08:40, 17 Вер 2012

ЛЧ. Остання репетиція суперників "Шахтаря"

15-16 вересня суперники «Шахтаря» по групі Е Ліги чемпіонів провели матчі у своїх національних першостях.

У центральному матчі 9-го туру чемпіонату Данії «Нордшелланд» на виїзді зустрічався з «Копенгагеном». Наші суперники забили першими, причому не без допомоги воротаря «Копенгагена» Кіма Крістенсена. Другий тайм господарі провели в атаках і все ж вирвали перемогу - 2:1. Примітно, що обидва м'ячі залетіли у ворота «диких тигрів» після навісних передач та ударів головою.

«Нордшелланд» виступав у такому складі: Аду, Бекмен (Нордстранн, 44), С. Крістенсен (Лаудруп, 81), Хансен, Джон (А. Крістенсен, 64), Лорентцен, Мтіліга, Окоре, Паркхерст, Руньє, Стокхольм.

«Челсі» втратив перші очки в англійській Прем'єр-лізі. «Аристократи» на виїзді зустрічалися з «Куїнз Парк Рейнджерс». Незважаючи на всі старання обох команд, поєдинок завершився сухою нічиєю.

Склад «Челсі» в цьому матчі: Чех, Іванович, Луїс, Террі, Коул, Мікель, Лемпард, Рамірес, Азар, Бертранд (Мозес, 59), Торрес (Старрідж, 81).

Туринський «Ювентус», у рамках 3-го туру чемпіонату Італії зустрічався на виїзді з «Дженоа».

Матч для «Старої синьйори» вийшов не із простих. На 18-й хвилині хазяї повели у рахунку завдяки точному удару Іммобіле. Туринці збиралися з думками аж до середини другого тайму, коли Джаккеріні хльостким ударом вдалося-таки зрівняти рахунок. Інше було, як говорять, уже справою техніки. На 77-й хвилині Маріо Сампрізі зфолив у власний штрафний проти хавбека «б’янконері» Асамоа. Пенальті успішно реалізував Вучініч. А через кілька хвилин уже сам Асамоа ударом із близької відстані забив третій м’яч. Завдяки цій перемозі туринці зберегли лідерство у серії А.

«Ювентус» виступав у такому складі: Буфон, К’єлліні, Барцаллі, Бонуччі, Касерес (Ліхтштайнер, 76), Маркізіо, Де Челлє (Асамоа, 55), Пірло, Джаккеріні, Джовінко, Матрі (Вучініч, 55).

15 Металіст 1925 Металіст 1925 24 18
    16 Минай Минай 24 15