Чемпіонат



Інші сезони:


Команда І В Н П М О
1 Дніпро-1 Дніпро-1 14 11 2 1 31-10 35
2 Шахтар Шахтар 13 9 3 1 29-11 30
3 Динамо Динамо 15 9 3 3 24-13 30
4 Зоря Зоря 15 8 4 3 32-22 28
5 Олександрія Олександрія 13 7 3 3 23-19 24
6 Колос Колос 15 5 5 5 14-18 20
7 Ворскла Ворскла 15 5 3 7 18-20 18
8 Металіст 1925 Металіст 1925 14 4 6 4 13-17 18
9 Кривбас Кривбас 15 5 3 7 11-16 18
10 Верес Верес 15 5 2 8 17-20 17
11 Металіст Металіст 15 4 4 7 15-23 16
12 Минай Минай 14 3 5 6 10-15 14
13 Рух Рух 14 3 5 6 17-22 14
14 Інгулець Інгулець 14 3 4 7 12-18 13
15 Чорноморець Чорноморець 15 2 5 8 10-20 11
16 Львів Львів 14 2 3 9 9-21 9


Дата Канал Господарі Рах Гості фото відео статистика
Тур №15
23.11, 14:00 Шахтар Шахтар 3 : 2 Ворскла Ворскла фото відео статистика
25.11, 13:00 Чорноморець Чорноморець 0 : 0 Металіст Металіст фото відео статистика
26.11, 13:00 Інгулець Інгулець 1 : 0 Верес Верес фото відео статистика
26.11, 14:00 Динамо Динамо 0 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
27.11, 13:00 Львів Львів 0 : 1 Колос Колос фото відео статистика
27.11, 14:00 Зоря Зоря 1 : 1 Минай Минай фото відео статистика
28.11, 13:00 Олександрія Олександрія 1 : 1 Рух Рух фото відео статистика
28.11, 14:00 Кривбас Кривбас 2 : 1 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
Тур №14
18.11, 13:00 Зоря Зоря 4 : 1 Олександрія Олександрія фото відео статистика
19.11, 13:00 Дніпро-1 Дніпро-1 2 : 1 Шахтар Шахтар фото відео статистика
19.11, 14:00 Колос Колос 1 : 2 Ворскла Ворскла фото відео статистика
20.11, 12:00 Минай Минай 1 : 0 Металіст Металіст фото відео статистика
20.11, 14:00 Кривбас Кривбас 0 : 2 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
21.11, 12:00 Інгулець Інгулець 1 : 0 Львів Львів фото відео статистика
21.11, 14:00 Верес Верес 0 : 1 Динамо Динамо фото відео статистика
07.12, 13:00 Рух Рух 2 : 2 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
Тур №13
13.11, 13:00 Ворскла Ворскла 1 : 1 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
13.11, 15:00 Металіст 1925 Металіст 1925 2 : 1 Інгулець Інгулець фото відео статистика
13.11, 15:00 Олександрія Олександрія 3 : 2 Верес Верес фото відео статистика
13.11, 17:00 Динамо Динамо 0 : 0 Колос Колос фото відео статистика
13.11, 17:00 Шахтар Шахтар 2 : 2 Зоря Зоря фото відео статистика
14.11, 13:00 Металіст Металіст 0 : 1 Кривбас Кривбас фото відео статистика
14.11, 15:00 Чорноморець Чорноморець 2 : 0 Львів Львів фото відео статистика
14.11, 15:00 Рух Рух 1 : 1 Минай Минай фото відео статистика
Тур №12
08.11, 13:00 Металіст Металіст 0 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
08.11, 13:00 Інгулець Інгулець 1 : 0 Зоря Зоря фото відео статистика
09.11, 13:00 Кривбас Кривбас 1 : 0 Ворскла Ворскла фото відео статистика
09.11, 13:00 Колос Колос 1 : 3 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
09.11, 15:00 Верес Верес 0 : 2 Шахтар Шахтар фото відео статистика
10.11, 13:00 Львів Львів 2 : 1 Рух Рух фото відео статистика
10.11, 13:00 Минай Минай 0 : 1 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
10.11, 15:00 Динамо Динамо 3 : 1 Олександрія Олександрія фото відео статистика
Тур №11
04.11, 13:00 Ворскла Ворскла 1 : 0 Львів Львів фото відео статистика
05.11, 13:00 Олександрія Олександрія 4 : 1 Колос Колос фото відео статистика
05.11, 15:00 Металіст 1925 Металіст 1925 1 : 4 Верес Верес фото відео статистика
05.11, 15:00 Зоря Зоря 3 : 2 Металіст Металіст фото відео статистика
05.11, 17:00 Шахтар Шахтар 3 : 0 Інгулець Інгулець фото відео статистика
06.11, 13:00 Дніпро-1 Дніпро-1 3 : 1 Минай Минай фото відео статистика
06.11, 15:00 Чорноморець Чорноморець 0 : 3 Динамо Динамо фото відео статистика
06.11, 17:00 Рух Рух 2 : 1 Кривбас Кривбас фото відео статистика
Тур №10
28.10, 17:00 Металіст 1925 Металіст 1925 0 : 3 Зоря Зоря фото відео статистика
29.10, 13:00 Ворскла Ворскла 2 : 0 Минай Минай фото відео статистика
29.10, 17:00 Шахтар Шахтар 2 : 2 Олександрія Олександрія фото відео статистика
30.10, 13:00 Інгулець Інгулець 0 : 0 Рух Рух фото відео статистика
30.10, 13:00 Дніпро-1 Дніпро-1 1 : 0 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
30.10, 15:00 Львів Львів 1 : 1 Металіст Металіст фото відео статистика
30.10, 17:00 Динамо Динамо 3 : 1 Кривбас Кривбас фото відео статистика
31.10, 13:00 Колос Колос 2 : 0 Верес Верес фото відео статистика
Тур №9
22.10, 15:00 Олександрія Олександрія 2 : 0 Львів Львів фото відео статистика
23.10, 13:00 Металіст Металіст 0 : 1 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
23.10, 15:00 Рух Рух 1 : 1 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
23.10, 15:00 Верес Верес 0 : 1 Зоря Зоря фото відео статистика
23.10, 17:00 Динамо Динамо 1 : 1 Ворскла Ворскла фото відео статистика
24.10, 13:00 Кривбас Кривбас 2 : 1 Інгулець Інгулець фото відео статистика
24.10, 15:00 Колос Колос 1 : 1 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
