Чемпіонат



Інші сезони:


Команда І В Н П М О
1 Кривбас Кривбас 18 11 4 3 34-17 37
2 Дніпро-1 Дніпро-1 18 10 5 3 27-17 35
3 Динамо Динамо 16 11 1 4 38-20 34
4 Полісся Полісся 19 9 6 4 25-14 33
5 Шахтар Шахтар 16 9 5 2 26-13 32
6 Рух Рух 19 7 9 3 27-20 30
7 Ворскла Ворскла 19 7 5 7 20-27 26
8 Колос Колос 18 5 9 4 13-11 24
9 Чорноморець Чорноморець 18 7 2 9 26-26 23
10 ЛНЗ ЛНЗ 18 6 5 7 18-21 23
11 Олександрія Олександрія 17 4 5 8 12-20 17
12 Зоря Зоря 15 3 6 6 16-19 15
13 Оболонь Оболонь 17 3 6 8 11-23 15
14 Металіст 1925 Металіст 1925 19 4 3 12 19-34 15
15 Верес Верес 18 2 6 10 16-30 12
16 Минай Минай 17 1 7 9 9-25 10


Дата Канал Господарі Рах Гості фото відео статистика
Тур №19
01.03, 18:00 Полісся Полісся 0 : 1 ЛНЗ ЛНЗ фото відео статистика
02.03, 13:00 Минай Минай 2 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
02.03, 15:30 Динамо Динамо 1 : 0 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
02.03, 15:30 Ворскла Ворскла 2 : 1 Верес Верес фото відео статистика
02.03, 18:00 Колос Колос 0 : 1 Рух Рух фото відео статистика
03.03, 13:00 Оболонь Оболонь ? : ? Дніпро-1 Дніпро-1
03.03, 15:30 Олександрія Олександрія ? : ? Зоря Зоря
03.03, 18:00 Шахтар Шахтар ? : ? Кривбас Кривбас
Тур №18
23.02, 15:30 ЛНЗ ЛНЗ 0 : 3 Кривбас Кривбас фото відео статистика
25.02, 13:00 Дніпро-1 Дніпро-1 1 : 1 Минай Минай фото відео статистика
25.02, 13:00 Верес Верес 0 : 2 Колос Колос фото відео статистика
25.02, 15:30 Металіст 1925 Металіст 1925 2 : 4 Динамо Динамо фото відео статистика
25.02, 18:00 Рух Рух 1 : 1 Полісся Полісся фото відео статистика
26.02, 13:00 Олександрія Олександрія 0 : 0 Шахтар Шахтар фото відео статистика
26.02, 13:00 Зоря Зоря 1 : 0 Ворскла Ворскла фото відео статистика
26.02, 15:30 Оболонь Оболонь 1 : 1 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
Тур №17
08.12, 17:00 Шахтар Шахтар 2 : 0 Верес Верес фото відео статистика
08.12, 19:00 Полісся Полісся 1 : 1 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
09.12, 13:00 ЛНЗ ЛНЗ 0 : 0 Минай Минай фото відео статистика
09.12, 15:00 Кривбас Кривбас 2 : 2 Зоря Зоря фото відео статистика
10.12, 13:00 Ворскла Ворскла 1 : 1 Рух Рух фото відео статистика
10.12, 15:00 Чорноморець Чорноморець 1 : 0 Колос Колос фото відео статистика
11.12, 15:00 Динамо Динамо 2 : 0 Оболонь Оболонь фото відео статистика
11.12, 17:00 Металіст 1925 Металіст 1925 0 : 3 Олександрія Олександрія фото відео статистика
Тур №16
01.12, 17:00 Полісся Полісся 1 : 1 Верес Верес фото відео статистика
02.12, 13:00 Колос Колос 0 : 0 Оболонь Оболонь фото відео статистика
02.12, 15:00 Кривбас Кривбас 2 : 1 Олександрія Олександрія фото відео статистика
02.12, 17:00 Дніпро-1 Дніпро-1 1 : 2 Ворскла Ворскла фото відео статистика
03.12, 13:00 Минай Минай 0 : 0 Динамо Динамо фото відео статистика
03.12, 15:00 Чорноморець Чорноморець 1 : 3 ЛНЗ ЛНЗ фото відео статистика
03.12, 17:00 Шахтар Шахтар 2 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
04.12, 13:00 Зоря Зоря 0 : 0 Рух Рух фото відео статистика
Тур №15
24.11, 19:00 Шахтар Шахтар 0 : 0 Полісся Полісся фото відео статистика
25.11, 13:00 Минай Минай 0 : 1 Кривбас Кривбас фото відео статистика
25.11, 15:00 Верес Верес 4 : 3 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
25.11, 17:00 Ворскла Ворскла 0 : 0 ЛНЗ ЛНЗ фото відео статистика
26.11, 15:00 Олександрія Олександрія 0 : 0 Оболонь Оболонь фото відео статистика
26.11, 17:00 Динамо Динамо 2 : 0 Рух Рух фото відео статистика
27.11, 17:00 Дніпро-1 Дніпро-1 5 : 2 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
25.04, 13:00 Колос Колос ? : ? Зоря Зоря
Тур №14
10.11, 17:00 Колос Колос 2 : 0 Минай Минай фото відео статистика
11.11, 13:00 Оболонь Оболонь 0 : 1 Ворскла Ворскла фото відео статистика
11.11, 15:00 Полісся Полісся 2 : 1 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
11.11, 17:00 Олександрія Олександрія 1 : 0 Верес Верес фото відео статистика
12.11, 13:00 Кривбас Кривбас 0 : 2 Динамо Динамо фото відео статистика
