Чемпіонат



Інші сезони:


Команда І В Н П М О
1 Рух Рух 19 12 3 4 30-13 39
2 Волинь Волинь 19 11 5 3 37-24 38
3 Інгулець Інгулець 19 11 4 4 31-14 37
4 Агробізнес Агробізнес 19 12 1 6 33-19 37
5 Минай Минай 19 11 4 4 33-21 37
6 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 19 11 4 4 28-21 37
7 Металіст 1925 Металіст 1925 19 10 5 4 27-19 35
8 Авангард Авангард 19 10 3 6 25-20 33
9 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 19 8 3 8 24-28 27
10 Чорноморець Чорноморець 19 6 4 9 21-28 22
11 Прикарпаття Прикарпаття 19 6 2 11 28-30 20
12 Миколаїв Миколаїв 19 4 6 9 24-31 18
13 Кремінь Кремінь 19 4 4 11 27-39 16
14 Балкани Балкани 19 3 5 11 14-30 14
15 Металург З Металург З 19 3 2 14 16-34 11
16 Черкащина Черкащина 19 1 3 15 16-43 6


Дата Канал Господарі Рах Гості фото відео статистика
Тур №19
23.11, 13:00 Черкащина Черкащина 1 : 2 Інгулець Інгулець фото відео статистика
23.11, 14:00 Минай Минай 4 : 1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
23.11, 14:00 Авангард Авангард 3 : 1 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
23.11, 15:00 Агробізнес Агробізнес 5 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
23.11, 16:00 Металург З Металург З 2 : 1 Балкани Балкани фото відео статистика
23.11, 19:00 Волинь Волинь 1 : 1 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
24.11, 13:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0 : 2 Кремінь Кремінь фото відео статистика
24.11, 14:00 Прикарпаття Прикарпаття 0 : 1 Рух Рух фото відео статистика
Тур №18
15.11, 14:30 Рух Рух 1 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
16.11, 13:00 Кремінь Кремінь 2 : 0 Черкащина Черкащина фото відео статистика
16.11, 14:00 Балкани Балкани 0 : 1 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
16.11, 14:00 Миколаїв Миколаїв 0 : 1 Авангард Авангард фото відео статистика
16.11, 15:00 Прикарпаття Прикарпаття 1 : 2 Волинь Волинь фото відео статистика
16.11, 15:00 Інгулець Інгулець 3 : 2 Металург З Металург З фото відео статистика
16.11, 16:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0 : 2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
16.11, 17:00 Чорноморець Чорноморець 1 : 1 Минай Минай фото відео статистика
Тур №17
08.11, 18:30 Металіст 1925 Металіст 1925 1 : 0 Балкани Балкани фото відео статистика
08.11, 18:30 Металург З Металург З 2 : 1 Кремінь Кремінь фото відео статистика
09.11, 14:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 3 : 0 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
09.11, 14:00 Авангард Авангард 2 : 0 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
09.11, 14:00 Минай Минай 2 : 0 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
09.11, 15:00 Агробізнес Агробізнес 2 : 1 Інгулець Інгулець фото відео статистика
09.11, 19:00 Волинь Волинь 3 : 2 Рух Рух фото відео статистика
10.11, 14:00 Черкащина Черкащина 1 : 2 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
Тур №16
02.11, 15:00 Кремінь Кремінь 4 : 0 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
02.11, 17:00 Чорноморець Чорноморець 2 : 1 Черкащина Черкащина фото відео статистика
02.11, 19:00 Волинь Волинь 2 : 1 Авангард Авангард фото відео статистика
03.11, 14:00 Миколаїв Миколаїв 0 : 3 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
03.11, 15:00 Рух Рух 3 : 0 Балкани Балкани фото відео статистика
03.11, 15:00 Інгулець Інгулець 1 : 1 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
03.11, 16:00 Прикарпаття Прикарпаття 1 : 2 Минай Минай фото відео статистика
03.11, 16:00 Металург З Металург З 0 : 1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
Тур №15
26.10, 15:00 Авангард Авангард 0 : 1 Рух Рух фото відео статистика
26.10, 15:00 Кремінь Кремінь 2 : 4 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
26.10, 15:00 Миколаїв Миколаїв 3 : 0 Черкащина Черкащина фото відео статистика
26.10, 16:00 Прикарпаття Прикарпаття 4 : 1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
26.10, 16:00 Інгулець Інгулець 4 : 0 Балкани Балкани фото відео статистика
26.10, 17:00 Чорноморець Чорноморець 1 : 0 Металург З Металург З фото відео статистика
26.10, 19:00 Волинь Волинь 1 : 0 Минай Минай фото відео статистика
27.10, 17:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 2 : 1 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
Тур №14
19.10, 15:00 Балкани Балкани 1 : 1 Кремінь Кремінь фото відео статистика
19.10, 15:00 Агробізнес Агробізнес 2 : 0 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
19.10, 15:00 Черкащина Черкащина 0 : 0 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
19.10, 15:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2 : 4 Волинь Волинь фото відео статистика
19.10, 15:00 Минай Минай 2 : 0 Авангард Авангард фото відео статистика
