НОВИНИ
23:30, 10 Жов 2017

Караваєв сказав, чому Україна програла Хорватії

Захисник збірної України Олександр Караваєв виклав свою думку про поразку від Хорватії. Повідомляє сайт Футбол Україна.

"Можливо, це майстерність. Моменти, створені до перерви, так і не реалізували. Були шанси, могли забити. Вийшли на другий тайм, нічого не віщувало біди... Але один момент, втратили опонента - і хорвати забили гол. Потім вже було важко переламати хід гри.

Думаю, втратили концентрацію. Не можна сказати, що там був супермомент. Пройшла подача, упустили футболіста, який грамотно виконав. От і все. Видно, що команда перебудовується. Виходили і в позиційні атаки, були і контратаки. Якщо будемо і далі так працювати, то все буде добре", - вважає Караваєв.

Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.

КАДР ДНЯ

Пропонуємо переглянути яскраві кадри з матчу у Львові, в котрому київське "Динамо" обіграло рівненський "Верес" 4:1. Повідомляє сайт Футбол Україна.