Чемпіонат



Інші сезони:


Команда І В Н П М О
1 Дніпро-1 Дніпро-1 9 7 0 2 24-7 21
2 Колос Колос 9 5 4 0 14-4 19
3 Волинь Волинь 9 6 1 2 17-12 19
4 Миколаїв Миколаїв 9 5 2 2 11-7 17
5 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 10 5 2 3 11-8 17
6 Інгулець Інгулець 10 5 2 3 13-11 17
7 Авангард Авангард 10 4 4 2 18-10 16
8 Металіст 1925 Металіст 1925 9 5 1 3 13-5 16
9 Прикарпаття Прикарпаття 10 4 1 5 12-9 13
10 Балкани Балкани 10 3 3 4 10-12 12
11 Суми Суми 9 3 2 4 10-21 11
12 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 9 2 2 5 10-21 8
13 Агробізнес Агробізнес 9 0 3 6 2-10 3
14 Рух Рух 9 0 3 6 6-16 3
15 Зірка Зірка 9 1 0 8 5-23 3


Дата Канал Господарі Рах Гості фото відео статистика
Тур №21
31.03, 16:00 Волинь Волинь ? : ? Дніпро-1 Дніпро-1
31.03, 16:00 Агробізнес Агробізнес ? : ? Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
31.03, 16:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт ? : ? Інгулець Інгулець
31.03, 16:00 Рух Рух ? : ? Прикарпаття Прикарпаття
31.03, 16:00 Миколаїв Миколаїв ? : ? Колос Колос
06.04, 16:00 Суми Суми ? : ? Авангард Авангард
06.04, 16:00 Зірка Зірка ? : ? Балкани Балкани
Тур №20
31.03, 16:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар ? : ? Металіст 1925 Металіст 1925
31.03, 16:00 Дніпро-1 Дніпро-1 ? : ? Агробізнес Агробізнес
31.03, 16:00 Суми Суми ? : ? Волинь Волинь
31.03, 16:00 Прикарпаття Прикарпаття ? : ? Миколаїв Миколаїв
31.03, 16:00 Інгулець Інгулець ? : ? Рух Рух
31.03, 16:00 Авангард Авангард ? : ? Колос Колос
31.03, 16:00 Балкани Балкани ? : ? Гірник-Спорт Гірник-Спорт
Тур №19
24.03, 16:00 Рух Рух ? : ? Балкани Балкани
24.03, 16:00 Миколаїв Миколаїв ? : ? Інгулець Інгулець
24.03, 16:00 Колос Колос ? : ? Прикарпаття Прикарпаття
24.03, 16:00 Волинь Волинь ? : ? Авангард Авангард
24.03, 16:00 Агробізнес Агробізнес ? : ? Суми Суми
24.03, 16:00 Металіст 1925 Металіст 1925 ? : ? Дніпро-1 Дніпро-1
24.03, 16:00 Зірка Зірка ? : ? Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
Тур №18
17.11, 16:00 Авангард Авангард ? : ? Прикарпаття Прикарпаття
17.11, 16:00 Балкани Балкани ? : ? Миколаїв Миколаїв
17.11, 16:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар ? : ? Гірник-Спорт Гірник-Спорт
17.11, 16:00 Дніпро-1 Дніпро-1 ? : ? Зірка Зірка
17.11, 16:00 Суми Суми ? : ? Металіст 1925 Металіст 1925
17.11, 16:00 Волинь Волинь ? : ? Агробізнес Агробізнес
17.11, 16:00 Інгулець Інгулець ? : ? Колос Колос
Тур №17
10.11, 16:00 Агробізнес Агробізнес ? : ? Авангард Авангард
10.11, 16:00 Металіст 1925 Металіст 1925 ? : ? Волинь Волинь
10.11, 16:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт ? : ? Дніпро-1 Дніпро-1
10.11, 16:00 Рух Рух ? : ? Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
10.11, 16:00 Колос Колос ? : ? Балкани Балкани
10.11, 16:00 Прикарпаття Прикарпаття ? : ? Інгулець Інгулець
Тур №16
03.11, 16:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар ? : ? Миколаїв Миколаїв
03.11, 16:00 Дніпро-1 Дніпро-1 ? : ? Рух Рух
03.11, 16:00 Суми Суми ? : ? Гірник-Спорт Гірник-Спорт
03.11, 16:00 Волинь Волинь ? : ? Зірка Зірка
03.11, 16:00 Агробізнес Агробізнес ? : ? Металіст 1925 Металіст 1925
03.11, 16:00 Авангард Авангард ? : ? Інгулець Інгулець
03.11, 16:00 Балкани Балкани ? : ? Прикарпаття Прикарпаття
Тур №15
27.10, 16:00 Волинь Волинь ? : ? Гірник-Спорт Гірник-Спорт
27.10, 16:00 Агробізнес Агробізнес ? : ? Зірка Зірка
27.10, 16:00 Металіст 1925 Металіст 1925 ? : ? Авангард Авангард
27.10, 16:00 Балкани Балкани ? : ? Інгулець Інгулець
27.10, 16:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар ? : ? Колос Колос
27.10, 16:00 Дніпро-1 Дніпро-1 ? : ? Миколаїв Миколаїв
27.10, 16:00 Суми Суми ? : ? Рух Рух
10.11, 16:00 Зірка Зірка ? : ? Суми Суми
Тур №14
13.10, 16:00 Прикарпаття Прикарпаття ? : ? Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
13.10, 16:00 Авангард Авангард ? : ? Балкани Балкани
13.10, 16:00 Зірка Зірка ? : ? Металіст 1925 Металіст 1925
13.10, 16:00 Рух Рух ? : ? Волинь Волинь
13.10, 16:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт ? : ? Агробізнес Агробізнес
13.10, 16:00 Миколаїв Миколаїв ? : ? Суми Суми
20.10, 16:00 Колос Колос ? : ? Дніпро-1 Дніпро-1
Тур №13
30.11, 00:00 Агробізнес Агробізнес ? : ? Рух Рух
13.10, 16:00 Зірка Зірка ? : ? Авангард Авангард
13.10, 16:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар ? : ? Інгулець Інгулець
13.10, 16:00 Дніпро-1 Дніпро-1 ? : ? Прикарпаття Прикарпаття
13.10, 16:00 Суми Суми ? : ? Колос Колос
13.10, 16:00 Волинь Волинь ? : ? Миколаїв Миколаїв
13.10, 16:00 Металіст 1925 Металіст 1925 ? : ? Гірник-Спорт Гірник-Спорт
Тур №12
06.10, 16:00 Балкани Балкани ? : ? Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
06.10, 16:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт ? : ? Зірка Зірка
06.10, 16:00 Рух Рух ? : ? Металіст 1925 Металіст 1925
06.10, 16:00 Миколаїв Миколаїв ? : ? Агробізнес Агробізнес
06.10, 16:00 Колос Колос ? : ? Волинь Волинь
06.10, 16:00 Прикарпаття Прикарпаття ? : ? Суми Суми
06.10, 16:00 Інгулець Інгулець ? : ? Дніпро-1 Дніпро-1
Тур №11
30.09, 16:00 Суми Суми ? : ? Інгулець Інгулець
30.09, 16:00 Волинь Волинь ? : ? Прикарпаття Прикарпаття
30.09, 16:00 Агробізнес Агробізнес ? : ? Колос Колос
30.09, 16:00 Металіст 1925 Металіст 1925 ? : ? Миколаїв Миколаїв
30.09, 16:00 Зірка Зірка ? : ? Рух Рух
30.09, 16:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт ? : ? Авангард Авангард
30.09, 16:00 Дніпро-1 Дніпро-1 ? : ? Балкани Балкани
Тур №10
21.09, 16:00 Балкани Балкани 1 : 1 Суми Суми фото відео статистика
21.09, 19:00 Миколаїв Миколаїв 3 : 1 Зірка Зірка фото відео статистика
22.09, 16:00 Колос Колос 0 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
