НОВИНИ
00:00, 04 Кві 2013

Сьогодні україхнські юніори можуть отримати в суперники збірну Росії

У четвер, 4 квітня, о 15:30 за київським часом відбудеться жеребкування фінальної стадії ЧЄ серед юнацьких збірних, складених з гравців до 17 років. Церемонія жеребкування буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному сайті УЕФА.

Крім збірної України, яка посіла перше місце в групі 4 еліт-раунду кваліфікації, до фінальної частини першості континенту потрапили команди Словаччини (господар турніру), Хорватії (переможець групи 1), Австрії (група 2), Швеції (група 3), Швейцарія (група 5), Росія (група 6), Італія (група 7).

Відзначимо, що жоден з учасників ЧЄ-2012 в Словенії не пробився у фінальну стадію. Чинний чемпіон Європи - збірна Нідерландів, яка обіграла збірну Німеччини в двох останніх фіналах, цього разу поступилася путівкою Італії.

А хорвати випередили у своїй групі двох інших колишніх переможців - збірні Франції та Іспанії. Росія, Англія і Португалія набрали по шість очок, але росіяни виявилися першими за додатковими критеріями. Також у фінальну стадію вийшли чемпіон Європи-2002 Швейцарія та Австрія, яка не виступала на цьому рівні дев'ять років.

Жеребкування проведе голова Комітету УЄФА з дитячо-юнацького та аматорського футболу Джим Бойс разом з послами турніру Любомиром Моравчиком і Віктором Печовскі. Збірна Словаччини потрапила в групу А під першим номером.

Інші сім команд посіяні не будуть. Папірці з їх назвами просто дістануть по черзі з чаші і розподілять по групах в наступному порядку: B1, A2, B2, A3, B3, A4 і B4. Матчі групи А пройдуть в Жиліні і Дубниці-над-Вагом, групи В - у Нітрі і Злате-Моравце.

Матчі групового етапу будуть зіграні 5, 8 та 11 травня. По дві кращі команди з групу потраплять до півфіналу, а зустрічі цієї стадії пройдуть 14 травня в Жиліні. Там же три дні потому відбудеться і вирішальний поєдинок.

Шість команд, що зайняли в групах перші три місця, будуть представляти Європу на чемпіонаті світу серед юнаків до 17 років, який пройде в ОАЕ з 17 жовтня по 8 листопада.

КАДР ДНЯ

Вчора збірна України дала бій нідерландцям, але поступилась. Повідомляє сайт Футбол Україна.

15 Металіст 1925 Металіст 1925 25 19
    16 Минай Минай 26 19