НОВИНИ
01:30, 23 Вер 2017

Іноземний тренер зізнався, чому вирішив прийняти аутсайдера УПЛ


  
dulub-17-09-2017-1.jpeg (21.67 Kb)

Головний тренер одеського "Чорноморця" Олег Дулуб розповів, чому вирішив очолити "моряків". Повідомляє сайт Футбол Україна.

"Перша поїздка до Одеси відбулася в кінці лютого з "Карпатами": місто бачив з вікна автобуса, зовсім його не відчув. Ще й зима - поле без трави, антураж невеселий... Але поспілкувавшись в серпні з керівництвом "Чорноморця", прислухався до єдиного органу, який завжди говорить мені правду - серця. І воно сказало мені, що хоче до Одеси.

Аж надто скучив за футболом. Здавалося б, не тренував якихось три місяці, а всередині вже встиг утворитися вакуум.

Так, у мене був 5-річний контракт із "Карпатами", але навесні на перше місце вийшли сімейні питання - потрібно було приділити увагу дітям. Така я по натурі людина: коли тили відкриті - працювати в повну силу не можу. Що ж стосується згаданого вами електричного стільця, так я його в Одесі не відчув. По-перше, кілька років добре контактував з двома Олександрами - Бабичем і Грановським, стежив за їх роботою. А отримавши пропозицію, збирав додаткову інформацію, дивився записи матчів. І побачив, що команда на старті сезону програвала не тільки в нічийних, але і в виграшних матчах. Тобто, потенціал у колективу є.

Ну а потім між "сидіти на дивані" і "працювати" я завжди вибирав другий варіант. Самі знаєте, тренери міняють команди або взимку, або влітку - в міжсезоння. А у вересні можна приймати тільки "палаючу" пропозицію. Є в цьому, звичайно, якийсь ризик, але ж і адреналіну більше!", - сказав білоруський фахівець.

Відзначимо, що після приходу Дулуба "Чорноморець" зумів набрати 4 очки у двох матчах.

Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Зінченко розчарований власною грою за ”Ман Сіті”
Мораес ненавидить лише одного гравця ”Динамо” (ВІДЕО)

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Мітки: Олег Дулуб, Чорноморець

Подiлитись посиланням:




Новини по темі:
  • 22.07.18 "Зоря" дотиснула "Маріуполь", "Карпати" та "Арсенал" зазнали поразок
  • 22.07.18 "Арсенал-Київ" - "Львів". ОНЛАЙН
  • 22.07.18 "Карпати" - "Олександрія". ОНЛАЙН
  • 22.07.18 "Зоря" - "Маріуполь". ОНЛАЙН




  • НОВИНИ

    НОВИНИ КЛУБІВ

    РЕКЛАМА


    КАДР ДНЯ

    До вашої уваги яскраві кадри з Суперкубку України між "Шахтарем" і "Динамо". Олександр Хацкевич виграв з киянами свій перший трофей. Повідомляє сайт Футбол Україна.



    РЕКЛАМА




    Партнери

    РЕЗУЛЬТАТИ
    {golovna}{golovna2}{golovna3} УПЛ , Матчі 1 туру      
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    22.07
    Зоря
    2:1
    Маріуполь
    22.07
    Карпати
    0:2
    Олександрія
    22.07
    Арсенал-Київ
    0:2
    Львів
    19:00
    Чорноморець
    ?:?
    Олімпік
    25.07
    Динамо
    ?:?
    Ворскла
    25.07
    Десна
    ?:?
    Шахтар

    Перша ліга , Матчі 1 туру      
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    20.07
    Прикарпаття
    0:1
    Балкани
    21.07
    Гірник-Спорт
    1:2
    Суми
    21.07
    Колос
    4:0
    Кобра
    21.07
    Рух
    1:3
    Дніпро-1
    21.07
    Миколаїв
    0:0
    Оболонь-Бровар
    21.07
    Інгулець
    2:4
    Авангард
    22.07
    Зірка
    0:2
    Волинь
    22.07
    Металіст 1925
    2:0
    Агробізнес

    ТРИБУНА

    Донецький "Шахтар" відтепер здійснюватиме будь-які перельоти власним літаком.



    ТАБЛИЦЯ
    УПЛ
    Команда І О
    1 Олександрія Олександрія 1 3
    2 Львів Львів 1 3
    3 Зоря Зоря 1 3
    4 Динамо Динамо 0 0
    5 Чорноморець Чорноморець 0 0
    6 Десна Десна 0 0
    7 Шахтар Шахтар 0 0
    8 Ворскла Ворскла 0 0
    9 Олімпік Олімпік 0 0
    10 Маріуполь Маріуполь 1 0
    11 Арсенал-Київ Арсенал-Київ 1 0
    12 Карпати Карпати 1 0

    Перша ліга
    Команда І О
    1 Колос Колос 1 3
    2 Волинь Волинь 1 3
    3 Дніпро-1 Дніпро-1 1 3
    4 Авангард Авангард 1 3
    5 Металіст 1925 Металіст 1925 1 3
    6 Балкани Балкани 1 3
    7 Суми Суми 1 3
    8 Миколаїв Миколаїв 1 1
    9 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1 1
    10 Прикарпаття Прикарпаття 1 0
    11 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 0
    12 Агробізнес Агробізнес 1 0
    13 Рух Рух 1 0
    14 Інгулець Інгулець 1 0
    15 Зірка Зірка 1 0
    16 Кобра Кобра 1 0

    ІНШІ НОВИНИ
    ВХІД
    Зареєструватися
    Вхід


    bigmir)net TOP 100