02.12, 13:00 Минай Минай 0 : 0 Шахтар Шахтар фото відео статистика
Тур №8
18.10, 13:00 Львів Львів 1 : 3 Верес Верес фото відео статистика
18.10, 15:00 Чорноморець Чорноморець 0 : 4 Зоря Зоря фото відео статистика
18.10, 15:00 Олександрія Олександрія 2 : 0 Кривбас Кривбас фото відео статистика
19.10, 13:00 Ворскла Ворскла 0 : 1 Рух Рух фото відео статистика
19.10, 13:00 Дніпро-1 Дніпро-1 2 : 2 Інгулець Інгулець фото відео статистика
19.10, 15:00 Металіст 1925 Металіст 1925 0 : 1 Минай Минай фото відео статистика
19.10, 17:00 Шахтар Шахтар 3 : 0 Колос Колос фото відео статистика
20.10, 17:00 Динамо Динамо 3 : 0 Металіст Металіст фото відео статистика
Тур №7
25.08, 13:00 Інгулець Інгулець 1 : 2 Олександрія Олександрія фото відео статистика
14.10, 13:00 Минай Минай 1 : 1 Верес Верес фото відео статистика
15.10, 13:00 Металіст Металіст 3 : 2 Ворскла Ворскла фото відео статистика
15.10, 15:00 Зоря Зоря 2 : 2 Колос Колос фото відео статистика
15.10, 17:00 Металіст 1925 Металіст 1925 2 : 2 Львів Львів фото відео статистика
16.10, 15:00 Рух Рух 2 : 3 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
16.10, 17:00 Шахтар Шахтар 3 : 1 Динамо Динамо фото відео статистика
02.12, 15:00 Чорноморець Чорноморець 0 : 1 Кривбас Кривбас фото відео статистика
Тур №6
07.10, 15:00 Верес Верес 1 : 2 Металіст Металіст фото відео статистика
07.10, 17:00 Колос Колос 0 : 0 Інгулець Інгулець фото відео статистика
08.10, 13:00 Ворскла Ворскла 2 : 1 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
09.10, 13:00 Дніпро-1 Дніпро-1 3 : 0 Зоря Зоря фото відео статистика
09.10, 15:00 Кривбас Кривбас 0 : 0 Минай Минай фото відео статистика
09.10, 17:00 Динамо Динамо 3 : 0 Рух Рух фото відео статистика
10.10, 17:00 Олександрія Олександрія 0 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
16.11, 14:00 Львів Львів 0 : 0 Шахтар Шахтар фото відео статистика
Тур №5
30.09, 13:00 Верес Верес 2 : 2 Рух Рух фото відео статистика
30.09, 17:00 Металіст 1925 Металіст 1925 2 : 0 Колос Колос фото відео статистика
01.10, 13:00 Інгулець Інгулець 0 : 1 Ворскла Ворскла фото відео статистика
01.10, 15:00 Львів Львів 0 : 3 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
01.10, 17:00 Металіст Металіст 1 : 6 Шахтар Шахтар фото відео статистика
02.10, 13:00 Минай Минай 0 : 1 Динамо Динамо фото відео статистика
02.10, 15:00 Чорноморець Чорноморець 1 : 2 Олександрія Олександрія фото відео статистика
02.10, 17:00 Зоря Зоря 2 : 2 Кривбас Кривбас фото відео статистика
Тур №4
09.09, 17:00 Рух Рух 3 : 1 Зоря Зоря фото відео статистика
10.09, 15:00 Кривбас Кривбас 0 : 1 Верес Верес фото відео статистика
10.09, 17:00 Шахтар Шахтар 2 : 1 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
11.09, 13:00 Дніпро-1 Дніпро-1 3 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
11.09, 15:00 Колос Колос 1 : 0 Металіст Металіст фото відео статистика
11.09, 17:00 Динамо Динамо 1 : 0 Львів Львів фото відео статистика
12.09, 13:00 Ворскла Ворскла 0 : 0 Олександрія Олександрія фото відео статистика
12.09, 15:00 Інгулець Інгулець 1 : 2 Минай Минай фото відео статистика
Тур №3
02.09, 17:00 Рух Рух 0 : 1 Шахтар Шахтар фото відео статистика
03.09, 13:00 Дніпро-1 Дніпро-1 2 : 0 Верес Верес фото відео статистика
03.09, 13:00 Зоря Зоря 3 : 2 Динамо Динамо фото відео статистика
03.09, 15:00 Металіст 1925 Металіст 1925 3 : 2 Ворскла Ворскла фото відео статистика
04.09, 15:00 Чорноморець Чорноморець 1 : 1 Інгулець Інгулець фото відео статистика
04.09, 17:00 Кривбас Кривбас 0 : 0 Львів Львів фото відео статистика
05.09, 13:00 Минай Минай 1 : 1 Колос Колос фото відео статистика
05.09, 15:00 Олександрія Олександрія 1 : 3 Металіст Металіст фото відео статистика
Тур №2
27.08, 13:00 Львів Львів 2 : 3 Зоря Зоря фото відео статистика
27.08, 13:00 Ворскла Ворскла 1 : 2 Верес Верес фото відео статистика
27.08, 15:00 Металіст 1925 Металіст 1925 0 : 0 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
28.08, 13:00 Колос Колос 2 : 0 Рух Рух фото відео статистика
28.08, 15:00 Шахтар Шахтар 1 : 0 Кривбас Кривбас фото відео статистика
28.08, 17:00 Динамо Динамо 0 : 3 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
29.08, 13:00 Металіст Металіст 1 : 1 Інгулець Інгулець фото відео статистика
29.08, 15:00 Олександрія Олександрія 2 : 1 Минай Минай фото відео статистика
Тур №1
23.08, 13:00 Шахтар Шахтар 0 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
23.08, 15:00 Зоря Зоря 3 : 1 Ворскла Ворскла фото відео статистика
23.08, 15:00 Чорноморець Чорноморець 0 : 1 Верес Верес фото відео статистика
23.08, 17:00 Колос Колос 1 : 0 Кривбас Кривбас фото відео статистика
24.08, 15:00 Рух Рух 1 : 2 Металіст Металіст фото відео статистика
25.09, 13:00 Минай Минай 0 : 1 Львів Львів фото відео статистика
16.11, 14:00 Інгулець Інгулець 1 : 2 Динамо Динамо фото відео статистика
16.11, 14:00 Дніпро-1 Дніпро-1 0 : 0 Олександрія Олександрія фото відео статистика




