13:43, 13 Кві 2012

Ярмоленко проти Коноплянки. Статистика

x-31466690.jpgСьогоднішній наш герой - Євген Коноплянка, головна надія нашої збірної разом з Андрієм Ярмоленко, пише "Динамоманія".

Цікаво, мабуть, буде порівняти двох наших лідерів. Цікаво, що різниця у віці футболістів зовсім несуттєва, менше місяця.

Незважаючи на те що Конопля старше Ярмоли, в збірній дебютував раніше киянин, і вийшло це в нього краше, ефективніше. Андрій дебютував у домашньому поєдинку проти Андорри (відбір до ЧС-2010) і вже на 18-й хвилині почав відлік своїх голів у збірній. Та зустріч закінчилася переконливою перемогою 5:0, і це був рідкісний випадок, коли в українців забивали нападники - дубль Мілевського, голи Селезньова і Шевченка.

Перший матч у збірній Коноплянка провів майже на рік пізніше Ярмоленко. Наші брали литовців у Харкові, була це товариська, але не менш приємна зустріч. Україна відвантажила прибалтам чотири сухі м'ячі. Конопа провів всі 90 хвилин на полі, проте не забивав. Втім, чекати першого м'яча у футболці збірної Жене довго чекати не довелося. Через чотири дні у Львові Україні приймала Румунію і драматично перемогла 3:2. Коноплянка зробив рахунок 2:2, забивши Лобонцу "між".

З тих пір і почалася цікава очна дуель між двома футболістами. Предмет суперечки - забиті м'ячі! На момент гола Коноплянки румунам в активі Ярмоленко значилося два м'ячі - обидва Андоррі. Далі хлопці почали забивати на пару. У заключному товарняку 2010 року в Женеві проти швейцарців на дубль Фрая наші відповіли голами Ярмоленка і Коноплянки. Тільки голи ці вийшли абсолютно різними. Ярмола забив спиною (!), "вкравши" авторство гола у Алієва, а Конопа шандарахнул в дальню дев'ять з лівого флангу по діагоналі, перебуваючи в метрах тридцяти від воріт.

Після того хлопці взяли паузу на три гри і вистрілили дуплетом в харківському товарняку з уругвайцями. Цей поєдинок ознаменувався ще однією цікавим подією. Ярмоленко забив найшвидший гол в історії національної збірної - на 15-й секунді зустрічі. Хто, ви думаєте, посприяв йому в цьому? Звичайно ж, Коноплянка, який обікрав Максі Перейра. А хто допоміг Коноплянці засмутити Муслеру потім? Ну звичайно - Ярмоленко! Ось така гармонія. Програли, правда - 2:3, але це не вина Ярмоли і Конопи.

В особистому заліку Ярмоленко продовжував тримати лідерство - 4:3. Незабаром Андрію вдалося збільшити перевагу. І чорт забирай, яка "несправедливість" - допоміг йому це зробити саме Коноплянка! Сталося це в грі з болгарами (3:0). Відчуваєте, яке неземне тяжіння у цих футболістів?

Не можуть вони один без одного, просто не можуть. Що ще раз підтвердила зустріч проти німців в грі відкритті реанімованого "Олімпійського". Знову хлопці забили. Ярмоленко першим, Коноплянка створив черговий свій шедевр відразу за ним - 6:4.

Після Німеччини була Австрія. 2:1 перемогли, але хлопці мовчали. Перший матч 2012 року на Землі Обітованій Ярмоленко з Коноплянкою провели знову "на ура". На останній хвилині першого тайму Ярмоленко вдало зіграв на перехопленні, пасом вивів Коноплянку на ударну позицію, та Євген зробив рахунок 0:2! Конопа віддячив товариша в другому таймі за допомогою Алієва. Ярмоленко забив третій м'яч у грі, Україна перемогла 3:2, а Ярмоленко знову відірвався від Коноплянки на два точних удари - 7:5! Потрібно тільки врахувати, що Ярмоленко у футболці збірної провів на два поєдинки більше Коноплянки.

КАДР ДНЯ

Вчора збірна України дала бій нідерландцям, але поступилась. Повідомляє сайт Футбол Україна.

15 Металіст 1925 Металіст 1925 25 19
    16 Минай Минай 25 16