НОВИНИ
00:30, 17 Сер 2017

В другій лізі не відбудеться гра , бо одна з команд не має грошей на автобусні квитки


  
3035_66851992.jpg (46.71 Kb)

Матч 7 -го туру між "Буковиною" і "Поліссям", що виступають у Другій лізі може не відбутися. Повідомляє сайт Футбол Україна.

Команда з Житомира надіслала офіційний лист клубу "Буковина", в якому зазначила, що не прибуде на гру до Чернівців через брак коштів на дорогу.

"Засновником Комунального підприємства «Футбольний клуб "Полісся" тимчасово припинене фінансування, яке призвело до неплатоспроможності Клубу та неможливості забезпечити проїзд, проживання та харчування футболістів до місця проведення гри", - повідомляється у листі.

Нагадаємо, вчора "Тернопіль" знявся з Другої ліги.

Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Мітки: полісся, буковина

Подiлитись посиланням:




Новини по темі:
  • 22.11.17 Офіційно. Мазяр очолив нову команду
  • 12.11.17 Форвард української "молодіжки" зацікавив представника Бундесліги та клуб із ЛЧ
  • 10.11.17 Ярославський може повернути "Металіст"
  • 27.10.17 Кравченко розповів як обрати між СК "Дніпро" і "Дніпро " 1




  • НОВИНИ

    НОВИНИ КЛУБІВ

    РЕКЛАМА



    КАДР ДНЯ



    Вчора донецький "Шахтар" програв італійському "Наполі" в груповому етапі Ліги чемпіонів. Повідомляє сайт Футбол Україна.



    РЕКЛАМА



    Партнери

    РЕЗУЛЬТАТИ
    {golovna}{golovna2}{golovna3} УПЛ , Матчі 16 туру      
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    17.11
    Шахтар
    1:2
    Олександрія
    18.11
    Зірка
    0:2
    Динамо
    18.11
    Зоря
    1:1
    Верес
    18.11
    Карпати
    0:1
    Маріуполь
    19.11
    Ворскла
    1:1
    Сталь
    19.11
    Чорноморець
    2:1
    Олімпік

    Перша Ліга , Матчі 22 туру      
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    25.10
    Інгулець
    2:0
    Нафтовик-Укрнафта
    16.11
    Гірник-Спорт
    1:0
    Балкани
    17.11
    Рух
    2:0
    Авангард
    17.11
    Волинь
    1:3
    Арсенал
    18.11
    Геліос
    1:3
    Черкаський Дніпро
    18.11
    Полтава
    3:0
    Жемчужина
    18.11
    Колос
    0:1
    Десна
    18.11
    Оболонь-Бровар
    1:2
    Кремінь
    18.11
    Миколаїв
    0:0
    Суми

    ТРИБУНА



    В матчі другої ліги відбулись проводжання голкіпера на заслужений відпочинок. Повідомляє сайт Футбол Україна.



    ТАБЛИЦЯ
    УПЛ
    Команда І О
    1 Шахтар Шахтар 16 36
    2 Динамо Динамо 16 32
    3 Олімпік Олімпік 16 25
    4 Маріуполь Маріуполь 16 23
    5 Верес Верес 16 22
    6 Зоря Зоря 16 22
    7 Ворскла Ворскла 16 21
    8 Олександрія Олександрія 16 15
    9 Чорноморець Чорноморець 16 15
    10 Зірка Зірка 16 14
    11 Карпати Карпати 16 14
    12 Сталь Сталь 16 12

    Перша Ліга
    Команда І О
    1 Арсенал Арсенал 22 55
    2 Полтава Полтава 22 50
    3 Інгулець Інгулець 22 43
    4 Колос Колос 22 41
    5 Десна Десна 22 40
    6 Геліос Геліос 22 40
    7 Авангард Авангард 22 34
    8 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 22 31
    9 Рух Рух 22 28
    10 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 22 27
    11 Балкани Балкани 22 26
    12 Миколаїв Миколаїв 22 24
    13 Жемчужина Жемчужина 22 22
    14 Кремінь Кремінь 22 21
    15 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 22 20
    16 Суми Суми 22 20
    17 Волинь Волинь 22 18
    18 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 22 14

    ІНШІ НОВИНИ
    ВХІД
    Зареєструватися
    Вхід


    bigmir)net TOP 100