1131_3.jpgПринаймні п’ять команд продовжують боротися за перше місце в таблиці

Гірник Спорт – Шахтар 3:2

«Гірник-Спорт»: Кліщук, Голядінец, Лазар (Рибка, 75), Лапа, Дьяченко (Демьянос, 75) Карпинець (Бриж, 80), Лещенко, Фостяк, Шинкевич (Міщенко, 46), Ковтун, Андріанов (Улицький, 76 ).

«Шахтар»: Козенко, Поляниця, Шеремет, Момотенко, Пащенко, Коновалов, Бермудес (Гришин, 76), Паламар, Шарко (Борщ, 76), Скарлош (Сичов, 65), Коробкін (Гай, 86).

Голи: Дмитро Бермудес 18 (пенальті), Антон Карпинець 25, Антон Шарко 66, Олег Улицький 85, Руслан Борщ 90 +2.

Зі старту на 40-й секунді господарі поля мали можливість відзначитися, але уклавши воротаря, нападник віддав м'яч йому в руки. Цікаві момент ФК «Гірник-Спорт» створив на 17-й хвилині. Пробиваючи штрафний метрів з 30, Карпинця красиво підкрутив «шкіряного» у дальній кут воріт. На жаль жоден з трьох комсомольських футболістів, які спробували замкнути передачу, не дістав м'яч, і той пішов за межі поля. Відразу після цього гості організували атаку, і колишній форвард гірників зумів заробити пенальті. Захисник підтискаючи «Шару» до лицьової лінії не зміг впоратися з фізично міцним - як ломова кінь - Антоном, і в підкаті збиває його. Тут думка розійшлися, хто стверджує, що захисник зіграв в ногу, хто - в м'яч. Але арбітр скористався нагодою і поставив м'яч на «точку». Син головного тренера свердловчан Дмитро Бермудес реалізував надану можливість, традиційно розвівши по кутах м'яч і воротаря. Сім хвилин знадобилося гірникам, щоб взяти реванш. Тиск на оборону «Шахтаря» принесло успіх, але на відміну від гостьового, гол був напрацьований і красивий. У комсомольчан відзначився Антон Карпинець. Основна боротьба велася в центрі поля, але в цілому, комсомольчане створили більше серйозних атак. Нападники «Шахтаря» неприємно пробивали, але за великим рахунком нічого особливо небезпечного не створили. До кінця тайму жодній з команд не вдалося домогтися успіху 1:1.

В цілому свердловський «Шахтар» досить-таки не проста команда, в складі якої чимало титулованих і вікових «бійців». Приміром, 26-річний Руслан Борщ або 24 річний Дмитро Момотенко, які відточували свою майстерність в першостях дублерів серед команд Прем'єр-ліги і брали участь в юнацьких чемпіонатах Європи. Та й статистика особистих зустрічей «Гірник-Спорт» - «Шахтар», яку наш клуб мав реальну можливість змінити, далека від райдужної. Протягом п'яти першостей України серед команд другої ліги групи Б, комсомольчане лише один раз змогли здобути перемогу в 2010 році. Решта 8, а тепер вже 9 ігор ФК «Гірник-Спорт» поступився. На тлі цієї статистики, малюнок гри не міг не радувати. По-перше, він уже не виповнювався як в минулому сезоні, а був явно видно. По-друге, приємно було дивитися, як футболісти в оновленому складі почали чіплятися за м'яч і вигризати сферу у суперників. Хлопці показали пристойну техніку футболу, моментами тонке інтуїтивне розуміння партнера. Якщо свердловчане працювали більше за рахунок дальніх передач - як говоритися бий-біжи, то господарі поля більшою мірою використовували швидкі проходи. Особисто для мене, було дуже приємно бачити, що хлопці не лінуються і намагаються допрацювати до кінця - а раптом воротар помилиться. Раніше такого навіть близько не спостерігалося. І в принципі в кількох моментах другої половини гри ця тактика могла принести результат. Особливою наполегливістю в цей раз відзначилися Остап Фостяк і Максим Лещенко.

