НОВИНИ
00:00, 09 Гру 2016

Ліга Європи. "Шахтар" знову переміг, Зоря не спромоглася на сенсацію

"Шахтар" на виїзді перемагає "Брагу" і закінчує груповий Груповий етап Ліги Європи з максимальною кількістю очок. "Зоря" прогнозовано поступається більш іменитому Манчестер Юнайтед.

Ще в першому таймі у воротах португальців по разу відзначилися Кривцов і Тайсон, а під завісу першої сорокап`ятихвилинки зусиллями Стоїнковіча "Брага" таки відквитала 1 м`яч. Проте, вже в 2 таймі в експрементальний склад гірників показав, що не збирається утримувати рахунок. І вже на 62 та 68 хвилині все ті ж Кривцов і Тайсон забили ще по разу. Португальці ж лише на 90 хвилині скористалися помилкою захисту донеччан і настирливий Вукчевіч відправив м`яч в сітку воріт.

Ліга Європи 6 тур

"Брага" - "Шахтар" 4:2
Голи: Кривцов (22, 62 хвилина), Тайсон (39, 66 хвилина), Стоїльковіч (43 хвилина), Вукчевіч (90 хвилина).

"Брага": Марафона, Росіч, Пінту, Едуарду(Бенітес), Баяно, Фонте(Хассан), Стоїлйковіч(Сільва), Орта, Тіба, Вукчевіч, Гояно.

"Шахтар": Шевченко, Бутко, Дентінью, Марлос,(Бернард) Малишев, Ордець, Танковський(Фред), Матвієнко, Тайсон, Кривцов, Борячук(Феррейра).

Попередження: Танковський В, Кривцов С, Тайсон,Вукчевич Н.
Дентінью

Огляд матчу дивіться ТУТ

"Зоря", яка втратила будь які шанси на євровесну спробувала створити сенсацію в матчі з МЮ. Якщо в першому таймі луганці грамотно оборонялися і випадали в контратаки, не дозволивши манкуніанцям розмочити рахунок, то вже в дебюті 2 тайму обрізка в центрі поля призвела до голу Генріха Мхітаряна. А вже наприкінці матчу червоні вивели Ібрагімовича на побачення з Левченком, Златан виявився точним. 2:0 "Зоря" гордо завершує єврокубковий сезон. МЮ набирає 12 очок та виходить до Плей-офф

"Зоря" - "МЮ" 2:0
Голи:Мхітарян,48 Ібрагімович, 88

"Зоря": Левченко, Сухоцький, Сіваков, Чайковський, Петряк, Харатін,(Гречишкін) Форстер, Караваєв, Безбородько,(Бонавентуре) Любеновіч,(Ліпартія) Опанасенко.

МЮ: Ромеро, Байлі, Рохо, Погба, Мата,(Лінгард) Ібрагімовіч, Руні,(Фелаїні) Блінд, Янг, Еррера, Мхітарян(Фосу-Менса).

Попередження:Еррера, Байї