НОВИНИ
22:40, 04 Кві 2019

Шаран: Ми не ставили автобус


  
7356_ayy.jpg (17.51 Kb)

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран розповів про поразку від "Шахтаря" (0:1). Повідомляє сайт Футбол Україна.

"Якщо вболівальники після закінчення поєдинку аплодують, значить, ми зіграли дуже гідно. Я задоволений нашими діями, можливо, в атаці трохи в меншій мірі, тому що не забили, хоча передумови зрівняти рахунок були. Хотілося б мати таку ж підтримку у всіх залишилися домашніх матчах.

Я задоволений нашими агресивними діями, маю на увазі спортивні. Практично не залишали суперникові вільних зон, активно зустрічали, витримали такий темп. Швидкість і майстерність у "Шахтаря" вище. Однак ми, повірте, сьогодні були налаштовані тільки на перемогу - ніякого автобуса.

Чи не закривалися, були активні в середині і в зоні оборони гостей. Багато пресингували. Хлопці - молодці", - каже Шаран.

Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Тренер ”Десни”: Сподіваюсь, відставки Михайличенка не буде
Пацієнт у комі. Що Ігор Суркіс зробив з ”Динамо”

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Мітки: Володимир Шаран, Олександрія, Шаран

Подiлитись посиланням:




Новини по темі:
  • 16.09.19 Офіційно. "Динамо" підібрало таланта "Шахтаря"
  • 15.09.19 Лідер "Зорі": В Нас хороша команда і хороша гра
  • 15.09.19 Експерт: Коноплянка - український Тайсон
  • 15.09.19 "Динамо" вдома поступилось "Десні", "Олімпік" і "Маріуполь" розписали мирову




  • НОВИНИ

    НОВИНИ КЛУБІВ

    РЕКЛАМА


    КАДР ДНЯ



    Вчора донецький "Шахтар" в Харкові обіграв луганську "Зорю". Повідомляє сайт Футбол Україна.



    РЕКЛАМА




    Партнери

    РЕЗУЛЬТАТИ
    УПЛ , Матчі 7 туру      
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    14.09
    Олександрія
    ?:?
    Дніпро-1
    14.09
    Карпати
    ?:?
    Ворскла
    14.09
    Шахтар
    ?:?
    Зоря
    15.09
    Маріуполь
    ?:?
    Олімпік
    15.09
    Динамо
    ?:?
    Десна
    15.09
    Колос
    ?:?
    Львів

    Перша ліга , Матчі 9 туру      
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    14.09
    Гірник-Спорт
    ?:?
    Металург З
    14.09
    Миколаїв
    ?:?
    Кремінь
    14.09
    Черкащина
    ?:?
    Рух
    14.09
    Минай
    ?:?
    Агробізнес
    14.09
    Авангард
    ?:?
    Металіст 1925
    14.09
    Прикарпаття
    ?:?
    Інгулець
    14.09
    Чорноморець
    ?:?
    Оболонь-Бровар
    15.09
    Волинь
    ?:?
    Балкани

    ТРИБУНА



    Старший тренер академії "Динамо" Ромео Вендлер показав, як півзахисник київського "Динамо" Микола Шапаренко тренує свої удари . Повідомляє сайт Футбол Україна.



    ТАБЛИЦЯ
    УПЛ
    Команда І О
    1 Шахтар Шахтар 6 18
    2 Десна Десна 6 11
    3 Зоря Зоря 6 11
    4 Олександрія Олександрія 6 9
    5 Динамо Динамо 5 8
    6 Дніпро-1 Дніпро-1 6 8
    7 Ворскла Ворскла 6 7
    8 Маріуполь Маріуполь 5 7
    9 Колос Колос 6 7
    10 Львів Львів 6 6
    11 Карпати Карпати 6 5
    12 Олімпік Олімпік 6 1

    Перша ліга
    Команда І О
    1 Агробізнес Агробізнес 8 19
    2 Рух Рух 8 17
    3 Авангард Авангард 8 17
    4 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 8 16
    5 Металіст 1925 Металіст 1925 8 14
    6 Минай Минай 8 14
    7 Інгулець Інгулець 8 12
    8 Волинь Волинь 8 12
    9 Прикарпаття Прикарпаття 8 10
    10 Чорноморець Чорноморець 8 10
    11 Миколаїв Миколаїв 8 9
    12 Кремінь Кремінь 8 6
    13 Балкани Балкани 8 5
    14 Черкащина Черкащина 8 5
    15 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 8 5
    16 Металург З Металург З 8 4

    ІНШІ НОВИНИ
    ВХІД
    Зареєструватися
    Вхід


    bigmir)net TOP 100