19:25, 25 Кві 2015

"Ворскла" - "Волинь" 2:0. А міг бути і розгром

Переможний настрій полтавців з попереднього туру збережено, тоді як новації Віталія Кварцяного гостям не допомогли.

Наставник лучан помітно у кадровому відношенні відреагував на попередні невдачі. Зокрема, Кварцяний повернув до стартового листа Руслана Бабенка та вперше у 2015 році ввів до нього одразу 3-х виконавців – Романа Годованого, Редвана Мемешева та Дмитра Козьбана.

Однак стабільність від Василя Сачка важила більше. По суті, весь перший тайм прохолодив під акомпанемент атак "Ворскли", і дві з них стали результативними, хоча на цьому можна було не обмежуватись, якби Артем Громов та Антон Шиндер бережливіше поводилися з власними моментами.

А відкрив рахунок Санжар Турсунов, відгукнувшись на простріл Шиндера, коли Олександр Ковпак не зумів нанести удар першим темпом.

Згодом вже Турсунов став асистентом, залишивши своє місце Вадиму Сапаю, і саме він результативно підключився до штрафного майданчика – 2:0.

У другому таймі співвідношення сил трохи підрівнялось. Полтавчани знову були гостріші, проте тепер вже і "Волинь" могла розраховувати на взяття воріт господарів.

Згадати хоча б момент з рикошетом, коли Станіслава Богуша підстрахувала стійка воріт. На протилежній половині поля неодноразово Громов міг довести справу до другої поспіль великої перемоги, проте гості після перерви стали більш зосередженими та акуратним на своїй половині поля.

Такий результат віддаляє переможців від переможених вже на 4 очки, і "Ворскла" навіть випереджає "Металіст", хоча харків’яни при тій же кількості очок мають дві зустрічі у резерві.

"Ворскла" - "Волинь" 2:0

Голи: Турсунов 16, Сапай 25

"Ворскла": Богуш, Сімінін, Даллку, Скляр, Чеснаков, А. Ткачук, Сапай, Громов, Турсунов (Пердута 86), Шиндер (Міщенко 80), Ковпак (Маркоскі 89)

"Волинь": Шуст, Польовий, Парцванія, Годований, Жунич, Бабенко (Політило 36), Шарпар, Мемешев (Матей 70), Кобахідзе (Петров 88), Бікфалві, Козьбан

15 Металіст 1925 Металіст 1925 24 18
    16 Минай Минай 24 15