НОВИНИ
00:30, 17 Сер 2017

В другій лізі не відбудеться гра , бо одна з команд не має грошей на автобусні квитки


  
3035_66851992.jpg (46.71 Kb)

Матч 7 -го туру між "Буковиною" і "Поліссям", що виступають у Другій лізі може не відбутися. Повідомляє сайт Футбол Україна.

Команда з Житомира надіслала офіційний лист клубу "Буковина", в якому зазначила, що не прибуде на гру до Чернівців через брак коштів на дорогу.

"Засновником Комунального підприємства «Футбольний клуб "Полісся" тимчасово припинене фінансування, яке призвело до неплатоспроможності Клубу та неможливості забезпечити проїзд, проживання та харчування футболістів до місця проведення гри", - повідомляється у листі.

Нагадаємо, вчора "Тернопіль" знявся з Другої ліги.

Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Ротань: Нашій збірній чогось не вистачає
У ФФУ пояснили рішення щодо ”Динамо”

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Мітки: полісся, буковина

Подiлитись посиланням:




Новини по темі:
  • 20.09.17 Ультрас "Металіста" заявили , що Курченко хоче знищити клуб
  • 18.09.17 Матч "Металіста 1925" і "Дніпра-1" побив рекорд відвідуваності
  • 13.09.17 В Другій лізі побито 5-річний рекорд
  • 12.09.17 Вболівальники б'ють рекорди Другої ліги




  • НОВИНИ

    НОВИНИ КЛУБІВ

    РЕКЛАМА


    КАДР ДНЯ

    Донецький "Шахтар" не зумів забити "Чорноморцю", пропустивши "Динам" на перше місце УПЛ. Повідомляє сайт Футбол Україна.



    РЕКЛАМА



    Партнери

    РЕЗУЛЬТАТИ
    {golovna}{golovna2}{golovna3} УПЛ , Матчі 9 туру      
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    16.09
    Олександрія
    4:1
    Сталь
    16.09
    Верес
    1:0
    Ворскла
    16.09
    Маріуполь
    1:0
    Зірка
    17.09
    Зоря
    0:0
    Карпати
    17.09
    Олімпік
    1:2
    Динамо
    17.09
    Чорноморець
    0:0
    Шахтар

    Перша Ліга , Матчі 12 туру      
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    15.09
    Волинь
    1:1
    Інгулець
    15.09
    Десна
    3:0
    Суми
    16.09
    Рух
    1:0
    Оболонь-Бровар
    16.09
    Полтава
    2:0
    Миколаїв
    16.09
    Балкани
    1:1
    Нафтовик-Укрнафта
    16.09
    Колос
    1:2
    Геліос
    16.09
    Гірник-Спорт
    1:0
    Кремінь
    16.09
    Жемчужина
    0:3
    Арсенал
    16.09
    Авангард
    2:1
    Черкаський Дніпро

    ТРИБУНА

    Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель привітав українця Андрія Ярмоленка з переходом українця до складу дортмундської "Борусії". Повідомляє сайт Футбол Україна.



    ТАБЛИЦЯ
    УПЛ
    Команда І О
    1 Динамо Динамо 9 22
    2 Шахтар Шахтар 9 22
    3 Маріуполь Маріуполь 9 17
    4 Ворскла Ворскла 9 17
    5 Верес Верес 9 15
    6 Олімпік Олімпік 9 13
    7 Зоря Зоря 9 9
    8 Зірка Зірка 9 8
    9 Олександрія Олександрія 9 7
    10 Карпати Карпати 9 7
    11 Сталь Сталь 9 6
    12 Чорноморець Чорноморець 9 5

    Перша Ліга
    Команда І О
    1 Арсенал Арсенал 12 32
    2 Полтава Полтава 12 29
    3 Десна Десна 12 25
    4 Геліос Геліос 12 25
    5 Інгулець Інгулець 12 24
    6 Колос Колос 12 20
    7 Авангард Авангард 12 19
    8 Балкани Балкани 12 16
    9 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 12 16
    10 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 12 15
    11 Миколаїв Миколаїв 12 14
    12 Рух Рух 12 12
    13 Волинь Волинь 12 12
    14 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 12 11
    15 Кремінь Кремінь 12 10
    16 Жемчужина Жемчужина 12 10
    17 Суми Суми 12 8
    18 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 12 7

    ІНШІ НОВИНИ
    ВХІД
    Зареєструватися
    Вхід


    bigmir)net TOP 100