НОВИНИ
06:30, 01 Бер 2017

Мораєс покидає "Динамо", а Рудько поїде до збірної


  
До вашої уваги найцікавіші новини українського футболу за останню добу.

Повідомляє сайт Футбол Україна.

Бойовики заблокували розподільний центр на "Донбас Арені" та інші пункти видачі гуманітарного штабу Ріната Ахметова на тимчасово непідконтрольній Україні території.

6091_vqudbvvf6dc.jpg (36. Kb)

Приміщення, інвентар і вся гуманітарна допомога штабу заблоковані, а волонтери штабу не мають до них доступу.

Згодом бойовики підтвердили цю інформацію.

Матчі 22-го туру УПЛ "Дніпро" - "Карпати", "Динамо" - "Чорноморець" і "Шахтар" - "Олімпік" відбудуться в п'ятницю 17 березня.

1122_311709_1.jpg (37.95 Kb)

Перенесення буде здійснений в інтересах збірної України на прохання тренерського штабу.

Якщо календар туру буде схвалений, на наступний день після цих матчів збірна України вирушить на збір до Австрії для підготовки до матчу відбору ЧС-2018 Хорватія - Україна.

Нападник "Динамо" Жуніор Мораєс продовжить кар'єру в "Тяньцзинь Цюаньцзянь".

0318_large.jpg (24.69 Kb)

29-річний форвард виступатиме у китайській команді на правах оренди, інформує офіційнйи сайт "Динамо".

Угода Жуніора Мораєса з "Тяньцзинь Цюаньцзянь" розрахована до закінчення сезону 2016/17.

Китайці виклали за оренду форварда 2,1 мільйони євро.

Український півзахисник Юрій Габовда підписав контракт з винниківським "Рухом".

8761_311709_1.jpg (17.12 Kb)

Гравець відомий за виступами за львівські "Карпати", "Кривбас", "Таврію" і мінське "Динамо".

За інформацією Football.ua. Воротар київського "Динамо" Артур Рудько отримає виклик у збірну України.

8858_large.jpg (26.28 Kb)

Рудько поїде з командою на збір перед матчем кваліфікації ЧС-2018 Хорватією.

Нагадаємо, що матч Хорватія - Україна відбудеться 24 березня.

Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Бразильці махнули рукою на оборонця ”Динамо”
Скрипник може очолити загребське ”Динамо”

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Мітки: мораєс, динамо, трансфери, Рух, перша ліга, збірна України, упл, Артур Рудько

Подiлитись посиланням:




Новини по темі:
  • 18.09.20 Беніто хоче піти з "Динамо" у чемпіонат Англії
  • 18.09.20 "Лех" негайно відпускає Костевича в "Динамо"
  • 18.09.20 "Дніпро-1" - "Маріуполь". ОНЛАЙН
  • 18.09.20 "Динамо" відпускає легіонера, хавбек "Шахтаря" потрібен "Ромі"




  • НОВИНИ

    НОВИНИ КЛУБІВ

    РЕКЛАМА


    КАДР ДНЯ

    Команда Руслана Костишина здобула першу перемогу у Європі.



    РЕКЛАМА




    Партнери

    РЕЗУЛЬТАТИ
    Ліга чемпіонів. 3-й кваліфікаційний раунд
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    15.09
    Динамо
    2:0
    АЗ

    Ліга Європи. 2-й кваліфікаційний раунд
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    17.09
    Аріс
    1:2
    Колос

    УПЛ , Матчі 3 туру      
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    19:00
    Дніпро-1
    ?:?
    Маріуполь
    19.09
    Олександрія
    ?:?
    Ворскла
    19.09
    Інгулець
    ?:?
    Десна
    19.09
    Динамо
    ?:?
    Львів
    20.09
    Олімпік
    ?:?
    Минай
    20.09
    Зоря
    ?:?
    Шахтар
    20.09
    Рух
    ?:?
    Колос

    Перша ліга , Матчі 3 туру      
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    20.09
    Кристал
    ?:?
    Полісся
    20.09
    Оболонь
    ?:?
    Чорноморець
    20.09
    Металіст 1925
    ?:?
    Агробізнес
    21.09
    Гірник-Спорт
    ?:?
    Кремінь
    21.09
    Волинь
    ?:?
    Нива Т
    21.09
    Авангард
    ?:?
    ВПК-Агро
    21.09
    Верес
    ?:?
    Прикарпаття
    21.09
    Альянс
    ?:?
    Миколаїв

    ТРИБУНА

    Екс-народний депутат України від "Свободи" Ірина Фаріон провела ганському нападнику "Руху" Ернесту урок української. Повідомляє сайт Футбол Україна.



    ТАБЛИЦЯ
    УПЛ
    Команда І О
    1 Ворскла Ворскла 2 6
    2 Динамо Динамо 2 4
    3 Десна Десна 2 4
    4 Олександрія Олександрія 2 3
    5 Шахтар Шахтар 1 3
    6 Колос Колос 2 3
    7 Минай Минай 1 3
    8 Олімпік Олімпік 2 3
    9 Маріуполь Маріуполь 2 3
    10 Дніпро-1 Дніпро-1 2 1
    11 Інгулець Інгулець 2 1
    12 Рух Рух 1 0
    13 Зоря Зоря 2 0
    14 Львів Львів 1 0

    Перша ліга
    Команда І О
    1 Металіст 1925 Металіст 1925 2 4
    2 Кремінь Кремінь 2 4
    3 Чорноморець Чорноморець 2 4
    4 Альянс Альянс 2 4
    5 Оболонь Оболонь 1 3
    6 Агробізнес Агробізнес 1 3
    7 Миколаїв Миколаїв 2 3
    8 Нива Т Нива Т 2 2
    9 Полісся Полісся 1 1
    10 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 1
    11 Верес Верес 1 1
    12 ВПК-Агро ВПК-Агро 2 1
    13 Волинь Волинь 2 1
    14 Авангард Авангард 2 1
    15 Прикарпаття Прикарпаття 1 0
    16 Кристал Кристал 2 0

    ІНШІ НОВИНИ
    ВХІД
    Зареєструватися
    Вхід


    bigmir)net TOP 100