19:22, 18 Лист 2017

УПЛ 16 тур. Дубль Мбокані допоміг "Динамо" перемогти "Зірку", "Карпати знову програли "Маріуполю"

Київське "Динамо" здобуло впевнену перемогу над "Зіркою" в Кропивницькому. Повідомляє сайт Футбол Україна.

Дубль Мбокані ще в першому таймі дозволив підопічним Хацкевича тріумфувати над "Зіркою" із загальним рахунком 2:0. Таким чином кияни наблизились до донецького "Шахтаря" на відстань чотирьох пунктів в турнірній таблиці.

В іншому матчі луганська "Зоря"в Запоріжжі не змогла перемогти рівненський "Верес". Луганці відкрили рахунок в першому тамі зусиллями Артема Громова, однак команда Вірта зуміла зрівняти рахунок завдяки голу Адамюка на 61-ій хвилині зустрічі.

Львівські "Карпати" при порожніх трибунах вдома мінімально поступились "Маріуполю". Єдиний гол в зустрічі забив Болбат відзначившись в першому таймі.

Чемпіонат України
16-й тур

"Зірка" - "Динамо" - 0:2
Голи: Мбокані 23, 31

"Зірка": Паст, Цюпа, Чічіков, Ковальов, Пепе (Малиновський 46), Петров (Прядун 61), Рассадкін, Маткобожик, Загальский, Полегенько, Драченко (Гедж 77)
"Динамо": Бущан, Мбокані (Бєсєдін 83), Кадар, Хачеріді, Буяльський, Гонсалес, Піваріч, Циганков (Корзун 87), Мораес (Шапаренко 90+1), Морозюк, Шепелев

Попередження: Хачеріді 7

"Зоря" - "Верес"- 1:1
Голи: Громов 28, Адамюк 61

Зоря: Лунін, Сухоцький, Сваток, Гордієнко, Харатін, Караваєв, Гречишкін, Кабаєв ( Луньов 63), Громов ( Любеновіч 79), Бабенко (Сілас 67), Юрі Фрейтас де Кастільо
Верес: Бандура, Адамюк, Степанюк, Сергійчук (Василь Палагнюк 93), Євген Морозенко (Валерій Кучеров 88), Ростислав Волошинович, Іщенко, Борзенко ( Котляр 58), Западня, Кобін, Карасюк

Попередження: Юрі Фрейтас де Кастільо 94 - Сергійчук 24, Іщенко 36, Іщенко 57, Бандура 87, Кобін 94
Видалення: Іщенко 57

"Карпати" - "Маріуполь" 0:1
Гол: Болбат 20

"Карпати": Підківка - Сениця, Федецький, Лобай - ді Франко (Стасишин 57), Голодюк, Тіссоне, Гуцуляк - Мякушко (Худоб'як 78), Гладкий, Карраскаль (Акулінін 84)

"Маріуполь": Худжамов - Кірюханцев, Яворський, Білий, Неплях - Мішньов, Танковський - Кожанов (Борячук 80), Тотовицький (Вакуленко 70), Болбат (Чурко 64) - Фомін

14 Верес Верес 25 20
    15 Минай Минай 26 19