Чемпіонат



Інші сезони:


Команда І В Н П М О
1 Агробізнес Агробізнес 14 9 1 4 24-12 28
2 Металіст 1925 Металіст 1925 14 8 4 2 21-10 28
3 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 14 8 4 2 22-13 28
4 Інгулець Інгулець 13 8 3 2 20-7 27
5 Минай Минай 14 8 3 3 24-17 27
6 Волинь Волинь 14 7 4 3 28-19 25
7 Рух Рух 12 7 3 2 20-8 24
8 Авангард Авангард 14 7 3 4 18-16 24
9 Прикарпаття Прикарпаття 14 5 2 7 22-22 17
10 Чорноморець Чорноморець 14 4 3 7 16-20 15
11 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 13 4 3 6 13-21 15
12 Балкани Балкани 14 3 5 6 13-19 14
13 Миколаїв Миколаїв 13 3 4 6 19-23 13
14 Кремінь Кремінь 14 1 4 9 16-33 7
15 Черкащина Черкащина 14 1 3 10 13-32 6
16 Металург З Металург З 13 1 1 11 9-26 4


Дата Канал Господарі Рах Гості фото відео статистика
Тур №14
19.10, 15:00 Балкани Балкани 1 : 1 Кремінь Кремінь фото відео статистика
19.10, 15:00 Агробізнес Агробізнес 2 : 0 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
19.10, 15:00 Черкащина Черкащина 0 : 0 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
19.10, 15:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2 : 4 Волинь Волинь фото відео статистика
19.10, 15:00 Минай Минай 2 : 0 Авангард Авангард фото відео статистика
19.10, 16:30 Металіст 1925 Металіст 1925 2 : 1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
20.10, 16:00 Рух Рух ? : ? Інгулець Інгулець
20.10, 16:00 Металург З Металург З ? : ? Миколаїв Миколаїв
Тур №13
11.10, 15:00 Кремінь Кремінь 0 : 3 Інгулець Інгулець фото відео статистика
11.10, 18:00 Прикарпаття Прикарпаття 2 : 1 Металург З Металург З фото відео статистика
12.10, 15:00 Минай Минай 1 : 1 Рух Рух фото відео статистика
12.10, 15:00 Авангард Авангард 1 : 1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
12.10, 15:00 Миколаїв Миколаїв 0 : 2 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
12.10, 17:00 Чорноморець Чорноморець 0 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
12.10, 19:00 Волинь Волинь 3 : 0 Черкащина Черкащина фото відео статистика
13.10, 16:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 3 : 0 Балкани Балкани фото відео статистика
Тур №12
05.10, 15:00 Черкащина Черкащина 1 : 2 Авангард Авангард фото відео статистика
05.10, 15:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 : 0 Минай Минай фото відео статистика
05.10, 15:00 Агробізнес Агробізнес 1 : 2 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
05.10, 16:00 Балкани Балкани 1 : 1 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
05.10, 16:00 Металург З Металург З 1 : 3 Волинь Волинь фото відео статистика
05.10, 16:30 Металіст 1925 Металіст 1925 0 : 0 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
06.10, 15:00 Інгулець Інгулець 2 : 0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
06.10, 16:00 Рух Рух 1 : 0 Кремінь Кремінь фото відео статистика
Тур №11
27.09, 18:00 Прикарпаття Прикарпаття 2 : 3 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
28.09, 16:00 Авангард Авангард 1 : 0 Металург З Металург З фото відео статистика
29.09, 16:00 Минай Минай 3 : 1 Черкащина Черкащина фото відео статистика
29.09, 16:00 Миколаїв Миколаїв 1 : 2 Балкани Балкани фото відео статистика
29.09, 18:00 Чорноморець Чорноморець 0 : 3 Інгулець Інгулець фото відео статистика
29.09, 18:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1 : 0 Кремінь Кремінь фото відео статистика
29.09, 19:00 Волинь Волинь 2 : 1 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
31.10, 16:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт ? : ? Рух Рух
Тур №10
20.09, 16:00 Агробізнес Агробізнес 2 : 1 Авангард Авангард фото відео статистика
20.09, 18:00 Металург З Металург З 0 : 2 Минай Минай фото відео статистика
21.09, 16:00 Черкащина Черкащина 1 : 2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
21.09, 16:00 Кремінь Кремінь 2 : 4 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
21.09, 16:30 Балкани Балкани 2 : 0 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
21.09, 17:00 Рух Рух 0 : 1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
21.09, 19:00 Металіст 1925 Металіст 1925 2 : 0 Волинь Волинь фото відео статистика
22.09, 15:00 Інгулець Інгулець 3 : 2 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
Тур №9
14.09, 15:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 : 0 Металург З Металург З фото відео статистика
14.09, 15:00 Миколаїв Миколаїв 6 : 2 Кремінь Кремінь фото відео статистика
14.09, 16:00 Черкащина Черкащина 1 : 6 Рух Рух фото відео статистика
14.09, 16:00 Минай Минай 2 : 1 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
14.09, 17:00 Авангард Авангард 0 : 1 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
14.09, 17:00 Прикарпаття Прикарпаття 0 : 1 Інгулець Інгулець фото відео статистика
14.09, 19:00 Чорноморець Чорноморець 0 : 1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
15.09, 19:00 Волинь Волинь 2 : 2 Балкани Балкани фото відео статистика
Тур №8
08.09, 16:00 Балкани Балкани 0 : 2 Авангард Авангард фото відео статистика
08.09, 16:00 Черкащина Черкащина 0 : 3 Металург З Металург З фото відео статистика
08.09, 17:00 Агробізнес Агробізнес 4 : 0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
08.09, 17:00 Кремінь Кремінь 3 : 4 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
