НОВИНИ
12:23, 08 Січ 2011

Суркіс про те як працює селекція в "Динамо"


  
surkis1viasvi.jpg (22.72 Kb)Морозним зимовим днем президент "Динамо" Ігор Суркіс став гостем популярного спортивного інтернет-ресурсу Sport.ua та розповів про болючі питання "Динамо".

- Юрій Сьомін знову очолив "Динамо". Які завдання поставлені перед російським фахівцем?
- Хто б не очолював "Динамо", завдання перед командою стоять максимальні. Ми повинні боротися в чемпіонаті в кожній грі за перемогу, а яке в підсумку місце займемо, дізнаємося після закінчення турніру. Ми повинні боротися в Лізі Європи! Віддавати всі сили, як це було в грі з БАТЕ. Перед Сьоміним стоїть завдання - перемагати в усіх турнірах, в яких ми беремо участь!

- У команді зараз прогресує багато молодих гравців. З чим пов'язуєте той факт, що в "Динамо" почали більше довіряти молоді?
- Один фахівець, ще до запрошення Газзаєва, сказав мені: "Треба втратити рік, але запросити всіх талановитих гравців, які є в" Динамо ", посилити їх досвідченими легіонерами і тоді з'явиться команда, здатна вирішувати серйозні завдання". Ми запросили Газзаєва. Я б не став огульно його критикувати, як у нас часто це люблять робити. Він також рухався по дорозі омолодження складу. Зараз Юрій Павлович бере 32 осіб на перший збір, серед них багато молоді. Парцванія, Рибалка, Зозуля, Гармаш ... Він хоче подивитися кожного в справі. Подивитися і визначитися, на які позиції нам необхідно посилення.

- Президент "Арсеналу" Вадим Рабіновіч сказав, що звернувся до вас по трансферу одного гравця, на що ви дуже здивувалися. Ви б не могли назвати, хто саме цей гравець?
- Вадим Рабіновіч дійсно звертався з питань трансферу кількох основних гравців "Динамо". Я б не хотів називати прізвища цих виконавців. Моє бажання - щоб вони проявили себе на першому зборі і залишилися грати в "Динамо". Якщо це не відбудеться, з Вадимом Рабиновічем ми завжди на зв'язку і домовимося, щоб для прогресу віддати цих гравців у "Арсенал" на правах оренди, або з викупом контракту.

Вадим Рабіновіч серйозно займається своєю командою, її фінансує. Вчора прочитав, що він її "за гривню купив", або "за гривню продав". Це абсолютна неправда. У нього є своя думка і позиція, яку завжди абсолютно чітко висловлював. А людей, які вступають з ним у діалог, маю на увазі президента Прем'єр-ліги Данилова, назву збанкрутілим, який за допомогою футболу хоче завоювати дешеву популярність, ні вкладаючи в нього ні копійки. Хто б не був президентом Прем'єр-ліги, мені ніхто диктувати не буде, в якій телевізійний пул віддавати наші права. На сьогоднішній день ці права належать клубу і тільки клуб буде вирішувати, віддавати їх у пул, чи ні.

Людина, продовжу про Данілова, яка у своїх близьких друзів позичила гроші і протягом двох-трьох років їх віддає, не може очолювати Прем'єр-лігу. Збанкрутіла людина не повинна диктувати умови людям, які вкладають по 60-70 мільйонів доларів на рік у свої клуби. Нехай відремонтує хоч один борцівський зал і займається своєю улюбленою справою. Коли ми його підтримували, він ображав іншу сторону, сьогодні він ображає нас. Він повинен об'єднувати клуби, а не розривати їх.

Однак, не зважаючи на це, ми будемо грати у футбол і намагатися добиватися добрих результатів. Не знаю, чи будуть задані запитання на цю тему, але, прочитавши вчорашнє інтерв'ю Рабіновіча, вважав за потрібне висловити свою думку.

