01:00, 24 Бер 2013

Легенда "Динамо": Перший тайм з поляками у нас не вийшов

У Польщі національна збірна України добилася архіважливої перемоги, після якої вдалося зберегти шанси на вдалий результат в кваліфікації до Чемпіонату світу в Бразилії. Журналіст FootBoom.com разом з відомим футбольним експертом Віктором Леоненком проаналізував переможний для України матч.

- Перший тайм був щасливим для команди Фоменка, саме команди Фоменка. Так дивлюся, Михайло Іванович починає формувати колектив, і видно його почерк. Двадцять років минуло, а багато залишилося: характер і командна злість.

Стартовий склад мене не здивував і ніколи склади не дивують. Можу сказати, що головний тренер зі складом якраз вгадав, і молодець, що вгадав. Непопадання Тимощука до складу - всі сказали ж, що у нього немає ігрової практики.

А Гусєва ставити чи не ставити в склад, його розбуди вночі і він буде бігати, тому він так і вписався в гру команди. І зіграв Олег непогано, хоча зроби хет-трик ... Але важкі ми забиваємо, а легкі м'ячі забити не можемо. Ярмоленко непогано взагалі провів матч. Відзначити ще можу гру Пятова і Гусєва.

Ротань не молодець, тому що жовту картку отримав і добре, що він з Гармашем лише з Молдовою пропускають. Хто винен, що Руслан отримав картку на п'ятій секунді? Хоча було багато боротьби в матчі, і свою картку він би точно отримав.

Коли забивали другий гол, здорово зіграв Зозуля: зачепився, поборовся, скинув, набіг, вдарив, влучив. Вийшов відмінний гол у Гусєва. Швидкі голи аніскільки поляків не зламали, вони просто зробили задачу їм трохи важчою, але якщо брати моменти, то до 15-ї хвилини рахунок міг бути 2:2.

Найнебезпечнішими були стандарти біля наших воріт. Повністю всі стандарти у поляків «пройшли», тому-то і вважаю для нас перший тайм щасливим. Всі штрафні, кутові, навіси - все програвалося. У нас П'ятов помилився двічі за матч, коли потрапив у «пробку», тому що натовп перед ним був.

У моменті з пропущеним голом не можу сказати, що у нас хтось помилявся, просто на випередженні добре зіграв Піщек, який повинен був хворіти в цей час. Окремий привіт журналістам за «хворобу» Піщека, а в підсумку він вийшов, відбігав і забив.

Гол був у стилі «Боруссії», коли при відборі м'яча всі намагаються бігти вперед, а не зупинятися, як у нас. От тільки дай йому ще п'ять разів так пробити, він не проб'є, тому що в тому моменті він м'яч просто «відправляв» у ворота.

Чому вважаю, що перший тайм не вийшов у нашої команди? Всі більше налаштовані були на боротьбу, ніж на гру в цілому. Виходили всі заведені, щоб не програти боротьбу. Хоча якби програли боротьбу, програли б і гру.

Третій гол у нас вийшов як випадковий, а по суті унікальний. Зазвичай пас у штрафний на голову не дають, тому що головою чіплятися ніхто ще не навчився. Андрій здорово скинув м'яч, а Зозуля просто «закінчив» поляків у першому таймі. Саме третій гол став вирішальним для мене.

На другий тайм уже Іванович заспокоїв хлопців. І знову ж парадокс - грали у другому таймі краще, а рахунок 0:0. У нашої збірної просто купа моментів була, причому таких моментів, які я називаю «моменти Адріано», коли з метра не забиваєш, а здалеку залітає.

Так що уболівальникам треба подумати, що їм подобається, але як на мене краще дивитися другий тайм, ніж перший, а для тренера навпаки - перший краще.

15 Металіст 1925 Металіст 1925 25 19
    16 Минай Минай 26 19