08.09, 17:30 Інгулець Інгулець 0 : 0 Волинь Волинь фото відео статистика
08.09, 17:30 Рух Рух 2 : 0 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
09.09, 19:00 Металіст 1925 Металіст 1925 2 : 3 Минай Минай фото відео статистика
09.09, 19:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 2 : 0 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
Тур №7
04.09, 16:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 : 2 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
04.09, 17:00 Черкащина Черкащина 1 : 2 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
04.09, 17:00 Минай Минай 2 : 1 Балкани Балкани фото відео статистика
04.09, 17:00 Авангард Авангард 2 : 1 Інгулець Інгулець фото відео статистика
04.09, 18:00 Металург З Металург З 0 : 1 Рух Рух фото відео статистика
04.09, 18:30 Прикарпаття Прикарпаття 0 : 2 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
04.09, 19:00 Волинь Волинь 3 : 0 Кремінь Кремінь фото відео статистика
04.09, 19:00 Миколаїв Миколаїв 0 : 0 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
Тур №6
30.08, 18:00 Чорноморець Чорноморець 3 : 2 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
31.08, 17:00 Агробізнес Агробізнес 2 : 0 Металург З Металург З фото відео статистика
31.08, 17:00 Кремінь Кремінь 1 : 1 Авангард Авангард фото відео статистика
31.08, 17:00 Інгулець Інгулець 1 : 1 Минай Минай фото відео статистика
31.08, 17:00 Балкани Балкани 0 : 0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
31.08, 18:00 Рух Рух 4 : 1 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
31.08, 19:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0 : 0 Волинь Волинь фото відео статистика
31.08, 19:00 Металіст 1925 Металіст 1925 3 : 0 Черкащина Черкащина фото відео статистика
Тур №5
22.08, 17:00 Черкащина Черкащина 3 : 0 Балкани Балкани фото відео статистика
23.08, 16:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 : 1 Інгулець Інгулець фото відео статистика
23.08, 17:00 Агробізнес Агробізнес 1 : 0 Рух Рух фото відео статистика
23.08, 17:00 Минай Минай 3 : 1 Кремінь Кремінь фото відео статистика
23.08, 18:00 Металург З Металург З 1 : 4 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
23.08, 18:30 Прикарпаття Прикарпаття 1 : 1 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
24.08, 17:00 Авангард Авангард 1 : 1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
24.08, 19:00 Волинь Волинь 3 : 2 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
Тур №4
16.08, 18:00 Кремінь Кремінь 1 : 2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
16.08, 19:00 Металіст 1925 Металіст 1925 0 : 1 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
17.08, 16:00 Балкани Балкани 4 : 0 Металург З Металург З фото відео статистика
17.08, 18:00 Миколаїв Миколаїв 3 : 2 Волинь Волинь фото відео статистика
17.08, 18:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 4 : 3 Минай Минай фото відео статистика
17.08, 18:00 Інгулець Інгулець 1 : 0 Черкащина Черкащина фото відео статистика
17.08, 19:00 Чорноморець Чорноморець 0 : 1 Авангард Авангард фото відео статистика
17.08, 19:00 Рух Рух 2 : 1 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
Тур №3
10.08, 17:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0 : 1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
10.08, 17:00 Минай Минай 1 : 0 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
10.08, 17:00 Авангард Авангард 3 : 1 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
10.08, 18:00 Металіст 1925 Металіст 1925 1 : 1 Рух Рух фото відео статистика
10.08, 18:00 Агробізнес Агробізнес 3 : 0 Балкани Балкани фото відео статистика
10.08, 18:00 Металург З Металург З 0 : 2 Інгулець Інгулець фото відео статистика
10.08, 18:00 Черкащина Черкащина 2 : 2 Кремінь Кремінь фото відео статистика
10.08, 19:00 Волинь Волинь 3 : 2 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
Тур №2
02.08, 18:30 Прикарпаття Прикарпаття 3 : 0 Авангард Авангард фото відео статистика
03.08, 15:30 Балкани Балкани 0 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
03.08, 17:00 Кремінь Кремінь 1 : 0 Металург З Металург З фото відео статистика
03.08, 17:30 Миколаїв Миколаїв 1 : 1 Минай Минай фото відео статистика
03.08, 18:00 Чорноморець Чорноморець 3 : 1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
03.08, 18:00 Інгулець Інгулець 2 : 0 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
03.08, 19:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 2 : 2 Черкащина Черкащина фото відео статистика
04.08, 17:00 Рух Рух 1 : 1 Волинь Волинь фото відео статистика
Тур №1
27.07, 16:00 Агробізнес Агробізнес 2 : 2 Кремінь Кремінь фото відео статистика
27.07, 16:00 Балкани Балкани 0 : 1 Рух Рух фото відео статистика
27.07, 17:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 : 3 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
27.07, 18:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 3 : 3 Металург З Металург З фото відео статистика
27.07, 18:00 Минай Минай 0 : 3 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
27.07, 18:00 Авангард Авангард 3 : 2 Волинь Волинь фото відео статистика
27.07, 19:00 Металіст 1925 Металіст 1925 1 : 0 Інгулець Інгулець фото відео статистика
27.07, 19:00 Черкащина Черкащина 1 : 3 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика




НОВИНИ КЛУБІВ

РЕКЛАМА




РЕКЛАМА




Партнери

ТРИБУНА



Старший тренер академії "Динамо" Ромео Вендлер показав, як півзахисник київського "Динамо" Микола Шапаренко тренує свої удари . Повідомляє сайт Футбол Україна.



ТАБЛИЦЯ
УПЛ
Команда І О
1 Шахтар Шахтар 11 33
2 Динамо Динамо 10 20
3 Десна Десна 11 20
4 Зоря Зоря 11 19
5 Олександрія Олександрія 10 19
6 Колос Колос 11 14
7 Дніпро-1 Дніпро-1 10 11
8 Маріуполь Маріуполь 10 10
9 Карпати Карпати 11 9
10 Львів Львів 11 8
11 Ворскла Ворскла 10 8
12 Олімпік Олімпік 10 5

Перша ліга
Команда І О
1 Агробізнес Агробізнес 14 28
2 Металіст 1925 Металіст 1925 14 28
3 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 14 28
4 Інгулець Інгулець 13 27
5 Минай Минай 14 27
6 Волинь Волинь 14 25
7 Рух Рух 12 24
8 Авангард Авангард 14 24
9 Прикарпаття Прикарпаття 14 17
10 Чорноморець Чорноморець 14 15
11 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 13 15
12 Балкани Балкани 14 14
13 Миколаїв Миколаїв 13 13
14 Кремінь Кремінь 14 7
15 Черкащина Черкащина 14 6
16 Металург З Металург З 13 4

ІНШІ НОВИНИ
ВХІД
Зареєструватися
Вхід


bigmir)net TOP 100