23.09, 16:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0 : 1 Авангард Авангард фото відео статистика
23.09, 16:00 Рух Рух 0 : 0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
23.09, 17:00 Інгулець Інгулець 1 : 1 Волинь Волинь фото відео статистика
23.09, 18:00 Прикарпаття Прикарпаття 1 : 0 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
Тур №9
15.09, 16:00 Дніпро-1 Дніпро-1 1 : 3 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
15.09, 16:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0 : 1 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
15.09, 17:00 Рух Рух 3 : 3 Авангард Авангард фото відео статистика
15.09, 17:00 Зірка Зірка 0 : 2 Колос Колос фото відео статистика
15.09, 18:00 Металіст 1925 Металіст 1925 2 : 0 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
16.09, 17:00 Волинь Волинь 4 : 2 Балкани Балкани фото відео статистика
16.09, 17:00 Агробізнес Агробізнес 1 : 2 Інгулець Інгулець фото відео статистика
Тур №8
08.09, 17:00 Балкани Балкани 0 : 0 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
08.09, 17:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0 : 2 Суми Суми фото відео статистика
08.09, 17:00 Миколаїв Миколаїв 4 : 1 Рух Рух фото відео статистика
08.09, 17:00 Колос Колос 5 : 2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
08.09, 19:00 Інгулець Інгулець 1 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
09.09, 17:00 Авангард Авангард 1 : 2 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
09.09, 18:30 Прикарпаття Прикарпаття 7 : 1 Зірка Зірка фото відео статистика
Тур №7
31.08, 18:00 Суми Суми 0 : 4 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
01.09, 17:00 Зірка Зірка 2 : 0 Інгулець Інгулець фото відео статистика
01.09, 17:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2 : 2 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
01.09, 17:00 Рух Рух 0 : 2 Колос Колос фото відео статистика
01.09, 17:30 Миколаїв Миколаїв 0 : 0 Авангард Авангард фото відео статистика
02.09, 18:00 Волинь Волинь 2 : 4 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
02.09, 19:00 Металіст 1925 Металіст 1925 3 : 0 Балкани Балкани фото відео статистика
Тур №6
26.08, 17:00 Авангард Авангард 6 : 0 Суми Суми фото відео статистика
26.08, 17:00 Балкани Балкани 3 : 0 Зірка Зірка фото відео статистика
26.08, 18:00 Колос Колос 2 : 0 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
26.08, 18:30 Прикарпаття Прикарпаття 1 : 0 Рух Рух фото відео статистика
26.08, 19:00 Інгулець Інгулець 4 : 2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
26.08, 19:00 Дніпро-1 Дніпро-1 5 : 0 Волинь Волинь фото відео статистика
27.08, 19:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1 : 0 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
Тур №5
17.08, 18:00 Миколаїв Миколаїв 1 : 0 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
18.08, 18:00 Колос Колос 2 : 2 Авангард Авангард фото відео статистика
18.08, 18:00 Волинь Волинь 3 : 0 Суми Суми фото відео статистика
18.08, 18:00 Агробізнес Агробізнес 0 : 1 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
18.08, 18:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 : 0 Балкани Балкани фото відео статистика
18.08, 18:30 Рух Рух 0 : 1 Інгулець Інгулець фото відео статистика
18.08, 19:00 Металіст 1925 Металіст 1925 0 : 1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
Тур №4
10.08, 18:00 Авангард Авангард 0 : 1 Волинь Волинь фото відео статистика
10.08, 18:30 Суми Суми 1 : 1 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
10.08, 18:30 Прикарпаття Прикарпаття 0 : 1 Колос Колос фото відео статистика
11.08, 16:00 Балкани Балкани 2 : 1 Рух Рух фото відео статистика
11.08, 16:00 Дніпро-1 Дніпро-1 0 : 2 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
11.08, 16:00 Інгулець Інгулець 2 : 0 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
12.08, 19:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1 : 0 Зірка Зірка фото відео статистика
Тур №3
03.08, 18:30 Прикарпаття Прикарпаття 0 : 1 Авангард Авангард фото відео статистика
04.08, 18:00 Зірка Зірка 0 : 2 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
04.08, 18:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2 : 1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
04.08, 18:00 Агробізнес Агробізнес 0 : 2 Волинь Волинь фото відео статистика
04.08, 18:00 Колос Колос 0 : 0 Інгулець Інгулець фото відео статистика
05.08, 18:00 Миколаїв Миколаїв 2 : 1 Балкани Балкани фото відео статистика
05.08, 19:00 Металіст 1925 Металіст 1925 4 : 1 Суми Суми фото відео статистика
Тур №2
28.07, 16:30 Суми Суми 3 : 1 Зірка Зірка фото відео статистика
28.07, 18:00 Балкани Балкани 0 : 0 Колос Колос фото відео статистика
28.07, 18:00 Волинь Волинь 2 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
28.07, 19:00 Інгулець Інгулець 0 : 1 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
28.07, 19:00 Дніпро-1 Дніпро-1 6 : 0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
29.07, 18:00 Авангард Авангард 0 : 0 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
29.07, 19:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0 : 0 Рух Рух фото відео статистика
Тур №1
20.07, 18:00 Прикарпаття Прикарпаття 0 : 1 Балкани Балкани фото відео статистика
21.07, 17:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 : 2 Суми Суми фото відео статистика
21.07, 18:00 Рух Рух 1 : 3 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
21.07, 18:00 Миколаїв Миколаїв 0 : 0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
21.07, 18:00 Інгулець Інгулець 2 : 4 Авангард Авангард фото відео статистика
22.07, 18:00 Зірка Зірка 0 : 2 Волинь Волинь фото відео статистика
22.07, 19:25 Металіст 1925 Металіст 1925 2 : 0 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика




