01:00, 13 Жов 2013

Поляки про матч з Україною: Господарі організовували провокації та знущання

У польському інтернеті описують враження від нещодавнього поєдинку.

"Кадра" програла з рахунком 1-0 і не поїде на Чемпіонат Світу до Бразилії.

Кубок світу пройде вже наступного року, але збірної Польщі там не буде. Після драматичної зустрічі з Україною Польща втратила навіть математичні шанси поїхати у Бразилію.

Ця гра мала бути реваншем для "Кадри" - повернулися Маріуш Левандовскі та Гжегож Войтковяк, а це вже неабияке посилення! І вже з перших хвилин стало ясно, що війна буде кривава і жорстока. Про що й говорити, якщо на третій хвилині шведський суддя показав першу жовту картку. І битва тривала до самого кінця.

Але гості їдуть додому, спіймавши облизня. У польському інтернет-виданні iGol фігурує така думка: «Наші не здалися! Незважаючи на численні провокації, вони відповідали на знущання східного сусіда. "Біло-червоні" протрималися першу чверть гри, надалі гравці збірної України дуже часто бували у штрафному майданчику Польщі. Важко забити гол, коли у штрафній суперника сім захисників».

Звичайно, у польської збірної була можливість показати кращу гру: Левандовські спробував здійснити технічний удар по воротам України - але м'яч полетів занадто високо, і можливість була втрачена. Ще кращий шанс був у Вальдемара, який завдав певні проблеми П'ятову. Але Андрій зіграв професійно, і поляки знову не змогли відкрити рахунок.

Після перерви поляки почали з більш піднесеним духом, але не набагато кращим результатом. Гравцям у червоно-білих майках не вистачало точності. Після голу в ворота польської збірної українці повністю почали домінувати на полі. Так, поляки все ж намагались створити моменти - чого вартий один момент Роббі Левандовські! Але знову невдало.

Публікуємо ще одну цитату зі статті інтернет-видання iGol: «Вибачте. Двері на чемпіонат світу в Бразилії зачинено. Польща програє 1-0 Українцям. Вболівальники вірили знову і знову, щоб у котрий раз розчаруватись.

Доки ж ми будемо співати, що нічого не сталося?! Поставте собі лише одне питання: чи справді нічого не сталось? В нас є неповний рік, щоб з новими силами знову почати шлях до чемпіонату Європи».

15 Металіст 1925 Металіст 1925 25 19
    16 Минай Минай 26 19