19.10, 16:30 Металіст 1925 Металіст 1925 2 : 1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
20.10, 16:00 Рух Рух 1 : 0 Інгулець Інгулець фото відео статистика
20.10, 16:00 Металург З Металург З 1 : 1 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
Тур №13
11.10, 15:00 Кремінь Кремінь 0 : 3 Інгулець Інгулець фото відео статистика
11.10, 18:00 Прикарпаття Прикарпаття 2 : 1 Металург З Металург З фото відео статистика
12.10, 15:00 Минай Минай 1 : 1 Рух Рух фото відео статистика
12.10, 15:00 Авангард Авангард 1 : 1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
12.10, 15:00 Миколаїв Миколаїв 0 : 2 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
12.10, 17:00 Чорноморець Чорноморець 0 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
12.10, 19:00 Волинь Волинь 3 : 0 Черкащина Черкащина фото відео статистика
13.10, 16:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 3 : 0 Балкани Балкани фото відео статистика
Тур №12
05.10, 15:00 Черкащина Черкащина 1 : 2 Авангард Авангард фото відео статистика
05.10, 15:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 : 0 Минай Минай фото відео статистика
05.10, 15:00 Агробізнес Агробізнес 1 : 2 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
05.10, 16:00 Балкани Балкани 1 : 1 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
05.10, 16:00 Металург З Металург З 1 : 3 Волинь Волинь фото відео статистика
05.10, 16:30 Металіст 1925 Металіст 1925 0 : 0 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
06.10, 15:00 Інгулець Інгулець 2 : 0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
06.10, 16:00 Рух Рух 1 : 0 Кремінь Кремінь фото відео статистика
Тур №11
27.09, 18:00 Прикарпаття Прикарпаття 2 : 3 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
28.09, 16:00 Авангард Авангард 1 : 0 Металург З Металург З фото відео статистика
29.09, 16:00 Минай Минай 3 : 1 Черкащина Черкащина фото відео статистика
29.09, 16:00 Миколаїв Миколаїв 1 : 2 Балкани Балкани фото відео статистика
29.09, 18:00 Чорноморець Чорноморець 0 : 3 Інгулець Інгулець фото відео статистика
29.09, 18:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1 : 0 Кремінь Кремінь фото відео статистика
29.09, 19:00 Волинь Волинь 2 : 1 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
20.11, 13:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2 : 1 Рух Рух фото відео статистика
Тур №10
20.09, 16:00 Агробізнес Агробізнес 2 : 1 Авангард Авангард фото відео статистика
20.09, 18:00 Металург З Металург З 0 : 2 Минай Минай фото відео статистика
21.09, 16:00 Черкащина Черкащина 1 : 2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
21.09, 16:00 Кремінь Кремінь 2 : 4 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
21.09, 16:30 Балкани Балкани 2 : 0 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
21.09, 17:00 Рух Рух 0 : 1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
21.09, 19:00 Металіст 1925 Металіст 1925 2 : 0 Волинь Волинь фото відео статистика
22.09, 15:00 Інгулець Інгулець 3 : 2 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
Тур №9
14.09, 15:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 : 0 Металург З Металург З фото відео статистика
14.09, 15:00 Миколаїв Миколаїв 6 : 2 Кремінь Кремінь фото відео статистика
14.09, 16:00 Черкащина Черкащина 1 : 6 Рух Рух фото відео статистика
14.09, 16:00 Минай Минай 2 : 1 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
14.09, 17:00 Авангард Авангард 0 : 1 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
14.09, 17:00 Прикарпаття Прикарпаття 0 : 1 Інгулець Інгулець фото відео статистика
14.09, 19:00 Чорноморець Чорноморець 0 : 1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
15.09, 19:00 Волинь Волинь 2 : 2 Балкани Балкани фото відео статистика
Тур №8
08.09, 16:00 Балкани Балкани 0 : 2 Авангард Авангард фото відео статистика
08.09, 16:00 Черкащина Черкащина 0 : 3 Металург З Металург З фото відео статистика
08.09, 17:00 Агробізнес Агробізнес 4 : 0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
08.09, 17:00 Кремінь Кремінь 3 : 4 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
08.09, 17:30 Інгулець Інгулець 0 : 0 Волинь Волинь фото відео статистика
08.09, 17:30 Рух Рух 2 : 0 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
09.09, 19:00 Металіст 1925 Металіст 1925 2 : 3 Минай Минай фото відео статистика
09.09, 19:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 2 : 0 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
Тур №7
04.09, 16:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 : 2 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
04.09, 17:00 Черкащина Черкащина 1 : 2 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
