18:36, 04 Тра 2012

"Олександрія" прямує в Першу Лігу

7602_1.jpegМатч з "Черноморцем", який вже всі свої задачі виконав, для "Олександрії" мав всі шанси стати вдалим.

Надмірна мотивація – це те, що повинно було стати запорукою успіху для футболістів з Кіровоградщини. Адже на кону прописка в "еліті" на наступний сезон… а за це варто боротися.

Боротьби на полі було не те що вдосталь, а вагон і ще трошки. З самого стартового свистка було зрозуміло, в якому руслі розвиватиметься гра.

Не встигли вболівальники зайняти найзручніші місця на стадіоні "Ніка", як футболісти вже спромоглися обмінятись болючими уколами.

Олександрія першою відкрила рахунок, після того як Шевченко грамотно замкнув подачу Запорожана.

Та не пройшло й 3-х хвилин – а Чорноморець вже відігрався… тією ж самою зброєю, до речі: Бурдужан навісив – Бакай завершив старання румуна.

Не мали наміру футболісти зупинятись. Бурдужан з вигідної позиції пробив вище воріт; Бакай дивом не влучив у рамку після добивання м’яча. Як вам таке подобається??? Та і цим одесити не обмежились: Балашов по флангу протягнув шкіряного до володінь Паньківа, грамотно навісив в центр карної зони, звідки Леонардо і забив. 1:2 – і з урахуванням того, що після першого тайму й Карпати, й Оболонь набирали очки, другий тайм олександрійці мали проводити виключно в атаках. Ну але ще перед перервою Чорноморець мав чудову нагоду зробити положення Олександрії в край скрутним: комбінація гостей призвела до того, що Бакай класно відкотив на Зубейко і удар 42-о номера прийняла на себе стійка.

Друга 45-хвилинка стартувала з моменту господарів: Любеновіч пробивав – Безотосний парирував.

А далі стало зрозуміло, що Олександрії в цьому матчі вже нічого не світить. Нерозторопна гра Чередниченко призвела до того, що м’яч опинився у Бакая, і Еліс з кута штрафної зони відправив шкіряного точно в кут воріт Паньківа

Тут уже господарям стало вкрай непросто. Та ще й нещастя трапилось з Краліком. Ян на 63-й хвилині вийшов на поле замість Гавриша, а вже на 69-й – пішов зі смарагдового. Груба гра футболіста в двох моментах поспіль змусила Віталія Романова двічі нагороджувати штрафника гірчичником…

Були ще епізоди, які б за інших умов можна було б відзначити, але ж зараз у цьому сенсу нема, бо було ясно, що за ті останні хвилини Олександрія не відіграється.

Отже, 1:3 і от що виходить: Карпати в цьому турі здобули 3-и очки, Оболонь – 1-е. Олександрії, щоб залишитись на наступний сезон у "вишці" потрібно сподіватись на синхронний програш львів'ян і киян (ну, або хоча б втрату очок останніми). І при цьому самим треба перемагати з солідною різницею м’ячів. А матч то наступний на "Донбас Арені", де Шахтар буде оформлювати чемпіонство. На 99,9 % Олександрія в Першій Лізі.

15 Металіст 1925 Металіст 1925 24 18
    16 Минай Минай 24 15