Другий тайм гірники почали на мінорній ноті - хлопці відверто «підсіли». У чималому ступені на це вплинув суддівський фактор. Арбітр зустрічі посадив команду на свисток, і хвацько розкидався «гірчичниками». В цілому, регулярно перериваючи атаки, він зумів збити темп гри, і, як наслідок, на 66 хвилині Антон Шарко закинув ударом голови необов'язковий м'яч у сітку воріт - 1:2. Це значно пожвавило гру господарів поля. Кілька разів гірники проривалися до воріт суперників, але захист і воротар «Шахтаря» опинялися на місці. Але в черговий раз, посиливши тиск господарі поля зуміли добитися успіху. Максим Лещенко, отримавши точний пас, різко увірвався в штрафний майданчик і прострілив вздовж воріт. У воротарському «шкіряного» знайшов вийшов на заміну Олег Улицький і чітко всадив плямистого в ціль - 2:2.

Безліч зароблених господарями поля кутових, штрафних ударів і просто гарних проривів не приносили бажаного результату. Як мінімум ще тричі гірники були зобов'язані відзначитися. Ось тут в черговий раз спрацювало старе футбольне правило: «Не забиваєш ти - забивають тобі». У компенсований час по суті проста ситуація обернулася трагедією. Арбітр угледів порушення і призначив штрафний. Пробивали гості зі своєї половини поля. Боротьба у верхньому ярусі, м'яч неспішно знаходить голову одного, а потім і другого нападника «Шахтаря» і після чого титулований новобранець гостей Руслан Борщ на 92 хвилині несподівано в падінні через себе забиває вирішальний гол зустрічі. Цей чудовий за своєю зовнішньою красою гол вивів свердловський «Шахтар» на 6 рядок турнірної таблиці. Програвши з рахунком 2:3 ФК «Гірник-Спорт» не зрушив з дев'ятої позиції, де в потилицю йому продовжує дихати ФК «Севастополь».

Мир – Севастополь-2 2:0

Мир: Середа, Хомутов, Рябченко (Зайцев, 79), Головко, Шеховцов, Осьмачко (к), Довбиш, Савченко (Драголюк, 46), Грачов (Прошенко, 57), Шипа (Тарануха, 69), Доценко

Севастополь: Когут, Воронін, Челядник (к) (Чарковскій, 90 +4), Аблітаров, Шешеня, Стрельцов, Гуйганов, Гевлич (Пасютін, 77), Недоля (Сімуліді, 90 +4), Сечін (Морозко, 90), Тудаков (Гургенідзе, 90 +4)

Голи: Доценко (62, пен.), Головко (88)

Попередження: Драголюк (70) - Недоля (80)

Вилучення: Стрельцов (61)

І начебто щось таке ми вже спостерігали в матчі першого кола на стадіоні «Колос», коли «Севастополь-2» програв «Миру» з рахунком 0:2. Як бачимо, і рахунок той же і без допомоги судді знову не обійшлося. Того разу головний арбітр матчу вирішив зіграти по-крупному і на кінець першого і другого таймів призначав вельми сумнівні пенальті у бік наших воріт. І обидва рази штатний пенальтист горностаевцев Іван Доценко був точний.

У звітному матчі суддя Андрій Семенов, який, як і його колега, який проводив матч в Севастополі, представляє місто Дніпропетровськ, обмежився одним одинадцятиметровим (нібито Аблітаров порушив правила на нападаючому господарів), але до нього додав ще й видалення Стрельцова, який просто запитав у рефері «За що?». Вирок знову привів у виконання Доценко, якому до цього моменту, та й після нього, ніяк не вдавалося переграти Богдана Когута з гри.

До речі про гру, якщо відволіктися від неадекватних дій арбітра в другій її половині, і повернутися в перший тайм, то можна побачити гарну рівну гру з однаковою кількістю моментів біля обох команд. У «Севастополя» атаки навіть трохи гостріше були, досить згадати класні далекі постріли Гуйганова, коли м'яч зрадницьки пролітав поруч зі штангою, і удар Сечіна з меж штрафного, на жаль, теж не точний.

У складі «Миру», як уже було сказано, проявляв активність Доценко, підхоплювали його почин і партнери по атаці, але ударів у господарів поля було мало, частіше гострота виникала після розрізних передач. Один з таких випадів ледь не завершився голом, якби Когут не вийшов вчасно з воріт. Спочатку Богдан на частку секунди випередив Грачова, а потім дивом зреагував на добивання від Савченко.

А потім була перерва і другий тайм. Основні події ми вже перерахували. Якщо коротко про решту, то після пропущеного м'яча і видалення «Севастополь-2», природно, оголив тили, і ворота Когута ставали просто ласим шматочком для суперника під час контратак. Але віддамо належне Богдану - зі своєю роботою сьогодні він впорався, пропустивши лише на останніх хвилинах після удару Головко з кута штрафний, і то, не обійшлося без рикошету. Хоча і рівним рахунок міг стати ще раніше, якби Сечин пробив точніше з лінії штрафної.