- У Динамо існують проблеми з обороною. Чи будуть придбання на цю позицію в зимовий період?
- Ми достатньо укомплектовані в обороні. У нас є Михалик, Алмейда, Бетао, Юссуф, Парцванія, якого беремо на збір, Попов, Ель Каддурі, Несмачний, Сілва ... Не бачу потреби зміцнювати оборону новими гравцями. Але якщо Юрій Павлович скаже, що ці гравці його не влаштовують, тоді ми купимо інших. Витрачати гроші я не боюся, така вже ця сфера бізнесу.

- Чому ви не захотіли призначити Блохіна тренером "Динамо"?
- Знаєте, я до Блохіна ставлюся з величезною повагою. Схиляюся перед його заслугами перед радянським, українським футболом. Це - людина-легенда! Щодо галасу навколо Буряка та Блохіна, що піднялася в пресі. Мені незрозуміло, як ці два фахівці можуть працювати в одному тандемі, це ж не балет! Вони кожен сам по собі відмінні фахівці. Що стосується Блохіна, то, можливо, прийде час, і ми будемо разом працювати. Що стосується Буряка, то ми разом з ним вже працювали, невдало вийшло ... Після Лобановського не вдається запросити таку людину, яка зможе утримати "Динамо" нагорі. Підняти команду з дна не так складно, як утримувати довгий час на самому верху. Це дуже болюче для мене питання.

- Джуджак може перейти в "Динамо"?
- Не читайте Інтернет. Поясню для величезної маси наших вболівальників, як відбувається ситуація з трансферами. Головний тренер на зборі переглядає гравців, які у нього є. Потім він приїжджає в Київ і каже: мені треба посилення на ту чи іншу позицію. Тоді ми відправляємо цей список селекційній службі, та пропонує свої напрацювання і ми починаємо розглядати конкретні кандидатури. Часом дивуєшся, як з'являються у ЗМІ прізвища тих футболістів, з якими я навіть не спілкувався.

- Просив вас Юрій Сьомін повернути в "Динамо" Алієва?
- 15 лютого "Локомотив" повинен внести другий платіж за Алієва. Так, Сьомін говорив, що хоче повернути Алієва, але без фанатизму. Не можна ж Алієва тягати з клубу в клуб з собою за руку. Якщо "Локомотив" не проплатить до кінця лютого, Алієв автоматично стає гравцем київського "Динамо".

- Як ви ставитеся до висловлювань Ольги Смородське про Артема Мілевського?
- Ви знаєте, Ольга Смородська, напевно, дала дуже емоційне інтерв'ю. Мілевський нічого поганого не зробив президенту "Локомотива". Смородська мені телефонувала і сказала, що не буде купувати Мілевського. Я так і не зрозумів, навіщо вона мені дзвонила, адже перед цим навіть не було пропозиції. Наумов цікавився Мілевським, ми назвали йому трансферну ціну, він сказав, що подумає. Алієва ми також не хотіли продавати, але нас життя змусило. Я розумів, що Газзаєв і Алієв разом не уживуться, тому ми вирішили його продати, щоб не загубити хлопця футбольну кар'єру.

- Ігоре Михайловичу, чи підтримуєте ви стосунки з Ахметовим?
- Я з Ахметовим підтримую прекрасні стосунки. У нас особистого ніколи нічого не було і, сподіваюся, бути не може. Наше протистояння - тільки у футболі. Рінат Леонідович зробив дуже багато для українського футболу. Склав конкуренцію київському "Динамо". А зараз складається ситуація, що "Динамо" складає конкуренцію "Шахтарю". Але це нормально. Це нормальна ротація, це футбол. Головне, щоб боротьба була чесною.

- Ви, напевно, знаєте, що пограбували Парамона. Невже клуб не допоможе йому вставити зуби, на які, за його словами, він збирав п'ять років?
- Парамона я вчора бачив на Байковому кладовищі, біля могили Лобановського, в жахливому стані. Я був приголомшений. У понеділок він буде у мене, ми йому допоможемо.

- Правда, що "Динамо" цікавиться Марко Девічем?
- Ми Девічем не цікавилися. А в те, що пишуть в Інтернеті, я не вірю. Якщо нашому тренеру знадобиться Девіч - будемо розмовляти.

