23:27, 30 Чер 2013

Луческу: У таких матчах хотілося б побачити інших футболістів

На прес-конференції наставник «гірників» підсумував дії своєї команди в матчі зі «Спартаком» (0:0 - "Футбол Україна") і відповів на питання журналістів.

- Хороший тренувальний поєдинок. Звичайно, ми були б веселіші зараз, якби виграли його. Могли спокійно перемогти, оскільки три-чотири рази виходили один на один з воротарем.

Звичайно, жодна команда ще не готова повністю, особливо у функціональному плані. Але для того і проводяться ці матчі, щоб поліпшити стан команди. Для нас дуже важливо, щоб до складу увійшли молоді талановиті бразильці Веллінгтон і Фред. Вони поки не до кінця розуміють нашу організацію гри в атаці.

Хоча хотілося б відзначити Веллінгтона, який виходив один на один з воротарем. Напевно, не вистачило потужності. У період підготовки, на тлі навантажень важко зробити ривок на 40 метрів, а потім ще й виконати точний удар.

Звичайно, в таких матчах хотілося б побачити і інших футболістів: і Тейшейру, який відсутній, і Фернандо, що бере участь зараз у Кубку конфедерацій. І, звичайно, Ілсіньо, який не грає вже дуже тривалий період, а також Едуардо.

Можливо, це відбудеться в наступних матчах, щоб ми повністю зрозуміли потенціал нашої команди перед початком чемпіонату. Грали проти організованого і дуже агресивного колективу. Цього ми і чекали. Тепер чекаю поєдинок у відповідь, щоб оцінити і інші речі, які мене цікавлять.

У цей період незвично проводити такі матчі. Суперники дуже амбітні. Кожна зустріч - це іспит для наших гравців. Моє завдання - використовувати всіх футболістів, щоб у мене максимально склалася думка про кожного з них перед початком чемпіонату. Але в цілому непогано оцінюю і гру, і всіх виконавців, які перебували на полі.

- Містер, сьогодні Тайсон грав на позиції опорного півзахисника. Яке він залишив у вас враження в цьому амплуа?

- Він спочатку вийшов на позицію Фернандіньо. Сьогодні інших варіантів не було. Є, звичайно, Тейшейра і Фернандо, який поки не з нами. Але в цьому матчі ми пробували Тайсона. Ми довірили йому цю позицію, щоб він відчув велику відповідальність.

Відчув, що означає грати в середині поля, де треба набагато більше руху, відбору м'яча, а не тільки участі в атакуючих діях. Так я намагаюся дати футболістам можливість спробувати себе в нових амплуа. Тайсон досить добре впорався з усіма завданнями, які ми поставили перед ним.

Запитував у мене в перерві, чи задоволений я, як він показує себе. У другому таймі Тайсон став діяти на позиції, де у нас грав Мхітарян. Він дуже обдарований футболіст, і я хочу, щоб він на всіх позиціях діяв. Я відчув, що у нього є всі якості для того, щоб грати набагато краще, ніж сьогодні.

15 Металіст 1925 Металіст 1925 21 16
    16 Минай Минай 20 13