НОВИНИ
16:06, 29 Лют 2020

"Карпати" програли "Колосу", "Десна" розгромила "Маріуполь"


  
3178_upl.jpg (36.5 Kb)

В суботу продовжились матчі 20 туру УПЛ. Повідомляє сайт Футбол Україна.

Чернігівська "Десна" в рідних стінах не залишила жодних шансів "Маріуполю", відвантаживши гостям 4 голи без відповіді. Дубль на свій рахунок записав новачок "сіверян" Андрій Титовицький.

"Львів", граючи в меншості зумів вирвати домашню нічию в поєдинку з "Маріуполем", а от ковалівський "Колос" розібрався з львівськими "Карптами"

Чемпіонат України
20 тур


"Десна" - "Маріуполь" - 4:0
Голи: Тотовицький, 12, 21, Філіппов, 58 (пен), Калитвинцев, 90+2

"Десна": Паст - Фаворов, Гітченко, Тамм, Мостовий - Арвеладзе - Калитвинцев, Тотовицький (Будківський, 80), Домбровський, Кузик (Картушов, 68) - Філіппов (Конопля, 84)
"Маріуполь": Гальчук - Кирюханцев, Чоботенко, Дава (Муравський, 46), Тищенко (Топалов, 65) - Федорчук, Ігнатенко - Мишньов, Горбунов - Чурко, Фомін (Кулаков, 76)

Попередження: Чоботенко, Дава, Ігнатенко, Муравський

"Львів" - "Олександрія" - 1:1
Голи: Альваро, 87 - Мищенко, 10

"Львів": Сарнавський - Гончар, Борзенко, Братков, Бопесу - Приймак (Жонатан, 83), Сабіно - Богунов (Велвес, 58), Альваро, Татарков - Ренан (Яковеллі, 72)

"Олександрія": Білик - Мірошниченко, Дубра, Шендрик, Вантух- Банада (Грицук, 90), Запорожан (Гордієнко, 71), Гречишкін - Лучкевич, Сітало, Мишенко (Третьяков, 58)

Попередження: Татарков, Бопесу, Сабіно - Мишенко, Шендрик
Вилучення: Татарков, 54 (друга жовта картка)

"Колос" - "Карпати"- 2:1
Голи: Ільїн, 11, Петров, 42 - Козак, 79

"Колос": Євген Волинець, Євген Єфремов, Віталій Гавриш, Кирило Петров, Владислав Ємець, Андрій Богданов (Євген Задоя, 80), Павло Оріховський, Євген Смирний, Олег Ільїн, Євген Морозко (Арні Вільхамссон, 68), Aлександр Бондаренко (Олег Кожушко, 80)

"Карпати": Олег Кудрик, Роман Слива (Артем Козак, 46), Тім Халл, Андро Гіоргадзе, Марвін Мартінс, Дмитро Кльоц, Єгор Назарин, Геннадій Пасіч, Ростислав Лях, Остап Притула, Олександру Бойчук (Кирил Кириленка, 74)

Попередження  Владислав Ємець (25), Євген Смирний (84) - Олександру Бойчук (45), Андро Гиоргадзе (47), Геннадій Пасіч (65), Остап Притула (77), Єгор Назарин (93)

Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Знайшов помилку? Виділи її та натисни CTRL+Enter. Система Orphus


Мітки: упл, Десна, Маріуполь, Львів, Олександрія

Подiлитись посиланням:




Новини по темі:
  • 26.05.20 Франков: У справі відновлення УПЛ повний безлад
  • 25.05.20 Поворознюк: Ахметов мені ближчий за Суркіса
  • 25.05.20 Капітан "Динамо": Що робити, коли якийсь футболіст захворіє?
  • 24.05.20 Шевченко сказав, як повернути вболівальників на українські стадіони




  • НОВИНИ

    НОВИНИ КЛУБІВ

    РЕКЛАМА


    КАДР ДНЯ


    РЕКЛАМА




    Партнери

    РЕЗУЛЬТАТИ
    Кубок України. 1/4 фіналу
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    11.03
    Минай
    7:6
    Інгулець
    11.03
    Альянс
    2:4
    Маріуполь
    11.03
    Динамо
    1:0
    Олександрія
    12.03
    Десна
    0:1
    Ворскла

    УПЛ , Матчі 23 туру      
    Час
    Канал
    Господарі Рах. Гості
    14.03
    Львів
    1:1
    Карпати
    14.03
    Дніпро-1
    2:0
    Маріуполь
    14.03
    Олександрія
    4:2
    Колос
    15.03
    Зоря
    1:0
    Шахтар
    15.03
    Динамо
    1:1
    Десна
    15.03
    Олімпік
    1:1
    Ворскла

    ТРИБУНА

    Екс-народний депутат України від "Свободи" Ірина Фаріон провела ганському нападнику "Руху" Ернесту урок української. Повідомляє сайт Футбол Україна.



    ТАБЛИЦЯ
    УПЛ
    Команда І О
    1 Шахтар Шахтар 23 59
    2 Динамо Динамо 23 46
    3 Зоря Зоря 23 46
    4 Десна Десна 23 43
    5 Олександрія Олександрія 23 40
    6 Дніпро-1 Дніпро-1 23 28
    7 Колос Колос 23 26
    8 Маріуполь Маріуполь 23 25
    9 Львів Львів 23 21
    10 Ворскла Ворскла 23 21
    11 Олімпік Олімпік 23 19
    12 Карпати Карпати 23 14

    Перша ліга
    Команда І О
    1 Рух Рух 19 39
    2 Волинь Волинь 19 38
    3 Інгулець Інгулець 19 37
    4 Агробізнес Агробізнес 19 37
    5 Минай Минай 19 37
    6 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 19 37
    7 Металіст 1925 Металіст 1925 19 35
    8 Авангард Авангард 19 33
    9 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 19 27
    10 Чорноморець Чорноморець 19 22
    11 Прикарпаття Прикарпаття 19 20
    12 Миколаїв Миколаїв 19 18
    13 Кремінь Кремінь 19 16
    14 Балкани Балкани 19 14
    15 Металург З Металург З 19 11
    16 Черкащина Черкащина 19 6

    ІНШІ НОВИНИ
    ВХІД
    Зареєструватися
    Вхід


    bigmir)net TOP 100