- Чи варто перед відділом по роботі з уболівальниками завдання, щоб на кожен матч "Динамо" приходив повний стадіон? Адже коли приходить по 3-5 тисяч, мені особисто просто соромно.
- Згоден з вами, дякую за гарне питання. Ми працюємо з уболівальниками. У нас найближчим часом буде акція, будемо їздити по школам, дитячим будинкам, але, перш за все, ми повинні навести порядок на стадіонах. Я згоден з президентом Федерації, який висловлювався про вболівальників. Ми повинні навести порядок, викоренити ці матюки-кричалки. Фаєра? Гаразд, один запалили - ми заплатимо! Але мат ... Мені здається, що це неправильно. У нас була хороша практика - проводити відкриті тренування. Зараз Юрій Павлович прийшов - ми відновимо їх. Нехай уболівальник краще приїде на тренування і особисто висловить претензії футболістові, один на один, але не матом на стадіоні. Будемо намагатися заповнювати стадіон хорошою грою!

- Вам не очевидно, що за величезну кількість промахів селекційна служба вимагає серйозної реформи і великих кадрових змін?
- Це болюче питання для мене. В черговий раз хотілося б не гудіти і говорити, що все так погано. Є футболісти, які команду підсилили, а є, які не підійшли. Наші придбання - Вукоєвич, Коваль, Ярмоленко, Єременко, Мілевський, Алієв, Бетао, Ель Каддурі, Михалик ... Це все селекція, робота нашої служби! Те, що я розжену селекцію - не факт, що буде краще. Ми весь час впроваджуємо нових селекціонерів в нашу структуру. У "Шахтарі", наприклад, працюють чітко за напрямком - бразильці. Шістьох купили, четверо заграли - вже добре.

- Чому в "Динамо" не приживається елемент трансферної політики як "оренда з правом викупу"? Адже чи не єдиний такий трансфер (Єрьоменко) дав стовідсотковий позитивний результат!
- З Єрьоменко було трохи не так, по ньому був контракт - оренда з обов'язковим правом викупу. Просто у нас був відкладений платіж на час оренди. Ми викупили Єрьоменко, тому що він зіграв певну кількість ігор, яку він, до речі, провів чи не в перший місяць. Не всі готові віддавати у "Динамо" гравців в оренду.

- Який бюджет у "Динамо"?
- У цьому році бюджет нашого клубу складає близько 65 мільйонів доларів.

- Чим обумовлена ставка на екс-гравців "Динамо", а нині молодих і початківців тренерів - Сергія Реброва, Андрія Гусіна, Олександра Хацкевича, Валентина Белькевича?
- Хочеться дати перспективу людям. Розуміти, що гравці, які нещодавно грали, знають сучасний футбол. Може з них виростуть хороші тренери. Той же Ребров, Гусін грали на найвищому рівні. Белькевич дуже розумний футболіст, таких нам не вистачає сьогодні.

- Учора стартував Кубок Азії, чи будуть там працювати селекціонери "Динамо"?
- Так, чотири селекціонера "Динамо" виїхали на ігри Кубка Азії.

- Таким гравцям, як Бангура і Діакате, змогли знайти гідну заміну?
- Діакате до літа в оренді в "Ліоні". Я вважаю, він дуже хороший футболіст, але весь час отримував травми. Бангура в нападі своєї команди Газзаєв не бачив.

- Несмачний, Шовковський, Шевченко - майбутні тренери "Динамо"?
- Мені складно відповісти на це питання. Дуже багато чого буде залежати від їхнього бажання!

- Чи вважаєте ви об'єднання чемпіонатів України та Росії перспективним і прогресивним?
- Якщо я скажу, що це прогресивне рішення, мене звинуватять у всіх смертних гріхах. У нас є вищі керівники - нехай вони вирішують. Особисто я хотів би, щоб до нас приїжджали "Локомотив", "Спартак", "Зеніт", ЦСКА ... Що це за матчі будуть - чемпіонат, кубок або товариські ігри - все одно.

- Серед фанів "Динамо" виникла дискусія, чи потрібно вболівати за "Шахтар" в єврокубках. Що скажете з цього приводу?
- Ви знаєте, ми ще не доросли до того рівня футболу, як в Іспанії, коли, наприклад, приїжджаєш в Мадрид, і нас вболівальники "Атлетіко" просять обіграти "Реал". Я вважаю, що в єврокубках ми повинні вболівати за всі наші команди, а в чемпіонаті - з подвійною енергією за "Динамо"!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
”Динамо” силою бере легіонера, котрий не хоче грати в Україні
”Металіст 1925” зробив офіційну пропозицію Девічу

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Мітки: Ігор Суркіс, Динамо

Подiлитись посиланням:
Новини по темі:
 • 20.07.18 Експерт: Легіонер "Динамо" заслабкий для Ліги чемпіонів
 • 20.07.18 "Динамо" відпустило трьох гравців, Мілевський шукає новий клуб
 • 20.07.18 Офіційно. Три гравці "Динамо" перейшли в "Зорю"
 • 20.07.18 "Динамо" підсилилось двома талантами
 • НОВИНИ

  НОВИНИ КЛУБІВ

  РЕКЛАМА


  КАДР ДНЯ  Вчора збірна України впевнено перемогла збірну Албанії в товариській грі. Повідомляє сайт Футбол Україна.  РЕКЛАМА
  Партнери

  РЕЗУЛЬТАТИ
  {golovna}{golovna2}{golovna3} УПЛ , Матчі 1 туру      
  Час
  Канал
  Господарі Рах. Гості
  22.07
  Зоря
  ?:?
  Маріуполь
  22.07
  Карпати
  ?:?
  Олександрія
  22.07
  Арсенал-Київ
  ?:?
  Львів
  23.07
  Чорноморець
  ?:?
  Олімпік
  25.07
  Динамо
  ?:?
  Ворскла
  25.07
  Десна
  ?:?
  Шахтар

  Перша ліга , Матчі 1 туру      
  Час
  Канал
  Господарі Рах. Гості
  20.07
  Прикарпаття
  ?:?
  Балкани
  21.07
  Гірник-Спорт
  ?:?
  Суми
  21.07
  Колос
  ?:?
  Кобра
  21.07
  Рух
  ?:?
  Дніпро-1
  21.07
  Миколаїв
  ?:?
  Оболонь-Бровар
  21.07
  Інгулець
  ?:?
  Авангард
  22.07
  Металіст 1925
  ?:?
  Агробізнес
  22.07
  Зірка
  ?:?
  Волинь

  ТРИБУНА

  Донецький "Шахтар" відтепер здійснюватиме будь-які перельоти власним літаком.  ТАБЛИЦЯ
  УПЛ
  Команда І О
  1 Львів Львів 0 0
  2 Олександрія Олександрія 0 0
  3 Олімпік Олімпік 0 0
  4 Десна Десна 0 0
  5 Арсенал-Київ Арсенал-Київ 0 0
  6 Зоря Зоря 0 0
  7 Маріуполь Маріуполь 0 0
  8 Карпати Карпати 0 0
  9 Шахтар Шахтар 0 0
  10 Ворскла Ворскла 0 0
  11 Чорноморець Чорноморець 0 0
  12 Динамо Динамо 0 0

  Перша ліга
  Команда І О
  1 Прикарпаття Прикарпаття 0 0
  2 Балкани Балкани 0 0
  3 Колос Колос 0 0
  4 Дніпро-1 Дніпро-1 0 0
  5 Агробізнес Агробізнес 0 0
  6 Кобра Кобра 0 0
  7 Металіст 1925 Металіст 1925 0 0
  8 Інгулець Інгулець 0 0
  9 Рух Рух 0 0
  10 Суми Суми 0 0
  11 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0 0
  12 Зірка Зірка 0 0
  13 Миколаїв Миколаїв 0 0
  14 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0 0
  15 Авангард Авангард 0 0
  16 Волинь Волинь 0 0

  ІНШІ НОВИНИ
  ВХІД
  Зареєструватися
  Вхід


  bigmir)net TOP 100