НОВИНИ
07:50, 07 Вер 2016

Українець переходить в нідерландський клуб, Коноплянці закривають дорогу в збірну

Вашій увазі пропонується огляд найцікавіших новин минулої доби.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився враження після свого першого офіційного матчу в ролі наставника "синьо-жовтих".

"Мій дебют? Це не головне. Дякую хлопцям за самовіддачу. Сьогодні відчували, що ми єдина команда. Пенальті? Таке буває. Не знаю такого футболіста, що реалізував усі пенальті за кар'єру. Грою я задоволений повністю, а результатом ні. Дякую вболівальникам, ми їх чули. Радий, що в нас є такі фанати. Слава Україні!

Чому до одинадцятиметрової позначки підійшов Коноплянка? Це моє рішення. Ще перед матчем я призначив Женю пенальтистом, адже в клубі він теж виконував цю роль.

Грали низом, через пас. Точно не хотіли грати через другий поверх. Ми аналізували гру ісландців і бачили, що грати через верх не вийде. Коваленко вийшов на позиції центрфорварда. Це потрібно було так, адже наші форварди не отримують достатньо часу в клубах. Коваленко молодець, він виконав усе те, що ми його просили. Хотіли грати через фланги, створювати там кількісну перевагу. Вся наша небезпека виходила саме з флангів.

Ми їх добре вивчили. Можу сказати, що вони така команда, що від них у будь-який момент можна чекати моменту. Тому грали у контроль м'яча", - розповів Шевченко у ефірі телеканалу "Футбол 1".

Поділився думкою про цю гру і наш воротар Андрій Пятов:

"Звісно, ми не можемо бути задоволені сьогоднішнім результатом, оскільки могли виграти. Проте я вірю, що у нас все попереду. У ситуації з першим голом ми десь помилилися, вийшов безглуздий рикошет. Але головне, що ми зуміли зібратися і зрівняти рахунок.

Чи виконали ми установку тренерського штабу? Ми намагалися, але в першому таймі у нас було більше помилок. Особливо помилялися при передачах. Якби ми менше допускали помилок, у суперника було б менше контратак.

У другому таймі ми вже виглядали трохи краще. Добре розіграти комбінацію у моменті з призначенням пенальті. Думаю, з часом ми будемо лише покращувати нашу гру. Ісландія - дуже специфічна команда. У них аут - рівний стандарту. Ми змогли впоратися з їхніми постійними навісами у нашу штрафну."

Антигерой цього поєдинку Євген Коноплянка піддався критиці від Артема Франкова:

"Гра вийшла дуже суперечливою, до божевілля! Ми могли бути розгромлені в перші хвилини, але шкодуємо про втрачену перемогу. З точки зору турнірної ситуації цей тур "1:1" взагалі обнулити можна... Далі: нова команда вимальовується, але Коноплянка, нинішній Коноплянка, в неї не вписується ні в якому вигляді, ось у чому біда і проблема. Я б не хотів все на нього списувати, тим більше у нас були "дикі" 15 хвилин Кучера, але факт є факт.

До речі, якби Коноплянка забив пенальті, він аж ніяк не став би автоматичним героєм, так само як незабитий пенальті не перетворює гравця на ізгоя. Питання в іншому - яка гострота у нас була з лівого флангу? Я відповім: один прохід Соболя з прострілом..."

Київське "Динамо" могло підписати нападника "Дніпра" Артема Довбика. Про це розповів сам футболіст.

Колишній півзахисник донецького "Шахтаря" Торніке Окріашвілі перейшов у російський "Краснодар".

Український захисник Максим Білий продовжить кар'єру за кордоном. Агент футболіста розповів, що Білий має пропозиції із чемпіонатів Бельгії та Нідерландів.

КАДР ДНЯ

Вчора збірна України дала бій нідерландцям, але поступилась. Повідомляє сайт Футбол Україна.

15 Металіст 1925 Металіст 1925 25 19
    16 Минай Минай 25 16