НОВИНИ
02:56, 21 Вер 2017

Фанати зупинили і утримують на трасі автобус "Карпат", приїхав спецназ...


  
Львівські фанати вирішили розібратися особисто что коїться з футболістати їх ріднього клубу.

fb_img_1505951132294.jpg (16.2 Kb)

За інформацією групи Варта 1, вночі на трасі поблизу міста Львова, група невідомих зупинила автобус футбольного клубу "Карпати" і влаштувала "публічні розборки", так як конфлікт тривав досить довго свідки вирішили викликати поліцію, приїхали патрульні, але на жаль не змогли впоратись з вболівальниками тому викликали підтримку спецназу з міста.

Наразі всі хто брав участь в "діалозі" затримані і проводяться допитування у райвідділі.

Нагадаємо, львівські "Карпати" програли у кубковому матчу команді з 2 ліги "Прикарпаття".


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Мітки: Карпати, фанати

Подiлитись посиланням:




Новини по темі:
  • 20.10.17 "Динамо" погодилось продати легіонера в інший клуб
  • 20.10.17 "Динамо" не зможе розраховувати на ще двох лідерів у матчі з "Шахтарем"
  • 20.10.17 Маркевич прокоментував своє повернення на посаду керманича
  • 20.10.17 "Шахтар" втратить бразильця, ще одне диво від "Зорі", шалений матч у Києві та інші новини дня




  • НОВИНИ

    НОВИНИ КЛУБІВ

    РЕКЛАМА



    КАДР ДНЯ

    Луганська "Зоря" здобула свою вже другу поспіль перемогу в цьогорічному розіграші Ліги Європи.



    РЕКЛАМА



    Партнери

    РЕЗУЛЬТАТИ
    {golovna}{golovna2}{golovna3} УПЛ , Матчі 13 туру      
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    21.10
    Олімпік
    ?:?
    Зірка
    21.10
    Олександрія
    ?:?
    Верес
    21.10
    Ворскла
    ?:?
    Карпати
    22.10
    Сталь
    ?:?
    Чорноморець
    22.10
    Маріуполь
    ?:?
    Зоря
    22.10
    Динамо
    ?:?
    Шахтар

    Перша Ліга , Матчі 18 туру      
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    17:00
    Інгулець
    0:0
    Авангард
    18:00
    Волинь
    0:2
    Десна
    21.10
    Суми
    ?:?
    Нафтовик-Укрнафта
    21.10
    Кремінь
    ?:?
    Черкаський Дніпро
    21.10
    Колос
    ?:?
    Рух
    21.10
    Полтава
    ?:?
    Гірник-Спорт
    21.10
    Миколаїв
    ?:?
    Жемчужина
    21.10
    Оболонь-Бровар
    ?:?
    Арсенал
    22.10
    Геліос
    ?:?
    Балкани

    ТРИБУНА

    Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель привітав Андрія Ярмоленка з переходом українця до складу дортмундської "Борусії". Повідомляє сайт Футбол Україна.



    ТАБЛИЦЯ
    УПЛ
    Команда І О
    1 Шахтар Шахтар 12 31
    2 Динамо Динамо 12 24
    3 Олімпік Олімпік 12 20
    4 Ворскла Ворскла 12 20
    5 Маріуполь Маріуполь 12 19
    6 Верес Верес 12 18
    7 Зоря Зоря 12 16
    8 Зірка Зірка 12 10
    9 Олександрія Олександрія 12 9
    10 Чорноморець Чорноморець 12 9
    11 Карпати Карпати 12 9
    12 Сталь Сталь 12 8

    Перша Ліга
    Команда І О
    1 Арсенал Арсенал 17 43
    2 Полтава Полтава 17 38
    3 Десна Десна 18 37
    4 Інгулець Інгулець 18 33
    5 Геліос Геліос 17 33
    6 Авангард Авангард 18 30
    7 Колос Колос 17 29
    8 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 17 25
    9 Балкани Балкани 17 22
    10 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 17 20
    11 Рух Рух 17 18
    12 Жемчужина Жемчужина 17 18
    13 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 17 17
    14 Миколаїв Миколаїв 17 17
    15 Волинь Волинь 18 15
    16 Суми Суми 17 12
    17 Кремінь Кремінь 17 12
    18 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 17 11

    ІНШІ НОВИНИ
    ВХІД
    Зареєструватися
    Вхід


    bigmir)net TOP 100