12.11, 15:00 Зоря Зоря 1 : 2 ЛНЗ ЛНЗ фото відео статистика
12.11, 17:00 Чорноморець Чорноморець 2 : 3 Рух Рух фото відео статистика
12.11, 19:00 Шахтар Шахтар 1 : 3 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
Тур №13
03.11, 17:00 Динамо Динамо 0 : 1 Шахтар Шахтар фото відео статистика
04.11, 13:00 ЛНЗ ЛНЗ 1 : 1 Колос Колос фото відео статистика
05.11, 13:00 Минай Минай 0 : 0 Ворскла Ворскла фото відео статистика
05.11, 15:00 Металіст 1925 Металіст 1925 2 : 1 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
05.11, 17:00 Верес Верес 2 : 2 Зоря Зоря фото відео статистика
06.11, 15:00 Полісся Полісся 1 : 1 Кривбас Кривбас фото відео статистика
06.11, 17:00 Дніпро-1 Дніпро-1 1 : 0 Олександрія Олександрія фото відео статистика
06.11, 19:00 Рух Рух 2 : 2 Оболонь Оболонь фото відео статистика
Тур №12
28.10, 13:00 Кривбас Кривбас 3 : 0 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
28.10, 15:00 Колос Колос 1 : 1 Динамо Динамо фото відео статистика
28.10, 16:00 Зоря Зоря 0 : 1 Полісся Полісся фото відео статистика
28.10, 18:00 Рух Рух 0 : 0 Олександрія Олександрія фото відео статистика
29.10, 13:00 ЛНЗ ЛНЗ 3 : 0 Оболонь Оболонь фото відео статистика
29.10, 13:00 Минай Минай 0 : 0 Верес Верес фото відео статистика
29.10, 15:00 Ворскла Ворскла 2 : 2 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
24.04, 15:00 Чорноморець Чорноморець ? : ? Шахтар Шахтар
Тур №11
20.10, 17:00 Оболонь Оболонь 2 : 4 Зоря Зоря фото відео статистика
20.10, 19:00 Металіст 1925 Металіст 1925 1 : 3 Кривбас Кривбас фото відео статистика
21.10, 15:00 Чорноморець Чорноморець 3 : 0 Минай Минай фото відео статистика
21.10, 17:00 Шахтар Шахтар 3 : 0 ЛНЗ ЛНЗ фото відео статистика
21.10, 19:00 Олександрія Олександрія 0 : 1 Колос Колос фото відео статистика
22.10, 13:00 Верес Верес 2 : 5 Рух Рух фото відео статистика
22.10, 15:00 Ворскла Ворскла 0 : 3 Полісся Полісся фото відео статистика
22.10, 17:00 Динамо Динамо 0 : 1 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
Тур №10
06.10, 15:00 Полісся Полісся 3 : 2 Динамо Динамо фото відео статистика
07.10, 13:00 Дніпро-1 Дніпро-1 2 : 0 Верес Верес фото відео статистика
07.10, 15:00 ЛНЗ ЛНЗ 0 : 0 Олександрія Олександрія фото відео статистика
07.10, 17:00 Колос Колос 0 : 0 Ворскла Ворскла фото відео статистика
08.10, 13:00 Оболонь Оболонь 1 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
08.10, 15:00 Рух Рух 0 : 0 Минай Минай фото відео статистика
08.10, 17:00 Кривбас Кривбас 1 : 0 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
17.04, 15:00 Зоря Зоря ? : ? Шахтар Шахтар
Тур №9
30.09, 15:00 Верес Верес 0 : 0 ЛНЗ ЛНЗ фото відео статистика
30.09, 17:00 Шахтар Шахтар 1 : 2 Ворскла Ворскла фото відео статистика
30.09, 19:00 Чорноморець Чорноморець 0 : 0 Зоря Зоря фото відео статистика
01.10, 13:00 Минай Минай 0 : 1 Оболонь Оболонь фото відео статистика
01.10, 15:00 Кривбас Кривбас 1 : 3 Рух Рух фото відео статистика
01.10, 15:00 Колос Колос 0 : 0 Полісся Полісся фото відео статистика
01.10, 19:00 Динамо Динамо 4 : 2 Олександрія Олександрія фото відео статистика
02.10, 17:00 Дніпро-1 Дніпро-1 1 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
Тур №8
22.09, 17:00 Оболонь Оболонь 0 : 0 Верес Верес фото відео статистика
22.09, 19:00 Олександрія Олександрія 1 : 5 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
23.09, 13:00 ЛНЗ ЛНЗ 2 : 4 Динамо Динамо фото відео статистика
23.09, 15:00 Полісся Полісся 2 : 1 Минай Минай фото відео статистика
23.09, 17:00 Ворскла Ворскла 1 : 4 Кривбас Кривбас фото відео статистика
23.09, 19:00 Рух Рух 1 : 1 Шахтар Шахтар фото відео статистика
24.09, 15:00 Зоря Зоря 0 : 1 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
24.09, 17:00 Металіст 1925 Металіст 1925 0 : 0 Колос Колос фото відео статистика
Тур №7
15.09, 18:30 Металіст 1925 Металіст 1925 2 : 1 Зоря Зоря фото відео статистика
16.09, 15:00 Чорноморець Чорноморець 1 : 0 Полісся Полісся фото відео статистика
16.09, 17:00 Шахтар Шахтар 1 : 0 Оболонь Оболонь фото відео статистика
