До України Едмар приїхав на початку 2003 року. Протягом майже п'яти років він виступав у складі Таврії, а влітку 2007 року став гравцем харківського Металіста.
У грудні 2008 одружився на кримчанці Тетяні і прийняв подвійне прізвище. У березні 2011-го прийняв українське громадянство.
Про його ставлення до нової батьківщини свідчать дві нижченаведені цитати:
-- Слова гiмну вивчив давно. Якщо ти тривалий час живеш в однiй країнi, то зобов'язаний знати її гiмн. Та набагато важливiше те, що Україна за всi цi роки стала частинкою моєї душi та серця. Я бразилець, але, повiрте, Україна для мене також рiдна.
-- Українську намагаюся вивчити, але ще не все розумiю. Примiром, коли дивлюся телевiзор. Якби люди, якi мене оточують, постiйно спiлкувалися українською, то не було б жодних проблем. Тому можу похвалитися знанням лише окремих слiв: "будь ласка", "добрий день", "до побачення", "на добранiч", "дякую"...
![3731_143.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/3731_143.jpg)
![2455_597381513.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/2455_597381513.jpg)
![97_1265384428_edmar_wedding_51.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/4897_1265384428_edmar_wedding_51.jpg)
![5541_1_cleaned_18.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/5541_1_cleaned_18.jpg)
![1661_5fb65d51-4be6-4271-be66.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/1661_5fb65d51-4be6-4271-be66.jpg)
![1730_11932-love-story-edmar-tanja-ljubov-rozhdennaja-v-krymu.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/1730_11932-love-story-edmar-tanja-ljubov-rozhdennaja-v-krymu.jpg)
![35_516239558.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/3485_516239558.jpg)
![0054_408370215.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/0054_408370215.jpg)
![1854_edmar2.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/1854_edmar2.jpg)
У грудні 2008 одружився на кримчанці Тетяні і прийняв подвійне прізвище. У березні 2011-го прийняв українське громадянство.
Про його ставлення до нової батьківщини свідчать дві нижченаведені цитати:
-- Слова гiмну вивчив давно. Якщо ти тривалий час живеш в однiй країнi, то зобов'язаний знати її гiмн. Та набагато важливiше те, що Україна за всi цi роки стала частинкою моєї душi та серця. Я бразилець, але, повiрте, Україна для мене також рiдна.
-- Українську намагаюся вивчити, але ще не все розумiю. Примiром, коли дивлюся телевiзор. Якби люди, якi мене оточують, постiйно спiлкувалися українською, то не було б жодних проблем. Тому можу похвалитися знанням лише окремих слiв: "будь ласка", "добрий день", "до побачення", "на добранiч", "дякую"...
![3731_143.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/3731_143.jpg)
![2455_597381513.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/2455_597381513.jpg)
![97_1265384428_edmar_wedding_51.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/4897_1265384428_edmar_wedding_51.jpg)
![5541_1_cleaned_18.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/5541_1_cleaned_18.jpg)
![1661_5fb65d51-4be6-4271-be66.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/1661_5fb65d51-4be6-4271-be66.jpg)
![1730_11932-love-story-edmar-tanja-ljubov-rozhdennaja-v-krymu.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/1730_11932-love-story-edmar-tanja-ljubov-rozhdennaja-v-krymu.jpg)
![35_516239558.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/3485_516239558.jpg)
![0054_408370215.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/0054_408370215.jpg)
![1854_edmar2.jpg](http://football-ukraine.com/uploads/images/default/1854_edmar2.jpg)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter.
Новини по темі: