НОВИНИ
22:00, 22 Січ 2013

Україна виграла групу і зустрінеться із сусідами

22 січня у третьому матчі групового турніру Кубку Співдружності молодіжна збірна України U-21 здобула впевнену перемогу над Туркменістаном з рахунком 5:0 і у чвертьфіналі гратиме зі збірною Молдови

Українська збірна вирішила усі питання щодо переможця матчу ще у першій половині зустрічі. Протягом півгодини гри нападаючий донецького «Металургу» Віталій Іванко оформив дубль. Півзахисник київського «Арсеналу» Олександр Філіппов забив Туркменістану третій м’яч перед свистком на перерву.

У другому таймі українці продовжили тиск на ворота суперників і швидко досягли успіху. Форвард київської «Оболоні» Юрій Яковенко засмутив голкіпера туркменської збірної на 52-й хвилині, додавши до власного гольового активу ще й влучний удар за сім хвилин до завершення поєдинку.

Таким чином, молодіжна збірна України, набравши дев’ять очок у трьох матчах і не пропустивши жодного м'яча, виграла групу "С", вийшла до чвертьфіналу.

В першому раунді плей-офф турніру наша команда зіграє 23 січня зі збірною Молдови. Початок матчу запланований на 14:30 за київським часом.

Переможець пари Україна − Молдова у півфінальній стадії зустрінеться з кращою командою пари Таджикістан − Литва.

Україна 5:0 Туркменістан

Україна: Гальчук (к), Акубардія, Іашвілі, Приндета (Рижук 46), Озарків (Трубочкін, 46), Банада (Нойок, 72), Мякушко (Тащи, 46), Месхія (Бабенко, 72), Полярус (Калитвинцев, 84), Філіппов, Іванко (Яковенко, 46)

Голи: Іванко (20, 29), Філіппов (43), Яковенко (52, 83)

”Зоря” ”дивиться” екс-голкіпера ”Карпат”

КАДР ДНЯ

Вчора збірна України дала бій нідерландцям, але поступилась. Повідомляє сайт Футбол Україна.

ТРИБУНА

Фланговий півзахисник "Ференцвароша" Олександр Зубков відзначився двома забитими голами в матчі чемпіонату Угорщини. Повідомляє сайт Футбол Україна.

14 Інгулець Інгулець 17 13
    15 Минай Минай 18 10