НОВИНИ
16:20, 03 Тра 2013

"Таврія" - "Чорноморець" 1:3. Кримські помилки і завершення одеської кризи

Підопічні Романа Григорчука першою перемогою за останні 7 матчів повернулись у боротьбу за 5 місце. Кримчани поки залишаються 9-ми.

Ранній початок зустрічі виявився певною несподіванкою, якщо судити з характеру подій полі, лише для однієї команди. «Таврія» не виявила бажання йти вперед великими силами, розраховуючи на контратаки, але жодна з них не була логічно завершена.

А от на своїй полі кримчани дозволяли собі занадто багато помилок. Приблизно половину першого тайму господарі стримували тиск опонента, а потім «Чорноморець» досяг свого, причому не докладаючи для цього зусиль.

Франк Джедже виконав не найкращу передачу до штрафного майданчику, але там Едуардо відбив м’яч прямо на Сіто Рієру. Той ледь помітно відпасував на Лучіана Бурдужана, і румун переграв у ближньому бою Даміра Кахрімана. Ще більш безглуздим з точки зору захисту виглядало друге взяття воріт.

На пас Сергія Політила з центрального кола не зреагували ані обидва центральні оборонці «Таврії», ані голкіпер, який необачно залишив рамку воріт − тому Джедже просто переадресував м’яч у сітку, чому вже ніхто не міг завадити.

Перші хвилини після перерви довели, що Олег Лужний є непоганим мотиватором. Після перебування у роздягальні господарі вийшли більш жвавими.

Тому не дивним був і швидкий гол у відповідь внаслідок кутового. «Стандарт» виконав Аніс Буссаіді, а Едуардо ударом головою певною мірою спокутував попередні хиби − 1:2. Втім, «Таврію» надовго не вистачило, і згодом одесити знову почали відігравати головні ролі на футбольному полі.

Навіть вимушена заміна Леонардо на Анатолія Діденка пішла гостям на користь. Саме український форвард індивідуальним проходом від центру поля примусив спостерігати всіх захисників «Таврії» за його діями у ролі статистів − 1:3.

Бурдужан красивим ударом у поперечину міг доводити перевагу до великої, але і без цього голу не залишилось сумнівів, хто був сильніший у сімферопольському поєдинку.

"Таврія" - "Чорноморець" 1:3

Голи: да Сілва 53 - Бурдужан 28, Джа Джеджу 33, Діденко 73

"Таврія": Кахріман, да Сілва, Фещук (Гаджієв 46), дос Сантос, Шиндер, Назаренко, Буссаіді, Павленко (Любічіч 54, Мельник 76), Гомес, Гуменюк, Путраш

Тренер: Олег Лужний

"Чорноморець": Безотосний, П.Ковальчук, Сантана, Де Матос (Діденко 64), Бурдужан, Джа Джеджу (Бобко 85), Фонтанелло, Старгородський, Кутас, Політило, Рієра (Шацьких 67)

КАДР ДНЯ

Вчора збірна України дала бій нідерландцям, але поступилась. Повідомляє сайт Футбол Україна.

15 Металіст 1925 Металіст 1925 21 16
    16 Минай Минай 20 13