Кремінь – Гірник 2:1

Голи: Сергій Васильєв, 17 (0:1). Сергій Івлєв, з пенальті 60 (1:1). Сергій Васильєв, у свої ворота, 65 (2:1).

«Кремінь» (Кременчук): 1. Андрій Олійник - 17. Дмитро Волошин, 7. Ігор Чорномор (8. Анатолій Тининик, 20), 2. Антон Борисенко, 6. Олександр Буличов - 9. Євген Апришко (23. Василь Клімов, 46), 10. Віталій Сумцов (к), 19. Андрій Місяйло (15. Вадим Барба, 46), 18. Андрій КРУГЛЯК (5. Ігор Кирієнко, 71) - 14. Роман Кунєв, 11. Сергій Івлєв (3. Дмитро Гордієнко, 86).

«Гірник» (Кривий Ріг): 1. Роман Гурін (к) - 13. Андрій Голуб (14. Євген Гончаренко, 73), 3. Ігор Христа, 28. Віталій Павлов, 89. Сергій Васильєв - 5. В'ячеслав Рябов (22. Євген Давиденко, 67), 7. Ігор Бука, 25. Андрій Григорик, 21. Сергій Гвоздевич - 27. Анатолій Пашковський, 11. Павло Мисько (8. Костянтин Щербаков, 62).

Попередження: 89. Сергій Васильєв, 36 (неспорт. повед.), 5. Вадим Барба, 50 (неспорт. повед.), 28. Віталій Павлов, 60 (груба гра), 21. Сергій Гвоздевич, 75 (неспорт. повед.), 22. Євген Давиденко, 82 (груба гра).

У матчі 18-го туру другої ліги чемпіонату України в групі Б криворізький «Гірник» поступився кременчуцькому «Кременю» при вельми неоднозначному суддівстві.

Ось вже другий поспіль матч на старті весняної частини сезону криворізький «Гірник» залишає поле без набраних очок. Варто зауважити, що причина такого сумного стану речей криється в необ'єктивному суддівстві по відношенню до нашої команди.

Сьогодні, як і туром раніше, «Гірник» грав з конкурентом за найвищі місця в таблиці. Цього разу підопічних Приходько чекав у гості «Кремінь», що розташувався перед звітною зустріччю на 3-й сходинці.

Через перебір «гірчичників» матч пропускав один з лідерів «гірників» нападник Юрій Коломоєць, який спостерігав за перипетіями поєдинку з трибуни. Гра почалася з активних дій обох команд. Уже на 4-й хвилині після довгої передачі з глибини від партнера Пашковський виходив практично один-на-один з воротарем господарів Олійником, вибіг далеко за межі власної штрафної, але арбітр з Керчі вгледів у Толіка гру рукою. Буквально тут же Гвоздевич здорово приклався з середньої дистанції, - мимо.

«Кремінь» тут же відповів. Та як! Найактивніший у складі кременчуцького клубу в цьому матчі Кругляк, «протаранивши» оборонні редути «Гірника», наносив удар в дальній кут воріт Гуріна з вигідної позиції, але гостей виручила стійка. З цієї хвилини підопічні Чумака заволоділи невеликою перевагою, раз у раз нагнітаючи обстановку на половині поля нашої команди, в основному діючи по флангах.

Але на 17-й хвилині забили криворіжці. Васильєв відгукнувся на хорошу подачу зліва Буки, головою на протиході з району воротарського відправивши снаряд у сітку - 0:1. Пропущений м'яч не поставив «Кремінь» в глухий кут. Господарі, як ні в чому не бувало, продовжили атакувати, змушуючи наших захисників трудитися в поті чола. До перерви варто згадати небезпечні моменти волі воріт гостей за участю Івлєва і Сумцова, які цілком могли засмутити Гуріна, але удача в першій половині була на боці «Гірника», який в свою чергу, у першій 45-хвилинці більше нічим біля воріт Олійника не запам'ятався .

