Безус, 70, Ротань 75, Матос 83 - Кшиховяк 45, Каррісу 61, Бакка 73

Подiлитись посиланням:

Новини по темі:
  • 24.04.24 Циганик: Навряд чи Дніпро-1 погодиться грати з Динамо у Києві
  • 23.04.24 Директор Дніпра-1: Динамо пропонувало перенести гру до Києва
  • 22.04.24 Максимов: Дніпро-1 не награв на перемогу
  • 21.04.24 Верес - Дніпро-1 - 1:1 (ВІДЕО)

• НОВИНИ

НОВИНИ КЛУБІВ

КАДР ДНЯ

Вчора збірна України дала бій нідерландцям, але поступилась. Повідомляє сайт Футбол Україна.

15 Металіст 1925 Металіст 1925 25 19
    16 Минай Минай 25 16