16.09, 19:00 Олександрія Олександрія 1 : 1 Минай Минай фото відео статистика
17.09, 13:00 ЛНЗ ЛНЗ 2 : 1 Рух Рух фото відео статистика
17.09, 15:00 Дніпро-1 Дніпро-1 1 : 1 Колос Колос фото відео статистика
17.09, 17:00 Кривбас Кривбас 2 : 1 Верес Верес фото відео статистика
18.09, 17:00 Динамо Динамо 2 : 0 Ворскла Ворскла фото відео статистика
Тур №6
01.09, 17:00 Верес Верес 3 : 1 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
02.09, 13:00 Минай Минай 1 : 4 Шахтар Шахтар фото відео статистика
02.09, 15:00 Полісся Полісся 2 : 0 Оболонь Оболонь фото відео статистика
02.09, 17:00 Ворскла Ворскла 1 : 0 Олександрія Олександрія фото відео статистика
03.09, 13:00 Дніпро-1 Дніпро-1 0 : 0 ЛНЗ ЛНЗ фото відео статистика
03.09, 17:00 Колос Колос 0 : 3 Кривбас Кривбас фото відео статистика
03.09, 19:00 Рух Рух 1 : 1 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
06.12, 18:00 Зоря Зоря 0 : 0 Динамо Динамо фото відео статистика
Тур №5
26.08, 15:00 ЛНЗ ЛНЗ 0 : 1 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
26.08, 17:00 Олександрія Олександрія 0 : 3 Полісся Полісся фото відео статистика
27.08, 13:00 Минай Минай 1 : 1 Зоря Зоря фото відео статистика
27.08, 15:00 Колос Колос 0 : 2 Шахтар Шахтар фото відео статистика
27.08, 17:00 Ворскла Ворскла 2 : 1 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
28.08, 17:00 Оболонь Оболонь 0 : 0 Кривбас Кривбас фото відео статистика
01.11, 18:00 Рух Рух 0 : 2 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
06.12, 17:00 Динамо Динамо 0 : 0 Верес Верес фото відео статистика
Тур №4
18.08, 17:00 ЛНЗ ЛНЗ 1 : 2 Полісся Полісся фото відео статистика
18.08, 19:00 Зоря Зоря 0 : 0 Олександрія Олександрія фото відео статистика
19.08, 15:00 Верес Верес 1 : 2 Ворскла Ворскла фото відео статистика
19.08, 17:00 Металіст 1925 Металіст 1925 1 : 0 Минай Минай фото відео статистика
19.08, 19:00 Рух Рух 1 : 1 Колос Колос фото відео статистика
20.08, 15:00 Дніпро-1 Дніпро-1 1 : 2 Оболонь Оболонь фото відео статистика
20.08, 17:00 Чорноморець Чорноморець 3 : 2 Динамо Динамо фото відео статистика
20.08, 19:00 Кривбас Кривбас 3 : 3 Шахтар Шахтар фото відео статистика
Тур №3
12.08, 15:00 Чорноморець Чорноморець 2 : 0 Оболонь Оболонь фото відео статистика
12.08, 17:00 Колос Колос 2 : 0 Верес Верес фото відео статистика
12.08, 17:00 Полісся Полісся 0 : 1 Рух Рух фото відео статистика
13.08, 13:00 Минай Минай 1 : 1 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика
13.08, 15:00 Ворскла Ворскла 1 : 2 Зоря Зоря фото відео статистика
13.08, 17:00 Кривбас Кривбас 2 : 0 ЛНЗ ЛНЗ фото відео статистика
14.08, 17:00 Шахтар Шахтар 2 : 1 Олександрія Олександрія фото відео статистика
22.12, 16:00 Динамо Динамо 4 : 2 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
Тур №2
02.08, 17:00 Верес Верес 1 : 1 Шахтар Шахтар фото відео статистика
04.08, 17:00 Оболонь Оболонь 2 : 4 Динамо Динамо фото відео статистика
05.08, 15:00 Минай Минай 0 : 3 ЛНЗ ЛНЗ фото відео статистика
05.08, 19:00 Олександрія Олександрія 1 : 0 Металіст 1925 Металіст 1925 фото відео статистика
06.08, 15:00 Дніпро-1 Дніпро-1 2 : 1 Полісся Полісся фото відео статистика
06.08, 17:00 Колос Колос 2 : 0 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
06.08, 17:00 Зоря Зоря 1 : 3 Кривбас Кривбас фото відео статистика
06.08, 19:00 Рух Рух 4 : 1 Ворскла Ворскла фото відео статистика
Тур №1
28.07, 17:00 Оболонь Оболонь 0 : 0 Колос Колос фото відео статистика
28.07, 19:00 Верес Верес 0 : 2 Полісся Полісся фото відео статистика
29.07, 15:00 Рух Рух 2 : 1 Зоря Зоря фото відео статистика
29.07, 17:00 Металіст 1925 Металіст 1925 1 : 2 Шахтар Шахтар фото відео статистика
30.07, 13:00 ЛНЗ ЛНЗ 0 : 2 Чорноморець Чорноморець фото відео статистика
30.07, 15:00 Олександрія Олександрія 1 : 0 Кривбас Кривбас фото відео статистика
30.07, 17:00 Динамо Динамо 4 : 1 Минай Минай фото відео статистика
27.09, 14:00 Ворскла Ворскла 2 : 3 Дніпро-1 Дніпро-1 фото відео статистика