НОВИНИ КЛУБІВ

РЕКЛАМА


КАДР ДНЯ



Вчора збірна України дала бій нідерландцям, але поступилась. Повідомляє сайт Футбол Україна.



РЕКЛАМА




Партнери

ТРИБУНА



Фланговий півзахисник "Ференцвароша" Олександр Зубков відзначився двома забитими голами в матчі чемпіонату Угорщини. Повідомляє сайт Футбол Україна.



ТАБЛИЦЯ
УПЛ
Команда І О
1 Дніпро-1 Дніпро-1 14 35
2 Шахтар Шахтар 13 30
3 Динамо Динамо 15 30
4 Зоря Зоря 15 28
5 Олександрія Олександрія 13 24
6 Колос Колос 15 20
7 Ворскла Ворскла 15 18
8 Металіст 1925 Металіст 1925 14 18
9 Кривбас Кривбас 15 18
10 Верес Верес 15 17
11 Металіст Металіст 15 16
12 Минай Минай 14 14
13 Рух Рух 14 14
14 Інгулець Інгулець 14 13
15 Чорноморець Чорноморець 15 11
16 Львів Львів 14 9

Перша ліга. Група Б
Команда І О
1 ЛНЗ ЛНЗ 14 30
2 Оболонь Оболонь 14 29
3 Кремінь Кремінь 14 21
4 Металург З Металург З 14 20
5 Чернігів Чернігів 14 16
6 Полтава Полтава 14 15
7 Скорук Скорук 14 14
8 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 14 8

ІНШІ НОВИНИ
ВХІД
Зареєструватися
Вхід


MySQL ERROR [query]: *** (you don't have a permission to see this error) ***