08:40, 17 Лют 2018

"Динамо" підносить Україну, новий капітан "Карпат"

Пропонуємо вашій увазі дайджест найголовніших новин минулої доби. Повідомляє сайт Футбол Україна.

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич оцінив гру своєї команди в матчі з грецьким АЕКом.

На думку наставника киян, зіграно лише перший тайм в протистоянні, а тому зарано підводити якісь підсумки.

"Ми і не виграли, і не програли. Ми зіграли тільки перший тайм. Нам вдалося забити на чужому полі. Не вдалося довести гру до перемоги. У тих контратаках, що у нас були, потрібно було діяти сміливіше. У другому таймі ми вже більше позиційно оборонялися і в принципі відпрацювали надійно. Момент з пропущеним м'ячем потрібно буде переглянути. Володіння м'ячем було більше у команди суперника, але по руху в першій офіційній грі ми витримали. Повинні додавати з кожним матчем.", - сказав білоруський тренер після гри.

***

Початок євро-кубкової весни дозволив Україні наростити свій відрив від переслідувачів в рейтингу коефіцієнтів УЕФА.

Україна посідає 8-у сходинку з показником 40,333.

Нічия київського "Динамо" з грецьким АЕКом( 1:1) принесла нашій країні 0,2 бали до загальної таблиці і дозволило на ті ж таки дві десятих відірватися від бельгійців, які вже не мають своїх представників в Єврокубках.

***

Колишній півзахисник київського "Динамо" і збірної України Олександр Алієв буде виступати за аматорів.

33-річний футболіст був заявлений за команду "Стара Боярка" з Київської області і візьме участь в меморіальному турнірі Олександра Щанова.

***

Львівські "Карпати" отримали нового капітана команда.

Для цього були проведені вибори серед всіх гравців команди, на яких перемогу здобув Артем Федецький.

***

Український півзахисник леверкузеньського "Байера" Владлен Юрченко найімовірніше влітку покине команду.

Юрченка не влаштовує ситуація з ігровою практикою в команді Херрліха, однак він хотів би залишитись в Німеччині.

Контракт Юрченка з "фармацевтами" закінчується влітку цього року і схоже на те, що німці не планують продовжувати співпраці з українцем, а тому він може піти на правах вільного агента.

***

Український захисник Андрій Пилявський розірвав контракт з казанським "Рубіном".

29-річний екс-гравець луганської "Зорі" підписав з росіянами контракт в 2016 році, однак провів за новий клуб всього 3 матчі після цього перейшов в оренду в "Ворсклу", а згодом "Зорю".

***

Влітку донецький "Шахтар" може покинути ще один бразилець.

За інформацією бразильських ЗМІ, хавбек Велінгтон Нем, що останнім часом грав в оренді в "Сан Паулу" не повернеться в "Шахтар", оскільки між клубами існує домовленість , що гравець залишиться в складі "триколірних", хоча строк його оренди закінчився ще в 2017 році. Тоді Нем отримав серйозну травму і не повернувся в Україну.

Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.

15 Металіст 1925 Металіст 1925 27 22
    16 Минай Минай 27 19