НОВИНИ КЛУБІВ

РЕКЛАМА


КАДР ДНЯ



Вчора збірна України дала бій нідерландцям, але поступилась. Повідомляє сайт Футбол Україна.



РЕКЛАМА




Партнери

ТРИБУНА

Баварія підписала Харрі Кейна за 100 мільйонів



ТАБЛИЦЯ
УПЛ
Команда І О
1 Кривбас Кривбас 18 37
2 Дніпро-1 Дніпро-1 18 35
3 Динамо Динамо 16 34
4 Полісся Полісся 19 33
5 Шахтар Шахтар 16 32
6 Рух Рух 19 30
7 Ворскла Ворскла 19 26
8 Колос Колос 18 24
9 Чорноморець Чорноморець 18 23
10 ЛНЗ ЛНЗ 18 23
11 Олександрія Олександрія 17 17
12 Зоря Зоря 15 15
13 Оболонь Оболонь 17 15
14 Металіст 1925 Металіст 1925 19 15
15 Верес Верес 18 12
16 Минай Минай 17 10

Перша ліга. Група Б
Команда І О
1 Інгулець Інгулець 18 42
2 Лівий берег Лівий берег 18 36
3 ФСК Маріуполь ФСК Маріуполь 18 31
4 Вікторія М Вікторія М 18 30
5 Полтава Полтава 18 29
6 Металург З Металург З 18 25
7 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 18 17
8 Кремінь Кремінь 18 14
9 Діназ Діназ 18 13
10 Чернігів Чернігів 18 13

ІНШІ НОВИНИ
ВХІД
Зареєструватися
Вхід