А ось після перерви удача розгорнулася до підопічних Геннадія Приходько спиною. Правда, проблемам «гірників» передував другий поспіль в матчах чемпіонату незарахований гол. Як і в грі з «Авангардом», боковий арбітр зафіксував офсайд. Цього разу у Пашковського. На 59-й хвилині в одній зі своїх численних атак «Кремінь» заробив досить сумнівний пенальті. Гравець гостей впав у штрафному «Гірника» після контакту з Павловим, і суддя вказав на «точку». До речі, по завершенні зустрічі наші хлопці були одностайні в думці, що в тому нещасливому моменті інший футболіст «Кременя» знаходився в положенні поза грою ... Як би там не було, пенальті реалізував Івлєв, який відправив м'яч у протилежний від Гуріна кут воріт - 1: 1.

Такий поворот подій явно негативно вплинув на подальшу гру «Гірника», який ще через п'ять хвилин вперше в матчі виявився в ролі наздоганяючого. Помилка в обороні привела до гострої атаки господарів, що завершилася автоголом Васильєва, - Сергій щосили намагався перервати передачу опонента низом, зрізавши снаряд у власні ворота - 2:1.

Ще більш деморалізований «Гірник» до кінця зустрічі прийти в себе, на жаль, так і не зумів. Правда, в кількох рідкісних атаках на ворота господарів і міг вирвати нічию, але до Григорик і Пашковського удача в цей день спиною так і не повернулася ...

Полтава – Дніпро-2 3:1

Голи: Швець, 56, 60, Сірик, 85 (пен.) - Ларін, 43

Полтава: Дейнеко, Зозуля, Маклаков, Даценко, Цапій, Швець (Нурідінов, 73), Бессалов, Черник (Даньків, 46), Горбаненко (Зеленевіч, 64), Закарлюка (Радіонов, 86), Деревльов (Сірик, 46)

Дніпро-2: Юрчук, Пінчук, Гудим (Махарадзе, 88), МУХІН, Гажемон, Ткаченко (Мудрак, 72), Ларін, Катана, Довбун (Клименко, 58), Вілісов (Волков, 66) Куліш (Авдєєнко, 66)
Які ж два різних тайми провела "Полтава" в цій зустрічі! І якщо після першого настрій був гірше нікуди, то в другому все стало на свої місця. Та й сам зміст гри у другому таймі вселило оптимізм. А починалося все, як і повинно було бути. Наші футболісти заволоділи ініціативою і почали вишукувати підходи до воріт суперника. Але ось з цим якраз і були складності. Полтавчани катали м'яч з флангу на фланг, намагалися діяти і в пас і брати гру на себе, але все, що могли вичавити, це кілька небезпечних штрафних. Після одного з них м'яч ковзнув по поперечині воріт "Дніпра-2", в іншому випадку Горбаненко закотив м'яч у сітку, але ще до цього суддя зупинив гру, фіксуючи порушення.

Гості на половині поля "Полтави" практично не з'являлися, але перший же їх навіс в штрафну Дейнеко приніс результат. Перший удар наш воротар відбив, але на добиванні першим краще за всіх зорієнтувався Ларін.

Анатолій Безсмертний в перерві зробив заміни, які спрацювали. І в другому таймі "Полтава" з перших же хвилин стала "палити напалмом". Гостей замкнули в їхньому штрафному і моменти стали виникати біля їхніх воріт один за одним. Здавалося б і фарт не на боці господарів, коли Горбаненко з близької відстані влучив у штангу і поперечину. Але атака продовжилася і Швець після передачі Сірика головою чиркнув по м'ячу, відправив його в сітку.

Полтавчани посилили натиск і тепер уже Закарлюка, який протягом всієї гри щедро постачав партнерів передачами, одним пасом розрізав оборону суперника. І Швець, опинившись один перед воротарем теж зіграв здорово - пробив під опорну ногу голкіперові.

Вийшовши вперед, наші футболісти трохи послабили натиск і дніпропетровці спробували цим скористатися, пару раз змусивши понервувати оборону. Але всі питання третю забитий гол. Зеленевіч включив швидкість, обіграв двох суперників і третьому нічого не залишалося, як збивати його в штрафній. Пенальті чітко виконав Сірик.
Підводячи підсумки, можна зазначити, що якщо по першому тайму були суцільні питання, то після перерви глядачі побачили агресивну гру в атаці, швидкісні проходи, удари по воротах, ну а самовідданість і своєчасність у відборі полтавці демонстрували впродовж всієї гри.

Шахтар-3 – Сталь 1:3

Голи: Олійник (45) - Притуляк (39, з пенальті), Гаранян (61), Алієв (76).

«Шахтар-3»: Важинський, Багдасаров (Мартинов, 78), Качараба, Русанов, Кравченко, Сартіна (к), Олійник (Катрюк, 58), Малиновський, Безбородько (Цвик, 85), Болбат (Іванисеня, 72), Тотовицький .

