НОВИНИ
23:27, 07 Чер 2013

Чорногорія - Україна 0:4. Ще не вмерла!!!

Попри раннє вилучення Зозулі і нереалізацію моментів, наші хлопці зуміли не просто вистояти, а й перемогти незручного суперника з розгромним рахунком!

Обидві збірні розуміли надпринциповість цього матчу, тому майже без розвідки пішли вперед. З перших хвилин господарі поля захопили ініціативу, змусивши нашу команду грати на контрактах.

Неймовірну емоційність матчу засвідчила і жорстка гра обох команд − першу жовту картку арбітр зустрічі показав на 6-й хвилині, коли Волков жорстко зіграв проти Федецького, а вже на 19-й хвилині перша жовта картка з’явилась і в пасиві збірної України - за зрив небезпечної атаки арбітр покарав Руслана Ротаня.

Першу можливість відкрити рахунок збірна України мала на 10-й хвилині − Ярмоленко вивів Зозулю один-на-один з воротарем, проте останій виявився спритнішим за Романа.

У середині першого тайму українці мали декілька можливостей відзначитись: після штрафного у виконанні Коноплянки господарів врятував Божович, який спочатку витягнув матч з "дев’ятки", а після цього надійно зіграв після добивання Федецького. А вжє за 3 хвилині 100-відсоткову можливість відзначитись втратив Ярмоленко, після удару якого м’яч потрапив у стійку.

Та найголовніша подія першого тайма відбулась наприкінці матчу − вже в доданий арбітром час, «червоне» світло побачив перед собою Роман Зозуля, залишивши таким чином нашу збірну в меншості на цілий тайм.

Після перерви на 51-й хвилині збірна України вийшла вперед − спочатку Ярмоленко перевірив «кіпера» гостей, наважившись на удар метрів з 25-ти, а на добиванні не схибив Гармаш − 0:1!

Та пропущений гол тільки роздратував чорногорців, які всіма силами пішли вперед. Та збірній України вдалось витримати натиск господарів, залишивши свої ворота недоторканими. Після цього вже все було на користь нашої команди − два вилучення у збірної Чорногорії та три голи українців. Євген Коноплянка, Артем Федецький та Роман Безус поставили "на коліна" збірну Чорногорії на її власному полі.

На 77-й хвилині Ярмоленко змістився до центру з правого флангу, віддав пас на Коноплянку, який невідпорним ударом вразив дальній нижній кут Божовича. Через вісім хвилин шалений удар вдався у Федецького, який робив фланговий простріл, а, у підсумку, забив гол.

Перед фінальним свистком Роман Безус, вийшовши на заміну, зробив рейд на 30 метрів у володіння збірної Чорногорії та влучним ударом зовнішньою стороною стопи поставив крапку у матчі.

Відбір до ЧС-2014

Чорногорія - Україна 0:4

Голи: Гармаш 51, ​​Коноплянка 77, Федецький 85, Безус 90 +2

Чорногорія: М.Божовіч, Касаліца (Бечирай 76), Божович (Делибашич 62), Зверотич, Пекович, Вучініч, Йоветіч (Дам'янович 43), Кецоевіч, Волков, Баша, Павичевич

Україна: П'ятов, Едмар, Ракицький, Гармаш (Кравченко 68), Федецький, Ротань, Коноплянка, Гусєв, Зозуля, Ярмоленко (Ковпак 90 +2), Тимощук

Попередження: Волков 6, Павичевич 39, Дам'янович 51 - Ротань 19, Федецький 45 +2

КАДР ДНЯ

Вчора збірна України дала бій нідерландцям, але поступилась. Повідомляє сайт Футбол Україна.

14 Верес Верес 26 20
    15 Минай Минай 26 19