НОВИНИ
00:03, 13 Лист 2016

ЧС-2018. Україна мінімально перемогла Фінляндію та вийшла на 2 місце в групі

Ще до початку поєдинків суботи збірна України могла за певних умов очолити свій секстет. Проте Хорватія розібралася з Ісландією, тому про перше місце в цьому році довелося забути. З фінами "синь-жовті" ще ніколи не грали. Головний тренер збірної України не став експериментувати зі складом, випустивши тих же виконавців, що і проти Косово. У старті виявилися 7 гравців "Шахтаря", 1 гравець "Динамо" і три легіонери - Коноплянка з "Шальке", Зінченко з ПСВ та Кравець з "Гранади".

Старт поєдинку був повністю за українцями, фіни в основному захищалися та намагалися несміливо вибігати у контратаки. Вже на 8-й хвилині матчу Арте Кравець міг забивати, форвард головою замкнув подачу з флангу, але влучив у стійку. Надалі українці намагалися грати через правий фланг. Декілька чудових передач пройшло на Бутка, той прострілював, але захисники фінів грали надійно. Все ж оборонні редути гостей не витримали на 25-й хвилині. Євген Коноплянка у найкращих традиціях прорвався по лівому флангу та ефектно "шведою" викрутив м'яч на дальню стійку, Кравцю залишалося підставити ногу.

На початку другого тайму картина подій на полі особливо не змінилася, проте з часом фіни дедалі частіше загрожували воротам Андрія Пятова. Українська збірна великими силами відійшла в оборону та грала на контратаках. Фіни мали декілкьа чудових нагод, але колективними зусиллями українці нівелювали загрозу. У підсумку непроста перемога, яка виводить нашу збірну на другу сходинку.

Україна - Фінляндія 1:0

Гол: Кравець, 25.

Україна: Пятов - Бутко, Кучер, Ракицький, Соболь - Степаненко - Ярмоленко, Зінченко (Ротань, 67), Коваленко (Шахов, 89), Коноплянка (Циганков, 83) - Кравець

Фінляндія: Градецький - Арківуо, Вяльсянен (Саксела, 83), Араюурі, Тойвіо, Райтала - Ринг (Маркканен, 46), Маттіла, Хальсті (Лам, 63), Лод - Пуккі

КАДР ДНЯ

Донецький "Шахтар" в напруженому поєдинку здолав "Феєнорд" в Лізі чемпіонів з рахунком 2:1. Повідомляє сайт Футбол Україна.