20:46, 19 Тра 2013

"Таврія" - "Динамо" 3:2. Годулян дарує Блохіну бронзу

Кримчани перемогли багаторазового чемпіона України через 21 рік, а динамівці таким чином оформили перші у своїй історії бронзові нагороди.

Початок зустрічі приголомшив гостей. «Таврія» заграла у такий футбол, якого від неї мало хто очікував і давно ніхто не бачив. За перші чверть години господарі відкрили рахунок, а могли робити його навіть «великим». Вже на 2-й хвилині Сергій Назаренко влучив у стійку київських воріт.

А ще через такий же проміжок часу він все ж забив, але з пенальті, призначеного за фол Тараса Михалика (він замінив дискваліфікованого Євгена Хачеріді) проти Рубена Гомеса. Пізніше ще Олег Гуменюк не використав вихід сам на сам − Максим Коваль кінчиками пальців перевів м’яч на кутовий.

Потім настав час гостей. За влучаннями у каркас воріт зрівняв рахунок Браун Ідейе, і він же вирівняв цифри на табло. Сталось це після розіграшу кутового і останнього пасу від Мігеля Велозу.

Додамо, що господарі втратили Антона Шиндера незадовго до перерви. Форвард розбив голову у зіткненні з Домагоєм Відою, а у запасі інших нападників Олег Лужний не мав.

Навіть за таких умов «Таврія» зуміла виграти другий тайм, знову розпочавши його приголомшливо. Черговий провал у захисті гостей призвів до виходу Аніса Буссаіді сам на сам. Максим Коваль ціною фолу останньої надії, червоної картки і пенальті перервав прохід тунісця.

Другий у матчі пенальті виконав Махач Гаджиєв і не схибив − 2:1. У меншості тривалий час гості приходили до тями, а потім пропустили втретє. Це вже Марко Не, який несподівано для багатьох зявився в основному складі, використав передачу все того ж Гаджиєва − 3:1.

«Динамо» встигло скоротити відставання завдяки чудовому штрафному удару з 20-ти метрів у виконанні Андрія Ярмоленка. Більшого кримчани супернику не дозволили. А у компенсований час кияни залишились ще й без Сергія Сидорчука.

Але вдев’ятьох команді Олега Блохіна довелось зіграти менше хвилини. Таким чином, кияни втратили шанси наздогнати «Металіст».

УПЛ 2012/13
29 тур

"Таврія" (Сімферополь) - "Динамо" (Київ) 3:2

Голи: Назаренко 4 (пен.), Гаджієв 51 (пен.), Нє 68 - Ідейе 27, Ярмоленко 76

"Таврія": Кахріман, Путраш, Гуменюк, Гомес, Бусаїді, Назаренко, Шиндер (Гаджієв 41), Нє (Мельник 88), Едуардо, Єзерський, Любічіч

"Динамо": Коваль, Аруна (Бойко 50), Віда, Гусєв, Михалик (Дуду 61), Сидорчук, Ідейє, Ярмоленко, Велозу (Мехмеді 59), Селін, Сілва

Попередження: Не 69, Назаренко 72, Кахріман 78, Любічіч 87, Мельник 90 +4 - Велозу 56, Ярмоленко 57, Сидорчук 66, Селін 84

Вилучення: Коваль 48 (фол останньої надії), Сидорчук 90 +5 (повторне попередження)

15 Металіст 1925 Металіст 1925 25 19
    16 Минай Минай 25 16