«Сталь»: Бобров, Федота, Клімаков, Махлоев, ходулі, Савін (Колесников, 41; Савченко, 70), Каленчук, Дяченко (Ломко, 90 +3), Притуляк, Алієв (Чечеленко, 80), Гаранян (к) (Порубльов, 85).

Попередження: Тотовицький (28), Бобров (43), Колесников (49), Алієв (79).

Після того, як у матчі команд «Шахтар-3» і «Сталь», м'ячі почали влітати у ворота гірників один за іншим, а ще кілька не потрапили туди через зустрічей зі штангами і поперечиною, один з тренерів "Шахтаря-3" з образою зронив фразу на адресу гостей: «Казкарі. А ще розповідають, що судді і футбольні чиновники вбивають їх ".

Так, «казкарі»! Тому що, не маючи такої прекрасної бази, як у «Шахтаря-3», «сталевари», готуючись до сезону, тренувалися там, де доведеться: по коліно в снігу, а коли трохи потеплішало, по щиколотку в багнюці. І лише на один тиждень їм вдалося вирватися на збір до Криму.

Так, «казкарі»! Незважаючи на все це, «сталевари» на чужому полі продемонстрували хороший, на наш погляд, футбол і обіграли команду, яка має, як кажуть у футбольному світі все для підготовки до матчів, у тому числі і кращих молодих футболістів України.

Крім самовіддачі гравців, на підсумковому результаті позначилася і роль головного тренера «Сталі», його високий професіоналізм і, безсумнівно, теоретичні напрацювання тренерського штабу.

Так, «казкарі»! Але жодна людина не може дорікнути представників ФК «Сталь» у непорядності гри команди на полі і за його межами до матчів, як це роблять деякі лідери. Навпаки. Претензії до суддів пред'являються тільки по справі. Ми - за чесну гру як з боку клубів, так і з боку суддів і за справедливе суддівство! До речі, зустріч між "Шахтарем-3" і "Сталлю" проводив молодий арбітр, судив в обидві сторони і його прізвище не Вакс.

... І от гра на штучному полі, на яке "сталеварів", як в клітку, загнали господарі. Трибун немає, технічна зона відсутня, так як не для трибун, ні для технічної зони вільного місця на стадіоні просто немає. Це звичайне тренувальне поле, яке не призначене для проведення офіційних матчів за участю професійних команд.

Було смішно і сумно, коли суддя раз у раз командував окремим представникам футбольних команд увійти в технічну зону, а «проштрафилися», озираючись навколо себе, ніяк не могли знайти цю зону. Її просто не було.

Два десятка вболівальників змушені були спостерігати за ходом матчу через високу металевої огорожі.

В цілому треба віддати належне «Шахтарю», який звів тут базу з безліччю полів і прекрасною інфраструктурою. Але чому тоді команди групи "Б" другої ліги змушені грати на штучному полі? Якщо порівняти умови для проведення подібних матчів на базі ще одного гранда - київського «Динамо», то там не дозволяють собі проводити матчі на полях, які не відповідають навіть мінімальним вимогам (відсутність трибун для глядачів, технічної зони для представників команд).

Давно відомо, що поля зі штучним покриттям шкідливі для здоров'я футболістів, і особливо для молодих. А в другій лізі, як правило, грають в основному молоді.

Було незрозуміло, чому «Сталь» повинна приїжджати на базу «Шахтаря», грати на штучному полі і, по суті, тренувати молодих гірників? Можливо тому, що в складі «Шахтаря-3» зібрані кращі молоді футбольні таланти Україні. Але це не привід для того, щоб їх тренували професійні команди другої ліги.

І ще питання: «Шахтар-3». А хто ж тоді «Шахтар-2»? Ні в одному турнірі такої команди немає, як немає її і в жодному футбольному довіднику. А може бути це «Іллічівець» чи «Зоря»?

Повертаючись до матчу, хочемо нагадати, що «Шахтар-3» запропонував «Сталі» грати на штучному полі, посилаючись на минулі рясні дощі, і що гра на такому полі вплине на якість газону.

До слова, під час матчу дощ покрапає ​​трохи, температура повітря була +16. А коли клубний автобус «Сталі» залишав територію бази, на багатьох її полях з природним покриттям щосили тренувалися юнацькі команди футбольної академії «Шахтаря».