НОВИНИ КЛУБІВ

РЕКЛАМА


КАДР ДНЯ

Фото з матчу "Шахтар" - "Чорноморець".



РЕКЛАМА




Партнери

ТРИБУНА

Наставник "Зорі" прокоментував перемогу свої команди.



ТАБЛИЦЯ
УПЛ
Команда І О
1 Шахтар Шахтар 9 24
2 Динамо Динамо 8 17
3 Олександрія Олександрія 9 16
4 Ворскла Ворскла 9 15
5 Зоря Зоря 9 12
6 Олімпік Олімпік 9 12
7 Львів Львів 9 10
8 Маріуполь Маріуполь 8 10
9 Десна Десна 9 10
10 Карпати Карпати 9 9
11 Чорноморець Чорноморець 9 9
12 Арсенал-Київ Арсенал-Київ 9 4

Перша ліга
Команда І О
1 Дніпро-1 Дніпро-1 9 21
2 Колос Колос 9 19
3 Волинь Волинь 9 19
4 Миколаїв Миколаїв 9 17
5 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 10 17
6 Інгулець Інгулець 10 17
7 Авангард Авангард 10 16
8 Металіст 1925 Металіст 1925 9 16
9 Прикарпаття Прикарпаття 10 13
10 Балкани Балкани 10 12
11 Суми Суми 9 11
12 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 9 8
13 Агробізнес Агробізнес 9 3
14 Рух Рух 9 3
15 Зірка Зірка 9 3

ІНШІ НОВИНИ
ВХІД
Зареєструватися
Вхід


bigmir)net TOP 100