04.09, 17:00 Минай Минай 2 : 1 Балкани Балкани фото відео статистика
04.09, 17:00 Авангард Авангард 2 : 1 Інгулець Інгулець фото відео статистика
04.09, 18:00 Металург З Металург З 0 : 1 Рух Рух фото відео статистика
04.09, 18:30 Прикарпаття Прикарпаття 0 : 2 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
04.09, 19:00 Волинь Волинь 3 : 0 Кремінь Кремінь фото відео статистика
04.09, 19:00 Миколаїв Миколаїв 0 : 0 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
Тур №6
30.08, 18:00 Чорноморець Чорноморець 3 : 2 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
31.08, 17:00 Агробізнес Агробізнес 2 : 0 Металург З Металург З фото відео статистика
31.08, 17:00 Кремінь Кремінь 1 : 1 Авангард Авангард фото відео статистика
31.08, 17:00 Інгулець Інгулець 1 : 1 Минай Минай фото відео статистика
31.08, 17:00 Балкани Балкани 0 : 0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
31.08, 18:00 Рух Рух 4 : 1 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
31.08, 19:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0 : 0 Волинь Волинь фото відео статистика
31.08, 19:00 Металіст 1925 Металіст 1925 3 : 0 Черкащина Черкащина фото відео статистика
Тур №5
22.08, 17:00 Черкащина Черкащина 3 : 0 Балкани Балкани фото відео статистика
23.08, 16:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 : 1 Інгулець Інгулець фото відео статистика
23.08, 17:00 Агробізнес Агробізнес 1 : 0 Рух Рух фото відео статистика
23.08, 17:00 Минай Минай 3 : 1 Кремінь Кремінь фото відео статистика
23.08, 18:00 Металург З Металург З 1 : 4 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
23.08, 18:30 Прикарпаття Прикарпаття 1 : 1 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
24.08, 17:00 Авангард Авангард 1 : 1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
24.08, 19:00 Волинь Волинь 3 : 2 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
Тур №4
16.08, 18:00 Кремінь Кремінь 1 : 2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
16.08, 19:00 Металіст 1925 Металіст 1925 0 : 1 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
17.08, 16:00 Балкани Балкани 4 : 0 Металург З Металург З фото відео статистика
17.08, 18:00 Миколаїв Миколаїв 3 : 2 Волинь Волинь фото відео статистика
17.08, 18:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 4 : 3 Минай Минай фото відео статистика
17.08, 18:00 Інгулець Інгулець 1 : 0 Черкащина Черкащина фото відео статистика
17.08, 19:00 Чорноморець Чорноморець 0 : 1 Авангард Авангард фото відео статистика
17.08, 19:00 Рух Рух 2 : 1 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
Тур №3
10.08, 17:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0 : 1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар фото відео статистика
10.08, 17:00 Минай Минай 1 : 0 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
10.08, 17:00 Авангард Авангард 3 : 1 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
10.08, 18:00 Металіст 1925 Металіст 1925 1 : 1 Рух Рух фото відео статистика
10.08, 18:00 Агробізнес Агробізнес 3 : 0 Балкани Балкани фото відео статистика
10.08, 18:00 Металург З Металург З 0 : 2 Інгулець Інгулець фото відео статистика
10.08, 18:00 Черкащина Черкащина 2 : 2 Кремінь Кремінь фото відео статистика
10.08, 19:00 Волинь Волинь 3 : 2 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
Тур №2
02.08, 18:30 Прикарпаття Прикарпаття 3 : 0 Авангард Авангард фото відео статистика
03.08, 15:30 Балкани Балкани 0 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
03.08, 17:00 Кремінь Кремінь 1 : 0 Металург З Металург З фото відео статистика
03.08, 17:30 Миколаїв Миколаїв 1 : 1 Минай Минай фото відео статистика
03.08, 18:00 Чорноморець Чорноморець 3 : 1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт фото відео статистика
03.08, 18:00 Інгулець Інгулець 2 : 0 Агробізнес Агробізнес фото відео статистика
03.08, 19:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 2 : 2 Черкащина Черкащина фото відео статистика
04.08, 17:00 Рух Рух 1 : 1 Волинь Волинь фото відео статистика
Тур №1
27.07, 16:00 Агробізнес Агробізнес 2 : 2 Кремінь Кремінь фото відео статистика
27.07, 16:00 Балкани Балкани 0 : 1 Рух Рух фото відео статистика
27.07, 17:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 : 3 Миколаїв Миколаїв фото відео статистика
27.07, 18:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 3 : 3 Металург З Металург З фото відео статистика
27.07, 18:00 Минай Минай 0 : 3 Прикарпаття Прикарпаття фото відео статистика
27.07, 18:00 Авангард Авангард 3 : 2 Волинь Волинь фото відео статистика
27.07, 19:00 Металіст 1925 Металіст 1925 1 : 0 Інгулець Інгулець фото відео статистика
27.07, 19:00 Черкащина Черкащина 1 : 3 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика




НОВИНИ КЛУБІВ

РЕКЛАМА




РЕКЛАМА




Партнери

ТРИБУНА

Екс-народний депутат України від "Свободи" Ірина Фаріон провела ганському нападнику "Руху" Ернесту урок української. Повідомляє сайт Футбол Україна.



ТАБЛИЦЯ
УПЛ
Команда І О
1 Шахтар Шахтар 17 47
2 Зоря Зоря 17 34
3 Динамо Динамо 17 33
4 Десна Десна 17 33
5 Олександрія Олександрія 17 30
6 Колос Колос 17 20
7 Маріуполь Маріуполь 17 19
8 Дніпро-1 Дніпро-1 17 18
9 Олімпік Олімпік 17 18
10 Львів Львів 17 12
11 Карпати Карпати 17 11
12 Ворскла Ворскла 17 11

Перша ліга
Команда І О
1 Рух Рух 19 39
2 Волинь Волинь 19 38
3 Інгулець Інгулець 19 37
4 Агробізнес Агробізнес 19 37
5 Минай Минай 19 37
6 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 19 37
7 Металіст 1925 Металіст 1925 19 35
8 Авангард Авангард 19 33
9 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 19 27
10 Чорноморець Чорноморець 19 22
11 Прикарпаття Прикарпаття 19 20
12 Миколаїв Миколаїв 19 18
13 Кремінь Кремінь 19 16
14 Балкани Балкани 19 14
15 Металург З Металург З 19 11
16 Черкащина Черкащина 19 6

ІНШІ НОВИНИ
ВХІД
Зареєструватися
Вхід


bigmir)net TOP 100