За наше тверде переконання керівництва ПФЛ необхідно скасувати гри на таких штучних полях, які нам надав «Шахтар-3». Всі футбольні команди повинні зустрічатися і грати в рівних умовах.

Матч ФК «Сталь» і «Шахтаря-3» закінчився з рахунком 3:1 на користь гостей. Хоча цей рахунок повністю і не відображає перевагу «Сталі».

Своєю хорошою грою «казкарі» змусили дізнатися господарів, де знаходяться Можайські гори.

Іллічівець-2 – Макіїввугіля 0:2

Голи: Шевчук, 46 (0:1). Мохов, 69 (0:2).

Попередження: Будченко, 43 - Цихмейструк, 62.

«Іллічівець-2»: Зінченко, Близнюк, Будченко, Калугін (Лютенко, 68), Сидоренко, Кравець, Приходько, Ушаков (Сніцар, 74), Швець (к) (Щічка, 80), Акопян (Марченко, 68), Янакі .
Гл.тренер - Юрій Керман.

«Макіїввугілля»: Шпак, Логінов, Мохов (А.Жігулін, 89), Нецер, Федотов (Ш.Гуджабідзе, 90), Кошелев, Кретов (к), Масюткін, Цихмейструк (Пилипчук, 87), Морев (Плахін, 73) , Шевчук (Фролов, 65).

Матчем з дебютантом професійних змагань - командою «Макіїввугілля» - друга маріупольська команда брала старт у новому 2012 році. Юрій Керман довірив місце в складі переважно юним футболістам (вихованцям «Іллічівця»). Зокрема, оборонну лінію цементували 18-річні Олексій Близнюк, Родіон Будченко і Михайло Калугін (двом останнім 18 «стукне» лише цього року). В середині поля діяли Дмитро Сидоренко, Володимир Ушаков і Сергій Приходько (також народилися в 1994 році) і 19-річний Ілля Кравець, а в нападі грали 22-річний Давид Акопян та 18-річний Іван Янакі. У ролі дядьків-наставників виступили Микола Зінченко та Дмитро Швець.

У складі гостей навпаки переважали досвідчені, з'їли не один фут футбольної солі, виконавці Мохов, Нецер, Кретов і, безумовно, Цихмейструк. Влітку, до речі, Едуарду виповниться 39 років ...

Перший тайм пройшов без забитих м'ячів, але з великою кількістю моментів біля воріт обох команд. У господарів чудові шанси відкрити рахунок не використали Янакі і Сидоренко. На протилежній половині поля Зінченко ліквідував небезпеку біля своїх воріт, впоравшись з випадами Шевчука і Цихмейструка.

У дебюті другої половини більш досвідченим (і відповідно більш холоднокровним в завершальній стадії атак) гостям вдалося розмочити рахунок. Денис Шевчук, втікши на рандеву з голкіпером, несильним, але точним ударом переграв голкіпера. Закріпив перевагу «Макіїввугілля» Євген Мохов, переправив м'яч у ворота після навісу з правого флангу.

Авангард – Металург-2 1:0 (Волга, 75)

Попередження: Слабишев, Собко – Рудика, Ульянов, Соколов

Вилучення: Соколов, 90+5, друга жовта

Завдяки єдиному голу Євгена Волги краматорський «Авангард» видобуває чергову перемогу в чемпіонаті Україні

Тільки що в Донецьку, на РСК «Олімпійський», закінчився матч «Авангард» (Краматорськ) - «Металург-2» (Запоріжжя), який проходив в рамках 18-го туру чемпіонату України серед команд другої ліги (група «Б»).

Єдиний гол в матчі забив півзахисник «Авангарду» Євген Волга ударом зі штрафного на 78-й хвилині. Таким чином, Волга другий тур поспіль приводить свою команду до перемоги (в минулому турі футболіст забив гол у ворота «Гірника»).

Краматорські футболісти домінували на протязі першої половини зустрічі, в першому таймі гравці «Авангарду» мали три хороших моменти для взяття воріт запорожців, один раз молодь «Металурга» врятувала штанга.

У другій таймі була більш рівна гра, але футболісти краматорської команди змогли скористатися своїм класом, щоб після забитого гола утримати переможний рахунок.

«Авангард» на «Олімпійському» підтримувала група вболівальників у кількості приблизно 70 чоловік, виїзд яких організував клуб.

Наступний матч «Авангард» проведе 17 квітня на виїзді. Суперником нашої команди буде «Кремінь» (Кременчук).

14 Верес Верес 25 20
    15 Минай Минай 26 19