16:42, 16 Бер 2014

"Ворскла" (Полтава) - "Зоря" (Луганськ) 1:1. Мирно і закономірно

Суперники вже тривалий час хоча б один матч за сезон між собою зводять до нічиєї. Загалом так завершились 9 з 16-ти ігор.

Наставники обох команд випустили по одному зимовому новачку. За гостей вперш зіграв Руслан Малиновський, за господарів – Санжар Турсунов. І саме узбекський легіонер «Ворскли» міг у дебюті зустрічі відзначитись голом.

Масовану атаку завершували кілька ударів один за одним, але найсприятливіша нагода була саме у Турсунова. «Зоря» з труднощами стримувала швидких опонентів, за що раз ледь не поплатилась, коли Кршеван Сантіні зупинив атаку руками за межами карного майданчинку.

Втім, побачив він лише жовту картку, а потім реабілітувався, спіймавши удар зі штрафного Олега Міщенка. Згодом луганці посміливішали, а майстерність Дмитра Хомченовського дозвола викласти ідеальний пас на Янніка Болі – 0:1.

Ті ж гравці у дебюті другого тайму могли збільшувати рахунок. Тільки тепер вже Болі вивів сам на сам Хомченовского, який пробив поруч зі стійкою. Одразу по тому господарі зрівняли рахунок. На подачу з кутового відгукнувся Адіс Яховіч – 1:1.

Подальший перебіг подій засвідчив, що нічия для гостей – цілком прийнятний результат, а полтавчани не змогли на одному рівні відіграти усі 90 хвилин.

Тим не менше, зустріч завершилась підступним ударом саме з боку господарів, але Артем Громов пробив у кількох сантиметрах від лівої «дев’ятки». За підсумком поєдинку «Ворскла» та «Зоря» зберегли 6-й та 7-й рядки у турнірній таблиці, підпустивши ближче до себе «Волинь».

"Ворскла" (Полтава) - "Зоря" (Луганськ) 1:1

Голи: Яховіч 50 - Болі 38

"Ворскла": Непогодов, Міщенко, Турсунов, Пердута, Ткачук, Сапай, Яховіч (Баранник 81), Чеснаков, Дедечко, Громов, Даллку

"Зоря": Сантіні, Болі (Будковський 85), Хомченовський, Грицай, Малиновський (Білий 79), Ігнатович, Вернидуб, Шуніч, Ліпартія, Данило, Каменюка

Попередження: Чеснаков 17, Міщенко 36, Яховіч 50, Дедечко 51, ​​Даллку 76 - Ігнатович 2, Сантіні 22, Малиновський 57

15 Металіст 1925 Металіст 1925 25 19
    16 Минай Минай 25 16