21:06, 11 Тра 2013

"Шахтар" - "Таврія" 5:0. Донецьке знущання над тренером-динамівцем

Чемпіон України намагається не зупинятись на досягнутому, а кримчани вкотре не впоралась із навантаженням на свою захисну ланку.

Мірча Луческу продовжує експерименти зі складом, і звітна зустріч показує, що резерв у донеччан є. Зокрема, першим голом у складі «Шахтаря» відзначився Майкон. Втім, героєм зустрічі не можна назвати ані його, ані когось іншого з партнерів.

Справа у тому, що тиск на ворота гостей був постійним та всебічним, тоді як «Таврія» за 90 хвилин лише наприкінці зустрічі вперше перевірила у рамці донеччан Антона Каніболоцького − Юрій Габовда пробити його не зумів.

А «Шахтар» створював моменти без упину, демонструючи при цьому непогану реалізацію. Господарі використали одну з перших нагод, коли Дуглас Коста змістився з флангу та відкрив рахунок за допомогою незначного рикошету від Едуардо.

Зникла інтрига щодо підсумку зустрічі вже у середині першого тайму, коли Даріо Срна з Тайсоном на невеличкій дільниці розібрались із суперниками, після чого Алекс Тейшейра немов виконував пенальті − йому так само ніхто не заважав.

До того не надто помітний Майкон все ж довів до «великого» рахунок незадовго до свистка на перерву. Знову до атаки долучився Срна, а підтримав партнера інший крайній захисник В’ячеслав Шевчук − бразильцеві залишилось «розстріляти» рамку воріт Даміра Кахрімана.

У другій 45-хвилинці глядачі довго чекали на чергову зміну рахунку, за що в останні 15 хвилин були двічі нагороджені голами Генріха Мхітаряна. Спочатку він з гострого кута пробив низом під дальню штангу - 4:0. За кілька хвилин він же опинився на землі внаслідок боротьби з Сергієм Назаренком.

Молодий арбітр Іван Бондар вказав на «позначку», звідки сам Мхітарян встановив підсумковий результат зустрічі і одночасно досяг нового рекорду результативності Чемпіонатів України. На разі голеадор має 24 влучних удари.

УПЛ 2012/13
28 тур

"Шахтар" (Донецьк) - "Таврія" (Сімферополь) 5:0

Голи: Коста 7, Тейшейра 38, Майкон 41, Мхітарян 74, Мхітарян 80 (пен.)

"Шахтар": Каніболоцький, Кривцов, Срна, Тейшейра, Тайсон (Гречишкін 71), Мхітарян, Коста, Майкон, Шевчук (Соболь 62), Кучер, Хюбшман (Патрік 58)

"Таврія": Кахріман, Гаджієв (Габовда 46), Путраш, Гуменюк (Нє 83), Гомес, Павленко, Буссаїді, Назаренко (Матвієнко 83), Шиндер, Едуардо, Єзерський

Попередження: Буссаїді 79

• 27.04.24 Рух - Верес - 3:1 (ВІДЕО)
  • 27.04.24 Динамо дотиснуло Дніпро-1, Шахтар розбив ЛНЗ, успіх Руху
  • 27.04.24 Дніпро-1 - Динамо - 1:2 (ВІДЕО)

15 Металіст 1925 Металіст 1925 25 19
    16 Минай Минай 26 19